Diety mohou způsobit žlučníkové kameny - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2006 22:37 - lucka

boli me na prave strane pod zebry .poradi nekdo o co by mohlo jid

reagovat 27.8.2006 01:40 - Taylor

mne taky. nejdriv jsem si myslela ze je to jen kdyz piju nejakej alkohol, ale ono to prichazi kdy se tomu zachce a je to hnusna bolest a fakt by me zajimalo co to muze spusobovat. Ma nekto zkusenost???

reagovat 30.10.2006 21:42 - Světlana

Také mám stejné problémy a lékař mi sdělil,že by mohlo jít o žlučníkové kameny.Ale zatím nevím,jestli se to dá léčit,nebo je nutná operace a zda je vůbec šance na úplné uzdravení.Je to opravdu nepříjemná bolest.

reagovat 9.2.2007 07:01 - Dana

Dobrý den. Lékař mi zjistil, že mám 2cm žluč. kámen a jako léčbu mi doporučil žluč.dietu

reagovat 5.5.2007 15:51 - Jitka

Dobrý den. Pokud máte nepříjemné bolesti na pravé straně pod žebry, je to s největší pravděpodobností žlučníkový záchvat a máte ve svém žlučníku kameny. V takovém případě navštivte co nejdříve svého lékaře. Mám s tím čerstvou zkušenost a není to žádná sranda, tak to nepodceňujte. Byla jsem hospitalizována v nemocnici, kde mě jednoduchým zákrokem zbavili kamenů ve žlučovodu (to způsobuje ty nepříjemné bolesti) a nyní mě čeká plánovaná operace odstranění žlučníku. Jiná léčba na to v podstatě ani není. Žlučníková dieta je v tomto případě velmi důležitá. Doufám, že vám moje zkušenosti pomohou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2010 12:33 - Irena

Zdravím, byla sem na odstranění žlučníku 5.10. , nyní sem doma na neschopence cítím se fajn, akorát se chci optat, dneska ráno mě začalo břicho bolet jako když mi začínal záchvat před operací, vzala sem si algifen ten zabral a dobrý, chci se zeptapt, jestli je to normální a zdá s tím má někdo zkušenost...Předem díky za odpověď

reagovat 19.10.2010 12:40 - lb

Zdravím, byla sem na...

Jestli to nebude třeba jako po amputaci nohy. Taky dotyčného bolí "prsty".
Jinak jsem si několikrát vyčistil játra podle Malachova - citronová šťáva a olivový olej. Kamenů ze mě vyšlo docela dost. Dnes když provádím hladovku, tak osmý až desátý den se játra vyčistí sama, už bez kamenů.

reagovat 25.10.2010 21:26 - Veronika

máma žlučník taky nemá, ale když sní něco co nesmí, tak jí ty bolesti začnou, chce to správnou stravu..

reagovat 31.5.2011 08:36 - doktor

Nabízím sibutramin a...

Jak si můžete dovolit nabízet léčiva vázaná formou receptu takto volně na internetu? Víte, že mají poměrně významné nežádoucí účinky a řadu omezení?!? Víte, že sibutramin jako molekula se právě pro podezření na závažné nežádoucí účinky, o nichž samozřejmě nemáte ani tušení, přestala používat?!? Váš inzerát předávám Policii ČR a Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv!

reagovat 20.11.2011 01:13 - Pavel

Dobrý den, už třetím rokem trpím nesnesitelnými bolestmi v pravé spodní části žeber. Tato bolest přichází jednou do roku a trvá tak max. dva týdny. Nevím oč se jedná jelikož trávím velmi mnoho času v posilovně, ale též je pravda, že i velmi často piji. Děkuji za odpověď.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *