Dietní systém - energetické hodnoty diet

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2004 11:19 - Dietní sestra

Prosím o radu, která se týká novelizace energetických hodnot v již zastaralém dietním systému. Pochopitelně vím, že energetická hodnota běžných respektive základních diet se pohybuje kolem 9 500 kJ, ale potřebuji přesné hodnoty pro diety obsažené v dietním systému, které jsem měla založené a bohužel se prostě vypařily :-)
Předem děkuji.

reagovat 11.8.2004 11:26 - K.

Ahoj, nevím jestli pomůžu, mám takovou (větší) excelovskou tabulku s hodnotami...můžu Ti ji poslat mailem jestli chceš =o) a uvidíš jestli to je ono, za zkoušku nic nedáš.

reagovat 11.8.2004 12:17 - Dietní sestra

To K.: Pochopitelně budu vděčná za jakékoliv informace :-) pokud ovšem nejde o tabulku energetických hodnot jednotlivých potravin, kterou samozřejmě mám.
Potřebuji konkrétní přehled energietických hodnot diet uvedených v dietním systému tjs. např. energetická hodnota diety šetřící, redukční, diabetické apod..
Děkuji

reagovat 11.8.2004 13:30 - K.

Tak to mám přesně tu tabulku co uvádíš =o)
ale zkus se podívat sem:
http://www.medik.cz/medik/diety/
a třeba bude něco na:
http://www.dietologie.cz/
Snad to bude ono =o)

reagovat 11.8.2004 13:41 - Dietní sestra

:-) na www.medik.cz jsou hodnoty původní nikoli aktuální pro dneší dobu, ale i přesto moc děkuji.
Mrknu jěště na druhý odkaz a snad se zadaří ;-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2007 22:05 - Lenka

Ahoj všichni,

už delší dobu sleduji tuhle "hubnoucí" diskuzi. Já se snažím zhubnout už léta, zkušeností mám dost, výsledky byly nulové. Prostě klasika, znáte to všichni. A to nemluvím o pocitech, které diety provázejí - na naše oblíbené kombinace jídel můžeme zapomenout, ale pozor! Napořád! A znáte to , zakázané ovoce chutná nejvíc. Způsobem stravování se odlišujeme od svého okolí, ať doma nebo v práci. Tyto situace ovšem způsobují psychický stres, i když si ho třeba ani neuvědomíme nebo nechceme připustit. Z toho nám plynou další nepříjemnosti, které mají vliv zase zpětně na naše zdraví tělesné. Začarovaný kruh.Taky jsem vážila a počítala, zhubla 8kg, věřila jsem pak svým odhadům a přibrala 10kg. Vážně si myslíte, že se tak dokážete zabývat jídlem celý život? Všechny diety mají jedno společné. Problém je v tom, že každá dieta řeší jen následek nějaké chyby. Neřeší příčinu. Cestou ven je zásadní změna pohledu na celou tuto problematiku a nejen na hubnutí jako takové. Cesta je to vědecky ověřená, atestovaná a dostupná VŠEM, nemocným zlepšuje stav. Je logická, bezbolestná a příjemná, v ničem neomezuje, nezatěžuje, nestresuje a komplexně léčí bez chemie. Zatím mám dole 5 kg ani nevím jak. (NENÍ TO HERBALIVE ani žádné zaručené myšlenkové postupy!!!) Ráda poskytnu všem zájemcům bližší info, otázky můžete posílat na email: hubsun"seznam.cz .

Všem přeji úspěch.

reagovat 5.8.2007 16:48 - irenka

Lenko , o tve informace nikdo nemá zájem !!! Baví tě to..??? furt být vyhazována..? Jako nikdo Tě tu nechce - tak to pochop !!! Lenka a Pepa jsou sprostý dealeri !!! Nechte si ty vaše úžasnosti !!! My si poradíme samy !!!

reagovat 5.8.2007 20:25 -

Lenka je trapná!je všude i když jí nikdo nechce.

reagovat 7.11.2007 14:50 - Lexa

Prosím moc o radu, můžete mi prosím napsat jaký je váš názor na knihu Dietní sestra, diety ve zdraví a nemoci;napsal Mudr.David Frej.Moc by mi to pomohlo.Předem děkuji.

reagovat 26.10.2010 13:01 - Ivana

Držela jsem spoustu diet a nic. Nejvíce se mi osvědčil lék Xenical, beru ho 3xdenně a za 2 měsíce mám dole 7kg beze cvičení.
Kdo by měl zájem můžu Vám ho i nabídnout.
siplava@seznam.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *