diskuze okolo praktikujíích homeopatů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2005 08:07 - helena

Hledám nějaké reference na následující homeopaty : Pavel Opelka a Barbora Mašková. Chodíte k nim ? Jak vám pomohli ? Díky předem za info a Vaše zkušenosti.

reagovat 9.3.2005 14:29 - Nawi

Neznám je ale znám www.osud.cz což jsou stránky manžela Maškové.Můj názor těm jde jen o prachy.Ten její muž někdy loni "prohlédl" má "schopnosti" a teď radí asi za 500Kč/hodinu.I za návstěvu jeho www stránek se platí.

reagovat 9.3.2005 15:31 - Alena N.

Konkrétně tyto dva homeopaty neznám, ale chci reagovat na příspěvek Nawiho - Osud.cz je dobrá stránka a to, že si většinou homeopat účtuje okolo 500 Kč na hodinu je bohužel normální, protože naše úžasná lékařská komora je neuznává jako někoho, kdo je schopen léčit, a tak jim nic neproplácí pojišťovny - vše si musíte zaplatit vy.

reagovat 10.3.2005 11:09 - mario

Mas pravdu Alenko, nase lekarska komora je uzasna, jelikoz to jsou lide, kteri nebudou podporovat neco, co se neda potvrdit a cehoz ucinky nejsou jaksi dokazatelne. To by pak mohli podporovat cokoliv, treba nejakeho sensibila, co te umi vylecit pres mobilni telefon..

reagovat 10.3.2005 11:45 - eva

Homeopatie je oficiálaně uznaná lékařská metoda! Provozoat ji mohou pouze lékaři - vyškolení homeopati. Že na tom participují i "jiní"... je smutné... a pochopitelně to této medicíně škodí. Osobně mám s homeopatií ty nejlepší zkušenosti a pokud je to jen trochu možné, dávám jí - jako všude ve vyspělém světě - přednost před chemickou medicínou. Filosofie homeoaptie má a bude mít své odpůrce - nejlepší však je to vyzkoušet... a pak vás třeba přestanou zajímat věčné teorie o její neúčinnosti...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.9.2009 11:48 - cesty k sobě

pár příspěvků na toto téma naleznete i na internetové televizi :http://www.cestyksobe.cz/novinka - cesta Toltéků :http://www.cestyksobe.cz/serialy/cesta-tolteku.htmlhttp://www.facebook.com/group.php?gid=129042922329&ref=mf

reagovat 9.9.2010 16:30 - Irča

Mas pravdu Alenko, nase...

já mám skvělou zkušenost, a naše komora by s mým případem nikdy nic neudělala(max.by mě zavřela do blázince) , ted i všechny nachlazeniny a podobně úspěšně léčím homeopatiky a nepotřebuju se dopovat antibiotiky. Každopádně na druhou stranu každému sedne někdo jiný...já navštěvuju po těžkém psychickém zhroucení homeopatku a jsem s ní velmi spokojená, již 3 roky. Ano taky si bere 500kč/hod.(nyní)Ale jsou dva a jsou to živnostníci, jelikož je stát stále neuznává jako lékaře, kteří jsou placení státem.Právě proto je to tak moc 500kč(ostatní telefonáta, když sem nachlazená, nebo homepatikum vyššího ředění, jsou v ceně).Ale tato návštěva je třeba 1 za 3 měsíce.jelikož zde chodím již delší dobu,a můžu potvrdit na sobě, že nejde o placebo.Ale každý, pokud se léčí, musí mít sílu a vůli se vyléčit.Ať už jde o jakoukoliv medicínu.Samozřejmě tím nevylučuji klasickou medicínu.Ale ani ta není svatá, např.s ledvinami pomohl mé sestře až pátý lékař, který byl také ze všech nejmladší.Nedoporučím lékaře kterého neznám, ale já jsem s homeopatií spokojená.Má homeopatka rovněž oplývá zdravým seslkým rozumem, a často je pro tradiční medicínu doplňkem....Například u rakoviny. Jak poznám že to zabralo?Nejsem na antidepresívech a funguju již 2 roky skvěle.A co víc, cítím se jako za mlada.Jakobych koš všech uzlů co mě tížily vysypala. Mnohdy si lidé myslí že se jim spíš stav zhorší a tak to tak yje, protože to znamená že homeopatikum zabralo a našlo problém.Tímto taky neříkám!Aby někdo přestal léky brát, homeopatikum se dá užívat souběžně s léčbou.Ale jak říkám, jíný pán jiný krám.

reagovat 16.3.2011 23:45 - MP

Neznám je ale znám...

k Nawi:
tak proc teda k nim chodis, kdyz mas pocit ze jim jde jen o prachy? Kdyz jdes do kramu pro rohliky, taky ti je da nekdo zadarmo?? Kazdej clovek ma na tyhle veci svuj vlastni nazor a nekdo tomu veri a jini zase ne. Tak kdyz tomu neverim, tak tam nechodim a nemusim se pak rozcilovat nad tim kolik si kdo za to bere. Ty urcite taky nechodis do prace zadarmo. A navic u Barbory Maskovy jsem se lecila a nejvic mi pomohla. A navic je to zakyne Pavla Opelky. Takze doporucuji. Samozrejme jen tem, kterym chteji dat homeopatii sanci.

reagovat 29.5.2011 19:20 - jaja

já mám skvělou zkušenost,...

můžu poprosit o kontakt na tvého
homeopata?

Moc díky

reagovat 29.5.2011 20:28 - !

Homeopat = psychoterapeut

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *