Dítě bez partnera

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2007 23:09 - Laura

Toužím po dítěti, ale muže nechci. Jaký je váš názor na svobodné matky? Je špatné, aby dítě neznalo otce?

reagovat 13.7.2007 10:33 - Jo,svobodné matky jsou kur...odedávna,dítě bez otce je bastard,a posléze kriminálník!

Vážení úředníci,

ano, díky hornictví město Havířov vlastně vzniklo, ale díky tomu, že téměř všechny šachty jsou díky útlumu uzavřeny, má také toto město jednu z největších nezaměstnaností v republice. Naštěstí už není vidět tolik alkoholiků z řad horníků, kteří na jakékoli slavnosti(zvláště pak na Hornických dnech) neváhali zpít se do němoty, poblít kdejakou část veřejného prostranství, a chlubit se tím, že "oni na to mají"! Také si vzpomínám na to, jak některé obchody nebo přímo trhy byly jen a výhradně pro rodiny těchto havířů, a známá, bývalá žena horníka, se mi vždycky chlubila, jaké luxusní kousky zboží, jídla, spotřební elektrotechniky, či kosmetiky koupila za levný peníz právě na těchto trzích, určených výhradně pro havíře, a jejich rodiny. Takže jak vidíte, i za socialismu byli privilegovaní, a o dnešku už vůbec nemluvím, doba je hnusná, jen se zdražuje, hlavně ty - bývalým prezidentem tolik kritizované- králíkárny(byty) které jsou již více než 10x dražší než za socialismu. Nemluvím o službách, vodném (za socialismu kubík vody za 0,60.-Kč, dnes za 40-60.-Kč!!!Jasně, vím, že údržba ainvestice do tolik zanedbávaného systému stojí teď milionkrát více, než kdyby se k opravám přistupovalo postupně a pravidelně v průběhu let. Ale zdražovat se bude stále, a tato spirála zdražování nemá nikde konce! Kdo stanoví hranice!!!????Takže socialismus a tzv. kapitalismus - prašť jako uhoď, jedno horší než druhé, a milí havíři jsou dnes buď v zaslouženém důchodu(a ubírají státní kase na rentách, výplatách důchodů a deputátech, které bohužel nebyly zrušeny), a nebo na úřadech práce, protože jsou jinak pracovně naprosto nepoužitelní!! Zato v hospodách je jich plno, mají přece rentu, takže hulit a chlastat můžou (a taky si občas přidělávat nemanželské děti, že ano?bastardy)Oni na to přece pořád mají! Hezký den!

reagovat 13.7.2007 10:40 - B

Hele ty z Havířova.Dělá ti to dobře co?

když tady sereš ty tvoje patlaniny všude.

Zase jeden magoš!!!!

reagovat 13.7.2007 10:52 - Eva

Lauro-je na tobě jak se rozhodneš, jestliže se cítíš na výchovu a vůbec na všechno sama, tak do toho jdi, je to lepší pokud jsi opravdu rozhodnutá, že muže nechceš a jsi si vědoma, že na všechno budeš sama a hlavně, že to zvládneš.Dnes ve společnosti není nic tabu, jako za minulého režimu, jasně, že dítě otce pořebuje, ale pokud mu vynahradíš vše za oba a vše mu rozumně vysvětlíš, až na to bude mentálně vyzrálé, myslím, že tvou situaci pochopí.Nebude to asi jednoduché, vše jde líp, když jsou na to 2, ale neodsuzuju tě.Naopak, pokud jsi to dobře zvážila, jen tě obdivuju.Pa Eva

reagovat 13.7.2007 10:56 - Eva

Havířov- kdo to má číst tyhle nesmysly, asi je to to jediné, co jsi za život zplodil a musíš to cpát všude.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2010 18:20 - H.

Jasne, taky jsme si to...

"pitomy duvod samozrejme". Jinak my jsme o detech predtim uz mluvili. On ma deti rad, vzdycky se k tomu stavel jako ze je mit budeme. Jen jsme to neplanovali takhle rychle. Pro me to byl taky sok, ale na potrat bych proste nesla a hned jak jsem videla drobecka na ultrazvuku, tak jsem byla rada. Jo a brala jsem prasky.

reagovat 19.9.2010 23:09 - Noemi

Ahoj :) Jsem v 6. týdnu a nějak jsme to neplánovali... Asi to spolu zkusíme, přítel dítě chce, jen nemáme zvládnutý náš vztah, protože doteď jsme žádný neměli... :o Zajímala by mě vaše zkušenost jak dlouho může trvat než se srovná s tím, že ude otec... abychom se pak mohli věnovat sobě a dítěti. Já jsem se s tím srovnala o něco rychleji než on. Víme to 2 týdny, potrat nepřichází v úvahu, mám zdravotní potíže a pak už by to nemuselo jít nikdy. Děkuji za odpověď :)))

reagovat 17.3.2011 22:50 - Eliška

to muz36: Jsi zamindrákovaný, zakomplexovaný ubožák. Jestli chceš někdy normálně žít, začni tím, že si to uvědomíš a budeš s tím něco dělat. A malá nápověda: Nic není jenom černé, nebo jenom bílé.

reagovat 15.2.2017 06:44 - Dena

Ze vas bavi se tu zpovidat...

Presne.!Kazdy,at si hlídá svoji prdel.!

reagovat 16.2.2017 02:34 - Steve

Ahoj :) Jsem v 6. týdnu a...

Vztah jste neměli žádný, zato řádný sex ano? :-D Tak to je masakr.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *