Dieta v krabičkách pomůže zhubnout, ale neřekne, jak si kila udržet - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.9.2010 22:16 - Hanka

http://hubnemebeztrapeni.webnode.cz/ Mrkněte se na mé stránky, podařilo se mi touto dietou shodit krásných 13 kg a to bez hladovění a dřiny v posilovně.

reagovat 1.10.2011 21:30 - dietarka1234

Tak to rozhodně nesouhlasím, že by krabičkové diety nenaučily člověka jíst zdravě a pravidelně. Naopak! Mě krabičková dieta zbavila 7 kg nadváhy a během toho měsíce, co jsem ji dodržovala, jsem si na zdravé stravování tak navykla, že jsem v tom automaticky pokračovala i dál, i když jsem s krabičkami skončila. Hubla jsem s krabičkami I feel well, kde energetická hodnota diety pro ženy je nad 5000 kJ, jak se doporučuje i v tomhle článku:-)

reagovat 11.1.2012 19:42 - Sára

Dobrý den,

týden držím krabičkovou dietu a jsem spokojená. Jídlo je dobré, rozmanité. První tři jsem měla hlad a byla podrážděná, ale žaludek se začíná scvrkávat a psychika roste. Začínám se cítit lépe, pač jsem to po třech dnech nevzdala a baví mě to a každý den se těším na jídlo. Dopoledne to musím do sebe trochu soukat, pač jsem nebyla zvyklá jíst, ale jde o zvyk. Začínám chápat množství a vidím, že lze jíst vše, ale s rozumem.

reagovat 11.1.2012 20:03 - Helena

Rozhodně si také myslím, že krabičková dieta naučí mnohé jak se stravovat. Nejen co,ale také množství! Pro mně to je bohužel drahé,ale koupila jsem si na jeden den a zkouším ted krabičky nachystat doma. Jde to i na týden dopředu, dám si něco do lednice a něco do mrazáku. Samozřejmě saláty ne:-))

reagovat 13.9.2012 22:59 - Annie

Nepřipadají Vám krabičkové diety drahé?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2012 16:27 - Jak je to?

Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže atd...

Zbláznili jste se? Největším snem ženy je jíst všechno na co má chuť - a nepřibrat!

reagovat 9.10.2012 16:47 - Tommy

Já nevím, kdo si to koupí za tyhle peníze? I když to vypadá lákavě...:o)))

reagovat 9.10.2012 16:48 - Becky

Já nevím, kdo si to koupí...

No divil by ses, blbů je plná republika a když si přečtou, že to žere Kolář, tak si hned na internetu najdou nejbližšího dodavatele...

reagovat 9.10.2012 16:49 - Jaký Kolář?

Správně se to píše ROCKER Petr Kolář

reagovat 11.12.2012 10:10 - Lydie

Musim reagovat na nektere komentare o teto diete. Je plno firem v republice, ktere chteji jen vydelat a nedivaji se na zakaznika. Proto se hodne lidi napalilo a nechteji uz nic zkouset. Je potreba se podivat na odborne zazemi, jidelnicky a cenu brat az jako posledni vec. Priplatit se nekdy opravdu vyplati a je to i moje zkusenost. Tato dieta pokud na to ma clovek cas, je snadno aplikovatelna doma, ale jelikoz jsem pracovne vytizena nemam opravdu cas ani silu kazdy den 3 hodiny chystat jidlo. Nerada delam reklamu, ale vzhledem k vasim komentarum davam odkaz na moji vybornou zkusenost www.dieta-krabicky.cz Ti co tady jen pisou, tak nejdriv vyzkousejte a potom kritizujte. Dekuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *