Dianetika

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2001 18:13 - Jarmila

Rada bych si povidala s nekym, kdo ma o toto tema zajem.

reagovat 27.8.2001 20:49 - Ivan

Ahoj! Já se o to trochu zajímám, byl sem i na týdením kurzu u ing. A. Dragomireckého - hlubinna abreaktivní psychoterapie , má to víc propracované, ale vlastně je to totéž.

reagovat 29.10.2001 18:47 - eva

Zajimalo by me jestli se jednalo o kurz poradany Dianetickym centrem. Zucastnila jsem se tam Oxfordskeho testu a nejake kurzy mi byly nabidnuty. Jak tento kurz probihal a prineslo vam to neco?

reagovat 3.6.2002 19:25 - Magda

Ahoj všichni,
chci se zeptat, zda někdo z vás má nějaké - jakékoliv zkušenosti s Dianetikou nebo scientologii. Je to k něčemu nebo to zase jen tahá peníze z důvěřivců?
Díky moc za Vaše názory.
Magda

reagovat 9.6.2002 09:06 - Michala

Na dianetiku naletěla moje sestra. Je to v podstatě metoda zneužívaná sektou, která se snaží z důvěřivců tahat peníze za "vzdělávací kurzy". Další informace je možné získat vyhledáváním na netu pod hesly dianetické centrum a dianetika. Chtěla bych tímto varovat všechny, snažte si nejdříve zjistit co nejvíce, než s nimi přijdete do styku.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2016 16:07 - Anonymous

Celý blog je možno nyní číst zde:
https://ulozto.cz/!H7fE6ZJV5/profantuvblog-pdf

Původní lokace https://profant.wordpress.com/ přestala být veřejně dostupná.

reagovat 15.9.2016 16:23 - petr

Rada bych si povidala s...

Stačí se podívat na youtube, kde je to všechno vysvětlené.

"Scientologie, pravda o lži"
https://www.youtube.com/watch?v=1pBWt7_kYJ4

reagovat 15.9.2016 22:03 - L. R. Hubbart

Jestli člověk chce udělat milion dolarů, nejlepší způsob je založit vlastní náboženství.

reagovat 15.9.2016 22:25 - Velmi moudré a hospodárné

je na scientologii-dianetice to, že dokáže využít důvěřivosti a bláhovosti jak lidí běžně důvěřivých a bláhových, tak i lidí extrémně důvěřivých a bláhových. Pro ty první má připraveny psychotesty a školící programy, pro ty druhé náboženské poblouznění vesmírného kultu.

reagovat 25.10.2017 14:33 - JanaB

S Dianetikou mám osobní zkušenost a to velice pozitivní. Konkrétně se mi zlepšil můj pohled na život, mezilidské vztahy, partnerský život a finanční situace. Je potřeba ale říci, ze když někdo objeví technologii, díky níž pochopí celou podstatu fungování lidské mysli, tak se na světě logicky najdou i osoby, které to obrátí pro svůj úspěch. Je to něco ojedinělého? Ne. Vždyť z historie to můžeme krásné vidě. Třeba základy křesťanství nebyli vůbec špatne a jak to reálne v temných dobách lidstva fungovalo? Desatero, na kterém se lpělo myslím hlásalo i NEZABiJES a kolik nevinných lidi bylo zavražděno?
Většina lidi hlásá negativní slova na Scientologii a kde berou svá slova? Z článků, názoru jiných lidi? Moje otázka zní, Můžete věřit někomu jinýmu než sami sobě? Já jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži a zkusila to aplikovat do svého života, jelikož mě to funguje, nemám potřebu hlásat negativní ohlasy. A to by neměl ani nikdo jiný, jestliže si to nezkusil. Pokud to zkusite aplikovat na svůj život a fungovat to nebude, vždy můžete od toho dat ruce pryč. A pokud se budeme bavit o finanční stránce věci, proboha lidi, spočítal si někdo z vás kolik stojí takový psycholog za léčbu, která vám alespoň z části pomůže?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *