Dita

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.7.2008 17:39 - Ms CF

Tato diskuse je věnována jedné duševně postižené návštěvnici tohoto serveru. Jmenuje se Dita, a její zásady jsou jasné: na světě jsem já a šest miliard lidí, kteří zastávají moje názory. Pak je tu jeden člověk, který moje názory nesdílí, a ten píše na net pod milionem různých nicků.

reagovat 15.7.2008 22:58 - Zakládáte

další debilní diskusi?

reagovat 15.7.2008 23:36 - Ms. CF

Dita je žena, které zabavili děti kvůli týrání a propůjčování německým pedofilům, a teď se tváří, že je dobrovolně bezdětná. Když někoho konfrontuje na internetu, tak cítí potřebu vymýšlet si různé diagnózy o svých oponentech, a o tom, jak je osobně zná.Příklad:

"Tím, že sama dítě mít nemůže a nesmířila se s tím, naordinovala si k dětem nenávist a přesvědčuje sama sebe, že děti vlastně nechce. Kdyby se neprojevovala tak odporně, člověk by měl chuť ji politovat :-(( "

Tvrdí o mě, která děti nechci, a (bohužel) jsem plodná; to ona, nadšená děloha, odmítá akceptovat, a tak si vymýšlí o tom, že nenávist k vřeštícímu hnoji je důsledkem neplodnosti.Kromě toho, všechny svoje oponenty považuje za multi-nicky jediného člověka. Nechápe, že svět se skládá z několika úchyláků, kteří s ní souhlasí, a ze šesti miliard lidí, kteří by jí nejradši viděli s ustřelenou palicí.

reagovat 16.7.2008 12:44 - et

padej na svou diskuzi, magore!

reagovat 16.7.2008 12:49 - Paja

A to o te Ditě jsi jako vzala kde, vy se znate osobne? Tak si to vyrikejte z oci do oci a treba se porvete a nezakladejte tak debilni diskuze. Vymyslet pohadky si muzes na tom svym slavnym blogu blazne

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2008 15:05 -

Tak to ne, ty krávo Dito.

reagovat 19.7.2008 16:51 - LP

Mě záleží hlavně na mých blízkých a ne na názorech nějaký pošahaný Ms.CF, co si o mě myslí. Stejně to všechno píše ona...A ten můj příspěvěk, u kterýho jsi tak šílela, že sem nepatří, máš zkopčenej ve svý diskuzi Ms.CF. Tady jsi na něj vpodstatě neodpověděla, jen by se tady vedla naprosto zbytečná diskuze o tom, že to sem nepatří. Přitom je to podle mě jedno.K téhle diskuzi nemám už co dodat, snad jen to, že proti Ditě já nic rozhodně nemám....Tahle diskuze podle mě stejně brzo utichne.

reagovat 19.7.2008 19:11 - Alena

Ms. Cf ty jsi .íča neobádaná.

A proč se tu pořád prezentuješ a předvádíš, nechápu... Jde o styl velmi surového exhibicionismu? Potřebuješ pomlouvat lidi a ubližovat? Měla by ses léčit. Jo a Dita je fajn holka, to se pozná už podle toho, co píše... Narozdíl od Tebe. Jo a taky jsem zvědavá, když seš tak proti dětem - kdyby takových bylo víc - tak kdo by dělal na Tvůj důchod... Budeš stará, osamělá a protivná bába.Krom toho teď počítám, že tu o mě napíšeš taky něco hnusného a založíš ke mě diskusi. Tak do toho.

reagovat 19.7.2008 19:35 -

to LP: Zdravim a preji hodne stesti!

reagovat 24.6.2009 15:35 -

TAK DITA UŽ ZASE EXHIBUJE TEĎ ZASE BLEKOTÁ NĚCO O TOM JAK SAMOVOLNĚ POTRATILA A JAKÁ JE TO HRŮZA... DIVNÝ ŽE JÍ TO PŘIJDE JAKO HRŮZA KDYŽ JEŠTĚ NEDÁVNO BLILA O TOM JAK FAKANA VŮBEC NECHCE!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *