Distanční studium soukromé střední podnikatelské školy v Bílovci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2011 15:41 - radix

Má někdo nějaké zkušenosti s distanční formou studia na Soukromé střední podnikatelské škole v Bílovci? Ona ta distanční forma studia vlastně probíhá přes Soukromou obchodní akademii v Opavě (obě školy mají stejného majitele). Potřeboval bych o této škole znnát nějaké zkušenosti, jaká byla s tamějším studiem spokojenost atd.

reagovat 12.10.2011 10:21 - Q.

A co se zamyslet nejprve nad užitečností takového studia?

reagovat 12.10.2011 10:47 - jan

A co se zamyslet nejprve nad...

Vašemu příspěvku nerozumím. Jestli vzdělávání nepovažujete za užitečné, tak je to vaše věc, ale bez vzdělání dnes máte na trhu práce hodnotu mízivou. A maturita je požadována už všude. Nebo si myslíte, že je lepší si koupit padělek maturitního vysvědčení někde přes inzerát?

reagovat 24.10.2011 09:36 - ???

No, jo, ale při tom distančním studiu se nic nenaučíte. Takže budete mít maturitu, ale nikde vás stejně do práce nevezmou protože nebudete nic umět.

reagovat 24.10.2011 15:38 - mn

Jsou ale místa, kde je jedno, co umíte, hlavně že máte maturitu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2011 09:36 - ???

No, jo, ale při tom distančním studiu se nic nenaučíte. Takže budete mít maturitu, ale nikde vás stejně do práce nevezmou protože nebudete nic umět.

reagovat 24.10.2011 15:38 - mn

Jsou ale místa, kde je jedno, co umíte, hlavně že máte maturitu.

reagovat 2.10.2016 21:12 - Jane

Tak už mám s touto školou zkušenosti, tak mohu o nich napsat. Mezitím škola změnila sídlo i název, nyní sídlí v Klimkovicích, studuje se v Opavě, ale úroveň je velmi špatná. Je tam značná fluktuace vyučujících a podle toho také studium vypadá. Např. již během dvou ročníků se třikrát změnil vyučující ekonomiky a účetnictví i němčiny, takže samé zmatky... A to i v klasifikaci. Npříklad odevzdáte e-mailem nějakou práci (vzhledem k dálce to ani jinak nejde), a potom se divíte, že vám práce není započítaná u zkoušek, než ji vyučující s omluvou někde v počítači najde. Takže pořád něco jen sháníte, reklamujete, rozčilujete se... No, rozhodně tuto rádoby školu nedoporučuji...

reagovat 2.10.2016 21:25 - no jo

Tak už mám s touto školou...

Pokud majitel chce hlavně třískat peníze a učitelům dává směšné peníze, tak ta fluktuace a s tím související nekvalita je pochopitelná.

reagovat 3.10.2016 15:14 - Jarka

Také jsem do Opavy nějaký čas jezdila na tu školu SŠP Klimkovice. Nejvíc mi vadila mizerná kvalita pedagogů z hlavních předmětů účetnictví a ekonomika. Tam se musíte všechno nabiflovat nazpaměť a nic vám nevysvětlí tak, abyste pochopili princip a mohli s tím pracovat samostatně. Jak říkáte, hlavně že zaplatíte školné...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *