Dietní plán

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2015 20:22 - Olivíe Hrubá

Ahoj, od mala trpím obezitou, ale nikdy jsem to moc neřešila. Nyní jsem se rozhodla se sebou něco udělat. Zkoušela jsem různé diety, ale výsledek byl skoro vždy stejný - kila zpátky. Chtěla bych vyzkoušet nějaký dietní plán, máte někdo s nimi jakékoliv zkušenosti? Budu ráda za každou radu

reagovat 10.8.2015 19:56 - H

Olivie, chce to změnu. Ale navždy, jinak se nadváha bude vracet. Zpočátku to vypadá zoufale a nevěříš, že tak dokážeš žít. Ale tělo si zvykne a tu stravu, co vyloučíš později nepožaduje. Naopak by ti po ní bylo špatně. Jen vydržet první kruté týdny, po zhubnutí přidat množství, ale jen zdravá jídla. Já tak ziji 9 let a vůbec se necítím ochuzená. Naopak, je mi mnohem lépe, než ostatním kolem mně:-) Takže dieta je špatně přeložené slovo, je to správně druh stravování. vyber si tedy druh zdravé stravy a začni. Dál ti neradím, protože záleží na věku.

reagovat 11.8.2015 12:14 - AnetaW

Ahoj, od mala trpím...

Olívie, dietní plán pro začátek je dobrý nápad, tím, že si ho zaplatíš, budeš mít motivaci. Ale vyber si nějaký, který sestavili opravdoví odborníci, abys nestrrádala a kila nebyla zpět. Ber to jako začátek tvého nového života se zdravou stravou. Já tak kdysi taky začala s dietou Guaretou z drstanek.cz. Dodnes od nich kupuju např. proteinové tyčinky, které jsou skvělé. A kila se nikdy nevrátila.

reagovat 11.8.2015 18:34 - Plánování

bylo kdysi základem socialistické ekonomiky. A kam to došlo, víme všichni.

reagovat 16.8.2015 12:48 - Olívie Hrubá

Olívie, dietní plán pro...

Moc vám děkuji za rady. Půjdu tedy pro začátek do Guarety od Staňka a potom se budu snažit jíst stále zdravě a hýbat se :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2016 20:42 - ještě

je úžasné, že jakmile rozděláte balení, tak se už na vás reklamace nevztahuje. To je opravdu legrační. A kde firma sídlí, to nikdo netuší.

reagovat 28.8.2016 21:20 - Martina

Neznáte nebo nezkoušely jste někdy dietu, o které můžete říct, že fakt funguje? V těhotenství jsem přibrala 13kg. Podařilo se mi celkem brzy shodit 4kg, ale těch posledních nějak nejde a nejde. Chtěla bych teď zhubnout ještě víc. Zatím nemám moc dobré zkušenosti s jakýmikoli dietami, tak mě zajímají taky vaše zkušenosti. Jaká dieta opravdu stojí za to? Díky za vaše příspěvky!

reagovat 28.8.2016 21:31 - ale

Neznáte nebo nezkoušely...

to nemusíš držet dietu. Stačí víc pohybu a změnit jídelníček - o tom toho na netu najdeš kvanta.
A že toho o dietách vím za 52 let života hodně. A ejhle, najednou to jde.
Třeba se zamysli, kdy máš ráno po probuzení první jídlo. Neboli snídat bys měla nejdéle půl hodiny po probuzení. Jíst nejdéle v 19 hodin (ale ne smetanovou svíčkovou! nebo dort), potom se ti zpomaluje metabolismus a je jedno, kde jsi. Jestli koukáš doma na telku nebo manžel hlídá a ty jsi ve víru tance. Hodně pít vodu a žádný alkohol a rafinované cukry. Jestli máš chuť na sladké, dej si sušené fíky.

reagovat 4.9.2016 14:10 - Lenka

Neznáte nebo nezkoušely...

také ráda bych našla takovou dietu, protože během dvou let nepodařilo se mi ztratit břiška po porodu...

reagovat 8.9.2016 09:20 - Pavla

také ráda bych našla...

já jsem obohatila jídelniček zeleninou a jezdzila jsem na kole. a brala jsem tablety s piperinou aby úspěšně nastartovat hubnutí (jedno balení mi stačilo), během dvou měsiců ztratila jsem bříšek :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *