Dieta podle Víta Chaloupky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.3.2008 11:04 - Sandra

Ahoj, máte někdo zkušenost s touto dietou? Máte někdo knihu od Víta Chaloupky a pomohla vám nějak? Zhubli jste?

reagovat 31.3.2008 00:05 - Markéta

No, četla jsem to. Žádnej zázrak. Jíst naprosto dietně a makat v posilovně. Nejlíp necht si sestavit jídelníček přímo od Chaloupky(za tučnej balík) a a cvičit nejlíp pod dohledem Chaloupky(za ještě větší balík).Nic nového. Každý průměrně inteligentní člověk ví,že se nemá přežírat a má se hýbat.Proš by na mě měl vydělávat nějakej Vitouš, nic novýho neobjevil.Ale z něčeho žít musí, ne?Ze mě ale ne.Navíc z něčeho musí zaplatit taky ,,hvězdy"co mu dělaj reklamu.např. Asterku. Néé, já jim nepřidám,musím jít cvičit. čus.

reagovat 4.4.2008 13:26 - Michaela

Ahoj, četla jsem to, není to špatný, ale mně nejlíp zabírá dávat si na talíř normální porci relativně dietního, ale dobrého jídla, pak polovinu vrátit zpět - když si totiž chci rovnou naložit jen půlku, tak je to vlestně 3/4. :) Jíst jen z talíře u stolu, ne třeba v autě apod., místo večeře jen ovoce (nejlépe vodní meloun, pokryje moji potřebu cukru a je plný vody). Když mám během dne potřebu jíst něco navíc, tak žvýkám řapíkatý celer. No a samozřejmě cvičit. Posilovnu, ani běh nesnáším, tak v létě jezdím na kolečkových bruslích a v zimě holt šlapu doma u telky na rotopedu (40 min.)

Pa, hodně úspěchů.

Míša

reagovat 6.9.2008 22:12 - Dan

Mám zkušenosti více než kladné. Náhodou jsem narazil v jednom supermarketu na Chaloupkovu knihu " Tělo jako důkaz " a naprosto mně nadchla. Tam jsem se dozvěděl, že pokud přijmeme sacharidy a bílkoviny v jídle naráz, nedostaneme všechny živiny do těla v odpovídajícím množství a kvalitě.Přetěžujeme slinivku břišní, pálí nás žáha a cítíme se unavení. Navíc z hlediska genetiky pro člověka nepřirozené konzumovat tyto 2 složky naráz. Teorie pravěkého lovce - uloví zvěř (bílkoviny), má na pár hodin vystaráno. Dostane hlad, zvěř v nedohlednu, jde na ovoce(sacharidy). Také chaloupka tvrdí, že při jeho stravě, dostatečném cvičení, můžem nabrat svalovou hmotu a vypracovat si sportovní postavu. Omládnem a vyhneme se zároveň civilizačním chorobám. To mně natolik přesvědčilo, že jsem se na tuto stravu dal více než před rokem a výsledky jsou více než pozitivní. Zhubl jsem ze 115 kg na 78 kg. Vytvarovala se mi postava a omládl jsem tak, že se za mnou otáčejí i mladý holky. To je mi 32 let. Důležitý je aby člověk na jídle nešetřil, kupoval si kvalitní potraviny a pravideůně nejlépe 5x denně(S,S,B,S,B)

reagovat 7.9.2008 09:23 -

Vít Chaloupka je známý tím, že ke svému zviditelnění zneužívá známé tváře, které mu pak nemohou přijít na jméno.Ale hlavně je vyhlášený tím, že "zobe" steroidy, je to vidět na jeho postavě. Je daleko víc lepších a vyváženějších způsobů formování a hubnutí zároveň. Není totiž ideální používat jeho jídelníček dlouhodobě. A on to striktně vyžaduje. Je lepší naučit se jíst výživově správně a potom to nechat na své fantazii.Chaloupka je v tomto diktátor. Vzpomínám ještě na jeho hubnutí s Jitkou asterovou na Primě, ona ho dnes nemůže ani cítit!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2010 14:34 - Káča

Dobrý den,

můžete mně prosím, poslat nějíký odkaz, kde najdu dietu Vítka Chaloupky. Předem děkuji.

reagovat 7.4.2010 22:01 - marusisa

Ahoj Edito! Tak proč do toho...

Ahoj Dane, můžeš se mi ozvat na meil marusisa@seznam.cz? ráda bych s tebou něco probrala.Díky.

reagovat 12.5.2010 20:10 - Kamila

ahojky, já teda nemám od...

Ahojky,mohla byste mně prosím taky zaslat tu dietu?Díky moc.

reagovat 13.12.2010 11:47 - mik

Mám zkušenosti více než...

tak to jste opravdu velmi stary,jak to delate ,napiste knihu ,Jak vypadat mlade v 30ti.pan Chaloupka nekde prohlasil. ze nejvice si pochutna na suche ryzi pokapane sojovkou,tak dobrou chut,mozna to je to prave,

reagovat 13.12.2010 11:51 - chaloupka je vegetarián

To je dost důležité, jen přechod na správnu vegetariánskou stravu vám pomůže zhubnout. I bez cvičení. Ovšem je to snad na celé věci to nejtěžší. Pokud budete ještě cvičit výsledky jsou famózní. Ale na to netřeba kupovat knihy. To je celkem obecněznámá věc.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *