Dispoziční prognostika

Archiv příspěvků

reagovat 2.1.2010 07:10 - Stanislav Boroš

Myslíte si, že lidi tady někdy najdou tu špetku slušnosti a svědomí a naučí se představovat a zdravit?!?!
Ale možná to jen vypovídá o úrovni těchto názorů a my se už nikdy nedočkáme, kdo ví?

reagovat 2.1.2010 07:17 - Stanislav Boroš

dobrý den,
-KDO ZNÁ TO TAJEMSTVÍ??
-Já! Ale pořád je to tajemství a stejně když ho řeknu tak to nic nezmění někdo mi ani neuvěří...
-TAK TO NÁM MOC NEPOMOHLO!!
- http://filmy.sleduj.org/?p=5840#more-5840

reagovat 2.1.2010 11:19 - Marie

v příspěku z 3.11.2009 bylo...

On je to i tak slušný kšeft s lidskou blbostí.Čím vyšší hodnost, tím víc se platí.A pokud možno bez dokladu.

reagovat 2.1.2010 12:51 - Tak se prezident nevolí

Dobrý den,
Hahaha.....

Máte chybnou představu o tom jak byl zvolen prezidentem Petr Matušek.Totálně špatná představa je,že Sohr někomu svoji funkci svěřil tkz. před smrtí. Matušek rozhodně nebyl jeho oblíbenec (to by nedovolil) a jestli někoho čekal na svém místě tak to byl asi MUDr. Boroš, možná MUDr. Očkaják, možná Šíp.Každopádně Matušek v tom umí chodit a vlastně ani nikdo pořádně nechápe jak se mu to podařilo, že jej zvolili.Je pravda,že noetis kompletně předělal na stroj na peníze.K dotazu kdo dělá atestaci Matuška? Nikdo. Nikdo si to nedovolí. Když jen cekne tak letí.Třeba jako Očkaják.A to byl nejvyšší slovenský prognostik.

reagovat 2.1.2010 14:57 - Reakce Pěsňa

Nelíbí se mi, že pomlouváte...

Vážená paní opravím pár hlavních věcí,které píšete buď záměrně nebo z neznalosti špatně.Nevím jestli ještě žijete s Pěsňou. Pravdu vám Pěsňa neříká.Má vystudovanou přibližně polovinu prognostiky. Studoval asi dva roky a potom chvíli učil úplné základy. V Noetisu byl jen 5 let. Není pravda,že odešel až po smrti Sohra.Ten zemřel 2001 a to už byl Pěsňa asi čtyři roky mimo.Sohr byl člověk, který nechtěl nikdy šířit zlost k druhým ,takže oficiálně nikdy neřekl proč Pěsňu vyloučil.To, že šel Pěsňa oficiálně sám bylo věcí kolegiality ze strany Sohra.Jestli si tady na něj někdo stěžuje,že dnes zneužívá prognostiku (viz.paní v předešlém příspěvku, kterou sexuálně zneužil)tak by to měl nahlásit na policii a myslet na to,že tak může nejlépe pomoci druhým.

reagovat 2.1.2010 15:02 - Jurko

Keď vyhodil Matušek Očkajáka tak kto je teraz prezidentom SK?

reagovat 2.1.2010 17:33 - Radek

Je nesmysl, aby existoval dvakrat Noetis a to v CR i SR, proto po odvolani Ockajaka pan prezident Matusek zajistil, ze je jen jeden Noetis CR a Slovensko uz prezidenta nema. Je to dobre, aby se zbytecne nestepilo vzdelavani. Slovenský Noetis je v likvidaci a ukoncil praci.

reagovat 3.1.2010 15:48 - Josef Martiňák

Jmenuji se Josef Martiňák pane Boroši,tak už to pomalu leze s tím seznamem DiPáku.Už tady máme MUDr.Stanislava Boroše,MUDr. Očkajáka, Petr Matušek, pár jich ještě znám u kterých jsem si otestoval jejich nepřekonatelné umění za slušný prachy,abych věděl jak zoufalí musí být lidé,kteří se rozhodnou navštívit takové šarlatány.Tak přece,že bych neměl šanci aby mě valná hromada NOETISU za prezidenta nezvolila?Nachystám slušný balík pro zvednutí ruky,kdo se přihlásí?Když to jde v parlamentu, nevěřím že by to nešlo v NOETISU.Tak honem lidi, kdo zná dašlí prognostiky ať vylezou na povrch.

reagovat 3.1.2010 16:13 - Josef Martiňák

Výzva všem nespokojeným prognostikům co tady píšou a raději neříkají jméno (to se tak bojíte Matuška,nebo čeho?)- zveřejněte někde stanovy občanského sdružení NOETIS, protože jsou nedostatkové zboží.Bez toho se prezidentem nestanu.Nebo,že by je držel Matušek v trezoru a vytáhl jen když potřebuje.Paradox je,že ani studenti akademie je nesmí mít k dispozici.Upozornění:nejsem ani studentem ani prognostikem,ale užil jsem si s touto tzv.vědou v osobním životě HODNĚ.Naštěstí učení NOETISU si to v osobním životě posralo sámo (ach to politikaření).Takže mi rozum drží na pevném místě.

reagovat 4.1.2010 13:08 - Ing.Renata Veselá pro Josefa Martiňáka

Výzva všem nespokojeným...

Dobrý den, NEJSEM prognostik a jména, která jste tady napsal, mi nic neříkají. Zajímám se o ezoteriku jako takovou. Mám známé, kteří jsou v dipu a kteří se mne snažili ukecat ke studiu akademie.Sehnala jsem si info - studium vyjde cca na 60.000 a je zakončeno atestací,nikdo nemá jistotu, že projde a že bude moci dip dělat. Čili vyhozené peníze. Dále prý probíhá nějaké další vzdělávání a musí se platit další peníze. Tak nevím - jde o pomoc lidem nebo o peníze. Vím, že dip umí pracovat s energií. Tak jak dokáží odstraňovat různé bolesti hlavy, nevolnosti atd., umí je prý i přivolat, ačkoliv to dělat nesmí. Pročetla jsem si diskuzi o několi stran zpět. Té ubohé slečně nebo paní, co tady 28.12. zoufala vypisovala, že jí bylo manipulováno, pro jistotu nikdo ani neodpověděl.Už se neozvala. Možná, že už je jí teď někde hodně špatně nebo snad leží v nemocnici?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Alternativní a doplňkové metody léčby > Dispoziční prognostika

registrace | přihlásit se

Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít