Dioptrické bryle

Archiv příspěvků

reagovat 16.5.2018 20:16 -

Jo, ten sraz,to není ...

Tak se sejdem :) aspoň potkáš někoho s lenti a já poznám někoho novýho. Stačí domluvit město kde se sejdem :)
Brejle jsou nutnost, ale třeba pro bejvalku to byla oblíbená sexuální hračka..rád bych znova potkal někoho takovýho :)

reagovat 16.5.2018 20:56 - slepejska

Za par dni uz bez bryli...

Sleduji,ze bez nich vidim cim dal hur.Dokud jsem je nemela,tak jsem vse jaksi lip umzourala.

reagovat 16.5.2018 21:21 -

Sleduji,ze bez nich vidim cim...

Však jsem ti to říkal, jak si na ně oči zvyknou, už bez nich uvidíš prd :)

Živiny pro mozek

reagovat 17.5.2018 16:42 - slepejska

Tak se sejdem :) aspoň...

Koukam,ze se musim jeste hodne ucit!Bryle jako sexualni hracka?Musim to nejak vyzkouset!

reagovat 17.5.2018 18:09 -

Koukam,ze se musim jeste...

No, ona si ujížděla na silnejch minusovejch brejlích a měla štěstí, že já je zrovna měl :) Tak jsem si kvůli ní nechal udělat jeden pár na nízkej index, aby byly ty skla co nejtlustší, pro její potěšení..byla z nich úplně hotová :)) Sama nosila -2,5D, ale jako hračku "zneužívala" moje popelníčky :) Každej si na něčem ujíždí no..

Jinak heslo pro náš sraz - PŘIJĎTE A UKAŽTE, ŽE NEJSTE FAKE :))

reagovat 17.5.2018 18:26 - Marek

Tak se sejdem :) aspoň...

Moje holka by chtěla taky, abych nosil hodně silný brýle. Jenže já nosím slaboučký. Chtěl bych si kvůli ní koupit nějaký pořádně tlustý, ale nikde jsem žádnou takovou nabídku neviděl. Jednou jsme ve vlaku seděli vedle kluka s popelníkama a ona pořád koukala jenom na něj. Poradíte?

reagovat 17.5.2018 18:51 -

Moje holka by chtěla taky,...

Železniční koridor Praha-Brno-Budějky? Jestli jo, dost možná jsem to byl já :))
Hele nestyď se, v optice ti je vyrobí..pokud se stydíš, objednej po netu. Nic na tom neni

reagovat 17.5.2018 20:14 - slepejska

Železniční koridor...

Ze bych si nekde teda objednala nejaky silny brejle,abych zapadla do davu?

reagovat 17.5.2018 20:26 -

Ze bych si nekde teda...

K čemu ti budou? Uvidíš přes ně kulový, ani sama sebe v zrcadle, budeš se muset odfotit abys viděla jak vypadáš :) Leda bys je měla jako "hračku", nebo jen tak vystavený ve vitríně..nebo jsi jen zvědavá, jak to vypadá? Vysoký dioptrie jsou drahý

reagovat 17.5.2018 21:04 - slepejska

K čemu ti budou? Uvidíš...

asi jen zvedava.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *