Diabetes mellitus=cukrovka

Archiv příspěvků

reagovat 29.6.2001 12:48 - Doktorka

Diskuze pro všechny, kdo mají zkušenosti s touto nemocí.

reagovat 17.7.2001 22:16 - Rash

Prosim o odpoved na muj dotaz: Mam syna(4 roky) - upadl do bezvedomi a byl prevezen do nemocnice. Jedno z prvnich vysetreni byla lumbalni punkce. Ta byla negativni. Nasledne vysetreni potvrdilo hypoglykemii a zvysene limfocity. Dalsi fakta jsou ta, ze toxikologicke vysetreni ukazalo pritomnost kuseliny acetylsiliciove v moci. Doktorka v nemocnici zatim nerekla nic konkretniho. Avsak jedna z teorii je cukrovka. Muj dotaz tedy je, zda se nekdo nesetkal s podobnymi priznaky, nebo zda nekdo nema kontakt na doktora - specialistu na podobna onemocneni.

reagovat 7.8.2001 21:03 - Lída

Prosím o přidání informací o diabetu.Pracuji v nemocnici a na dětské klinice využíváme internet i k tomu,aby se děti mohly o své nemoci dozvědět co nejvíce.Vaše stránky nám pomáhají .O diabetu jsem zatím nenašla takto komplexně zpracované informace. Děkuji,Lída

Full Spectrum kurkumin

reagovat 8.8.2001 21:03 - Jiří Svoboda

Ze sve nemale zkusenosti vim , a vysledky lecby ukazaly , ze v 80 % doslo k vyraznemu zlepseni melitu
upravou krevniho obehu . V prevazne vetsine musel byt vysazen insulin . Varuji resni bez spoluprace
s prislusnym lekarem je nepripustna . Jde o prisne individuelni pristup k jednotlivym pripadum .

reagovat 10.9.2001 09:47 - Alice

vazeny pane, rada bych se Vas zeptala, o kterem typu cukrovky pisete, protoze, jsou dva typy 1,2.
Dvojka se urcite neda resit vypustenim inzulinu.

reagovat 10.9.2001 10:52 - Jarka

Vypuštěním inzulínu se nedá řešit typ 1!

reagovat 10.9.2001 20:09 - Jiří Svoboda

Ve Vasem pripade je s velkou pravdepodobnosti nadeje na uspech , ale bez lekare ani krok.Rovnez zalezi na urovni terapeuta.

reagovat 4.10.2001 18:44 - Eliška

Můj dnes 18 letý syn se potýká s DM 1 už9 let .Vážně varuju před léčiteli, vMotole jsou na děti vynikající odborníci. Tak 2 roky jsem byla jako máma zoufalá,ale s cukrovkou se přece dá žít!!!A to o mnohých nemocech nelze říct.Na věčné píchání si syn zvykl mnohem rychleji než já.Já vím,je to nekonečná starost a strach o dítě, ale vydržte a hlavně z děcka nedělejte chudáčka, i když sama probrečíte noci.Moc důležitá je psychika!!!Hodně síly a hlavně neztrácet optimismus.

reagovat 5.10.2001 09:44 - Jana

Prosím, máte někdo zkušenost s nemocí cukrovka u člověka který trpí vysokým stupněm revmatismu? To je bohužel případ mé maminky. Cukrovka ji stoupá, ač dodržuje dietu, zhubla, pije různé čajíčky, no prostě dělá pro to vše co umí a zná. Bohužel cukrovka se nelepší, ba naopak. Pí. doktorka ji řekla, že je možné, že ji to hodně ovlivňuje vysoký stupeň revmatismu. Tím to ale také skončilo. Cukrovka vesele stoupá, faktor revmatismu také. Prosím, poraďte. Děkuji.

reagovat 4.11.2001 20:18 - Lída

Vážená paní doktorko, slyšela jsem, že počátek cukrovky se může projevovat pálením a svěděním v okolí poševního vchodu. Občas tyto problémy mám, je to pocit vyschlé sliznice, někdy i v očích a ústech (lepení jazyku na patro), ale to není tak znatelné. Na pálení a svědění v ústí pochvy jsem si koupila Femigel, zatím jsem jej použila 2x, ale nepomohl. Většinou to po čase odezní samo (ikdyž při pohlavním styku to není moc příjemné), ale když jsem zaslechla to o cukrovce, chtěla jsem se zeptat, jestli by to bylo poznat z nedávných jaterních testů, nebo bych musela na odběry zaměřené přímo na cukrovku? V rodině cukrovku nemáme.
Předem děkuji za odpověď, Lída

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *