Dispoziční prognostika

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2004 11:57 - Bylinka

Už pár let u nás funguje Společnost pro dispoziční prognostiku, já se o ní dověděla až nedávno, když ji začala navštěvovat jedna moje známá, která je tím úplně posedlá, mám pocit, že už neudělá krok bez toho, aby si to předem nepojistila u DIPu. Když jsem se jí ptala na princip (prý dokážou odstranit nemoci, úrazy, pohromy a jiné dnes, aby k nim nedošlo v budoucnu), tak mi něco odříkala, ale bylo vidět, že to jen memoruje bez toho, že by tomu opravdu rozuměla. Má někdo z vás zkušenosti s touto metodou, je na tom něco nebo jsou to další z řady šarlatánů?

reagovat 12.4.2005 14:54 - Lenka

Zajímalo by mě, na kolik peněz příjde taková návštěva u dispozičního prognostika.
Máte někdo zkušenosti s tímto způsobem řešení svých problémů - příp.úspěšnost ?

reagovat 27.4.2005 22:51 - Lenca

A můžete mi sdělit své pocity ? Ve kterém městě jste byla u DIP ? Jaký to na vás mělo vliv ? Pociťujete nějaká pozitiva ? Budete návštěvu opakovat ? Moc děkuji, velmi mě tato metoda zajímá. ;-)))

reagovat 22.5.2005 22:08 - DPN

Pokud máte zájem, podívejte se na www.noetis.cz, na pobočkách, které jsou v ČR i SR je možné zjistit bližší informace, získat literaturu, případně informace o systému vzdělávání v Telestézické akademii

reagovat 31.5.2005 23:40 - petr

nasel jsem taky neco o DIP na www.panna.cz maji to tam pekne rozepsane

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2018 22:46 - Mám z nich strach..

Přestat tam chodit, obrnit...

Teda z tej sily... možno to preháňam...

reagovat 19.9.2018 22:46 - Mám z nich strach..

Přestat tam chodit, obrnit...

Teda z tej sily... možno to preháňam...

reagovat 20.9.2018 12:51 - Ten pán

Přestat tam chodit, obrnit...

prognostik chcel na silu ukončiť náš vzťah. Že to fungovať nebude a bla bla. Fungujeme na diaľku a máme uz aj nejaký vek...Samozrejme,že sme to odmietli. Priateľovi navrhol pauzu a mne rovno rozchod..od vtedy sa cítim veľmi zle..povedala som si,že ak to má skončiť, nech to teda skončí na zaklade našich rozhodnutí a nie silou nejakého prognostika..a teraz sa bojím,či má nejako bobo nenaprogramoval,lebo už mám strach aj byť v tom vzťahu,či to niekomu neuškodí...viem,že je to blbe..ale takto to cítim. Preto sem píšem, či tu nie je niekto,kto pozná prognostiku bližšie a vedel by mi z toho hladiska ozrejmiť,či to,čo videl prognostik sa dá istým spôsobom "zmeniť "...osobne si myslím,že keď človek na sebe pracuje, odstraňuje staré vzorce správania,myslenia,zmenia sa aj vzťahy a celkovo život človeka..možno som sa nechala príliš ovplyvniť aj pod vplyvom strachov...a teraz sa bojím ešte viac..

reagovat 20.9.2018 13:06 - A hanbím

prognostik chcel na silu...

sa za to..väčšinou si nedám "kecať "do života, ale toto ma veľmi rozhodilo...

reagovat 16.10.2018 22:42 - Dobrý den

Přikláníte se stále jen k tomu, že prognostik má nějakou neviditelnou sílu, kterou vás ovlivnil a že tato síla bude mít vliv na váš život. Což je špatně. Vy jste silná už dost a máte už svůj život pod kontrolou, protože jste odmítla nátlak prognostika na rozchod. Chcete žít život podle svého, ale vy už tak, na rozdíl od mnohých, žijete. Někteří lidé se vlivem prognostika i rozvedli. Bylo tu zmíněné, že dokonce sám prognostik se rozešel se svou přítelkyni po mnoha letech proto, že měl lepší afinitu s jinou ženou, která nakonec studovala Dip. Měl přitom Sor tygra a bez lítosti vše ukončil. Zahodil na základě nějakého testu celý vztah. Tak ale jednají především psychopati, kteří, když se jim to hodí, jdou o dům dál. Jste velmi silná žena, odmítla jste se podvolit, což málokdo dokáže. Nemějte z ničeho strach a žijte si život podle sebe. Doporučuji si popovídat o svých problémech se strachem s partnerem, možná že vaše důvěra vůči němu váš vztah posune, pokud ji dokáže ocenit, což by měl. Jinak nedávejte sílou strachu sílu prognóze prognostika, žijte si život podle sebe třeba že s přešlapy. Oni sami mají spoustu problému a nemyslete si, že jsou prognostici, že se upravili a jsou bez chyb, právě proto jich mají spoustu. Mají život také plný přešlapů a omylů. Mnoho jim v životě nevychází, tak jako jejich prognózy. Žijte život podle sebe a sílu vložte ne do svých obav, ale do nějakého koníčku, který bude vyhovovat vám a vašemu partnerovi. Třeba se ponořte do dobré detektivky a přestaňte myslet na debilního prognostika a jeho pitomou prognózu. Žijte si život po svém, třeba že i spatně. To je jediná rada, co vám muže někdo dát. Nakonec všichni dělají chyby a to také prognostici. Rozdíl je akorát v tom, že prognostici vám lžou a vše překrucují pokud se přijde na to, že se mýlili.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *