Dieta Antonie Mačingové

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2013 22:28 - Andrea

Máte někdo zkušenost?

reagovat 30.10.2013 06:16 - Valerie

Máte někdo zkušenost?

Zkušenost zatím nemám, ale chystám se na ni. Mám několik známých, kteří po této dietě zhubli opravdu dost, chce to ale velkou ukázněnost. Taky uvítám zkušenosti ostatních.

reagovat 19.1.2014 14:43 - Vendula

Ze začátku jsem byla vykulená z toho, co musím jíst... pak jsem začala být docela spokojená... Po dvou týdnech až do konce měsíce jsem měla 2,5 kila dole. První týden jsem měla hlad a vztek, že nemůžu mlsat to, co ostatní. Ale zvládla jsem celých 28 dní. Doufala jsem jen, že mi to vydrží a že mě nepostihne jo-jo efekt. Co mi tato dieta přinesla, byl opravdu dobrý pocit ze sebe samé. Zeleninová strava mě krásně pročistila, nebyla jsem nafouklá, měla jsem víc energie a nebyla jsem unavená. Takže pokud potřebujete pročistit od škodlivých látek z běžných potravin, mohu tuto dietu vřele doporučit.

reagovat 19.1.2014 14:46 - Hanka

Přímo Mačingovou neznám, ale nechala jsem si od nutriční poradkyně sestavit týdenní jídelníček, který jsem jedla 2 týdny, pak mi sestavila další atd atd. byl sestavený z běžných surovin, obědy jsem jedla v práci (bez polévek), nebylo třeba kupovat žádné bio nebo doplňky stravy za tisíce. principem bylo, abych se naučila jíst dopoledne sacharidy a odpoledne proteiny, aby se mi ty sacharidy neukládaly přes noc. a kila šla dolů jako po másle. výhodou bylo, že jsem se naučila správně stravovat, takže po několika týdnech / měsících, kdy jsem s dodržováním jídelníčků přestala, zůstala váha více méně na stejné hodnotě, pokud jsem se necpala sladkostma nebo si nedala dva rohlíky s vlašákem na večeři. připadne mi mnohem praktičtější pojmout to jako změnu životního stylu natrvalo, než držet nějaké speciální diety (třeba krabičkovou, tukožroutské polévky apod.). tím samozřejmě nekritizuju dietu podle Antonie Mačingové, protože to je spíš asi detox, než dieta. Jenom jsem chtěla přidat vlastní zkušenost s bojem s kilogramy a inspirovat ty, které nevědí, jak začít :-)

reagovat 19.1.2014 14:48 - Rolla

Rodiče mého přítele jedou podle Mačingové od října 2011. Taťka zhubl za rok přes 40kg... Já se taky chystám na ni najet, ale těch prvních 28 dni bude asi krutých...:o)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2016 22:34 - Ivana

Barboro, tuto dietu jsem...

Souhlasím. Dietu jsem držela poctivě, zhubla jsem 4 kg a následující měsíce jsem je hned nabrala.
Doporučuji neupínat se na zhubnutá kila, je to stejně jen voda, ale brát diatu jako detox a vyčistění organismu.
Jako nejhorší období jsem vnímala třetí týden. Měla jsem takový průjem, že ze mě šla asi desetkrát za den jen čistá voda. Byla jsem tak slabá, že jsem měla obavy z toho, že budu muset okamžitě na kapačky. Trvalo to sedm dní.
Potom během jednoho dne stop.Dotáhla jsem to do 28 dne.

reagovat 25.4.2016 14:01 - Martina

Zdravím všechny příznivce a odpůrce Mačingové.Je mi 43 let, vždycky jsem ráda jedla, ale jak se mi věkem zpomalil metabolismus, začaly mi být malé i kalhoty velikosti 40 a tak jsem si řekla dost, velikost 42 si kupovat nechci:-). Zkusila jsem Mačingovou, pak asi dva měsíce dělenou stravu, teď jím už celkem normálně, ale nepřejídám se. Mám dole 10 kg, 10 cm pře břicho, v pase původně 80 cm, nyní 72. Jsem moc spokojená, ale chce to pevnou vůli a vydržet! Mačingová vám nastartuje metabolismus, ostatní už je na vás.

reagovat 17.9.2016 09:05 - soňa

Zdravím všechny příznivce...

mám dobré zkušenosti - spíš výborné a je mi z toho všeho lehce - žáden jojo efekt - hlavně si také nemyslet, že to je všelék - jsem spokojená :-)

reagovat 17.9.2016 09:06 - soňa

Máte někdo zkušenost?

mám výborné - jn vydržet :-) celý rytmus - nic není zadarmo :-)

reagovat 17.9.2016 09:51 - Mariana

Podobně jako Ivana 10.4.16 jsem to vydržela 28 dní, nejhorší pro mě byly první dny, žaludek se vzpouzel a strašně bolel, potom si zvykl. Zhubla jsem asi 5 kg a do třech měsíců je zase nabrala. Cítila jsem se fyzicky dobře a lehce, ale zestárla jsem v obličeji, byla jsem přepadlá.
Takže - jako detox fajn, ale já bych to musela jíst pořád, a to by mě život asi nebavil. Snažím se teď jíst nějak přiměřeně zdravě, ale váha mi postupně přibývá, věk ženská asi nepřelstí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *