Diety známých osobností vás mohou i zabít! - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2004 16:21 - Olga

že vycházejí takovéhle články, ale co je to platné, když se z každé titulky každého časáku zubí vychrtlá "kráska" s BMI pod 17! A na tomhle serveru potom shání Adipex děvče s mírami 165/47... :-(

reagovat 3.1.2005 15:47 - manuel

Souhlas s Olgou - je to částečně vina těch časopisů a módních trendů. Člověk by řekl, že ženy chtějí vypadat tak, aby se líbily mužům. Jenže mužům se vychrtlost nelíbí. Muži taky ovšem nedělají ženské časopisy. Tj. vychází mi z toho, že ty vychrtlé krásky jako módu tvoří asi ženy pro ženy. Pak se některá dívka místo snahy vypadat tak, aby se líbila mužům snaží vypadat tak, aby ji nepomluvily kamarádky, že se liší od "ideálu" v ženských časopisech.
Na druhé straně k článku: je sice pěkné, že kritizuje nedostatek důležitých živin v extrémní dietě, ovšem on ten nedostatek dnes je i v běžném způsobu stravování. Stačí si uvědomit, jak klesají obsahy živin v jednotlivých potravinách a nikdo proti tomu nic nedělá.

reagovat 5.1.2005 18:49 - Standa

Kdysi jsem četl zajímavý postřeh o tom, jak lidé slepě důvěřují tomu, co dělají celebrity (přesněji, co píší v časopisech o tom, co dělají celebrity). Kupují kuchařky podle celebrit, drží diety podle celebrit, oblékají se podle celebrit, bydlí podle celebrit... Autor postřehu se zamýšlel nad tím, kdy začnou vycházet články typu: "Operujeme slepé střevo podle celebrit," a jaké budou jejich následky.

reagovat 6.1.2005 14:53 - Pája

se na naše pracoviště nahrnuly nové katalogy typu Quelle atd.Mezi nimi jsem dostala katalog vyloženě českého zasilatelství,s tuzemským zbožím.Pravda,ceny téměř stejné,jako ty zahraniční,ale tenhle katalog vyhrává na celé čáře u osazenstva.Proč?Jednak jsou tam modelky,které odpovídají postavou velké části národa, tzn. kypřejších tvarů,také různých věkových skupin a taky oblečení není rozhodně jen a pouze na ty všude propagované "opuchlé nitě".

reagovat 6.1.2005 15:32 - Olga

Pájo, co je to za zasilatelství? Honem, sem s tím! Mají webové stránky? Takový katalog by se mi taky líbil. Ale dostala jsem Quelle :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2005 17:26 - Karel

Zdravím všechny zájemce o zdravé hubnutí. Středomořská dieta a další zajímavosti jsou na: http://www.2az.org
Zelená lékárna, může být i Vašim dobrým průvodcem vitality a zdraví.

reagovat 13.4.2005 14:06 - dakarka

Není umění zhubnout, ale tuto figuru si udržet.
Proto je základem mít v těle dobře nastartovaný metabolismus tuků. K smůle většiny lidí je jejich metabolismus spíše nepřítel. O trochu víc se nadechnou a šup, kilo navrch.
Emulips - speciálně vyvinutý 100%přírodní produkt, který nastartovává metabolismus tak, aby se vyrovnal s tuky dle potřeb organismu.
Cenově velmi přijatelný. Na 3 měsíce - 345Kč

více info na www.emulips.info

reagovat 21.4.2005 13:55 - Cesar

Reaguji na Váš příspěvek k Emulipsu. Neříkám, že výrobek je špatný, ale není pravda, že vydrží láhvička 3 měsíce. Vydrží max. 1 měsíc pokud ho berete aspoň 3x denně po hlavním jídle. Takže cena 345,- Kč za 3 měsíce není pravdivá. Myslím, že by jste měli uvádět pravdivé informace. Jinak k výrobku. Užívám ho 4 týden, přestože jsem začala jíst i věci, které obsahují hodně vlákniny a dodržuji pitný režim, přesto stojím na váze. Ale jsem ráda aspoň za toto, protože můžu jíst celkem normálně (což ale u mě znamená, že jim bez příloh - to už ale od mládí a je mi 57 let, ale zase hřeším na zmrzlině, přílohy si dovolím jen o výkendu a po ránu kvůli vláknině). Je fakt, že se necítím nikdy po jídle přecpaná, přestože že jsme teď zrovna slavili manželovi narozeniny.

reagovat 28.4.2005 23:18 - Pavel

www.hubnete.cz/razdva

reagovat 5.5.2005 20:38 - franta

Nedivím se že stojíte stále na stejné váze když máte hlavní jídlo 3xdenně kdybyjste měla hl.jídlo 1xdenně
emulips by vám vydržel opravdu 3měsíce ,i když se přejídáte není vám zle ani nepřibíráte pokuď chcete
jít s váhou dolu doporučil bych vám k em. přidat
OK alfu hubnutí s em. je jeho příjemný vedlejší efekt
hlavně působí na zažívání,spalování tuků,vyprazdňování, což jste jistě poznala okalfa
umocňuje vedlejší účinky em. chceteli vědět více
mrkněte na www.okg-fit.cz/frigo mohu vámi poradit co s vaším metabolismem Franta. t 603425317 nebo
frazou"seznam.cz ps.jsem rád že jste upřímná.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *