Diazepam

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2005 17:25 - Valentýna

Chtěla bych se zeptat, jak moc nebezpečné je brát lék diazepam. Slyšela jsem, že pomáhá, když je člověk nešťastný a neví kudy kam, tak aby překonal těžké období. Ale bojím se ho začít brát, protože nevím, nakolik je návykový... Navíc je jen na předpis a stydím se o něj říct svojí doktorce... Máte s tím někdo zkušenosti?

reagovat 2.1.2005 20:49 - Johanz

Pokud nepřekročíš dávku 2mg za den návyk se nevytvoří je to uvedeno na přibalovém letáku ale pokud nemusíš tak neber.Zkus jiné metody uklidnění Hluboké dychání spojené s meditací atd je spoustu technik a možností..Zajdi si k psychyatrovi nebo k psychologovi a porad se možná zjistíš že tvůj problém není až tak velký....Hodně štěstí..JOHANZ

reagovat 2.1.2005 20:50 - Johanz

OPRAVA psychiatrovi...

reagovat 2.1.2005 23:26 - štěně

Je silně návykový, neber to a dojdi si k odborníkovi, jak radí Johanz.

reagovat 3.1.2005 02:16 - Valentýna

Dík za rady :-) K psychologovi je mi ale hloupý jít. Stejně nevěřím, že pomůžou. Leda tak Amíkům, kteří to mají jako součást životního stylu...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.9.2017 12:09 - Hanka

Eriku, přestaň sám pít alkohol! Nepotřebuješ přece protialkoholní léčení v nějaké pakárně! Každý musí chtít sám přestat. Já mám známého - alkoholika, který říká, že mu žádný blázinec stejně nepomůže, a že ty lidi, co tam byli, začali stejně znovu pít, když se vrátili. On tam byl za rvačku v opilosti. Za týden podepsal reverz. Občas zajde na dvojku bílého. Předtím pil opravdu fest. Nyní má dokonce práci. Dělá řidiče! Lidi, pamatujme, že každý musí mít své zdraví "ve svých rukách"!

reagovat 6.9.2017 12:13 - Myslím,

Eriku, přestaň sám pít...

že naopak,každému léčebna něco dá.

reagovat 6.9.2017 12:23 - Miluna

že naopak,každému...

A co jako? Co každému dá?

reagovat 6.9.2017 19:01 - Vlasta

Máte někdo prosim zkušenosti s braním leku na spani při pobytu v nemocnici,myslím delší dobu?Jsem již 4 týdny v nemocnici a zítra odjíždim ještě na 3 týdny do lázní.Celé 4 týdny nyní beru diazepan 10 neboť nejde spat a v lázni to bude asi pokračovat. Bojím se závislosti ale vyspat se taky musím. Sestry mne říkaji at to tady beru a že se nemám bát závislosti.

reagovat 7.9.2017 17:18 - Karla

Máte někdo prosim...

Já brala diazepam a pak stilnox v kuse 8měsicu a pak jsem vysazovala,nejdřiv jednou týdně jsem vynechala a další týden již 2 x a tak ,že jsem nyní bez prášku,i když spim jen v průmru 4 hodiny,ale spim bez chemie. Takže si myslim, že si na to nezvykneš,není to dlouhá doba , ale snaž se to po návratu již nebrat vůbec.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *