Dítě mého manžela

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2005 11:14 - Petra

Ahoj ,jsem zoufalá.Žiju v bytě se synem mého manžela a přestávám to zvládat.Z mého života se stalo peklo.Vím, že jsem si ho brala i s ním,tak jsem s tím měla počítat,ale jeho puberta je opravdu nesnesytelná.Svého manžela strašně miluju,ale už nevím ,jak dál.Manžel na něj totál kašle a mě to potom ten kluk dává sežrat.Poraďte prosím.Děkuju.

reagovat 28.7.2005 11:21 - Bára

Promluv si s manzelem, to je jedina rada...

reagovat 28.7.2005 11:26 - Petra

Já už jsem o tom s ním mluvila a on mi řekl,že ho mám ignorovat.

reagovat 28.7.2005 11:28 - Petra

Už jsem uvažovala i o tom,že se pujdu léčit,abych to zvládla.

reagovat 28.7.2005 12:35 - Ne-mravní hlídka

Léčit by se měl manžel. >Svého manžela strašně miluju,ale už nevím ,jak dál.Manžel na něj totál kašle a mě to potom ten kluk dává sežrat.<

Ano, jste zamilovaná do svého pekla. Bojíte se samoty a raději snášíte tohle peklo. Nebo je to jinak? Nic na světe není pro mě přednější než-li já a mé zdraví. Ať už tělesné, nebo duševní. Nechat se devastovat protože miluji bezohledného člověka kterému je moje utrpení fuck, či dokonce k smích hraničí s masochismem.
Kopněte je oba do pr.... a nemrhejte své zbývající dny života.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.11.2005 19:34 - Vanessa

Vam se to rekne - odejdi za kamaradkama. Ale ono to proste nejde, kolikrat jsem to zkousela, zmizet treba jen na 2 hodinky, ale bylo z toho peklo. Zacal zurit, ze zrovna ted, kdyz jsou tu deti, tak si vzpomenu, ze pujdu pryc (deti u nas v tu dobu byly uz asi desaty den)a jestli pujdu, tak at uz se nevracim. Ja tenkrat opravdu sla, ale po te scene uz jsem stejne jen brecela a ani trochu nemela na zadnou kamaradku chut.
Tim chci rict, ze i kdybych si nakonec prosadila to, ze odejdu take za svymi zajmy, tak mi to svym chovanim a nekolikahodinovymi ci nekolikadennimi hadkami, co kvuli tomu vzniknou, uplne znechuti.

reagovat 21.11.2005 20:38 - Ali

Pekne te teroryzuje!A uvedom si, ze se sama delas obeti.

reagovat 22.11.2005 00:11 - Monika

Mam stejny nazor. Jsou to jeho deti, tak je povinen se o ne starat sam. Stara se on o tvoje deti nebo pokud je nemas, tak o deti pribuznych, kdyby sis je taky na stejnou dobu pozvala? Jo, jak si kdo necha kalet na hlavu, takovy zivot pak ma...

reagovat 11.8.2009 09:32 - Veselka09

Jsem prakticky ve stejné situaci, podpořené ještě prarodiči, kteří bydlí vedle nás. Doufala jsem, že tu najdu hlavně radu, jak to zvládnout sama s dětmi, protože manžel je absolutně stejný, pokud odejdu, už se vracet nemusím atd.

Domluvy nepomáhají a pro manžela i jeho rodiče jsem špatná já, protože chci, aby děti, alespoň občas s něčím doma pomohli a ne se jen váleli u tv či pc. Nejvíc mě asi mrzí fakt, že jsem snad jediná, která chce, aby z nich vyrostli normální samostatní lidé.

reagovat 12.8.2009 22:44 - jo jo

a my se ze stejného důvodu rozvádíme .... vydržet se to nedá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *