Devitalizace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2001 19:42 - Julie

Obracím se naléhavě na paní doktorku a vás všechny, kteří tušíte nebo přímo víte, na koho a kam se mohu obracet, potřebuji-li informace o tom, kde a kdo provádí v České republice metodu devitalizace, tedy vlastně odúmrť rakovinového nádoru chirurgickou cestou. Můj tatínek se nachází v terminálním stadiu rakoviny a devitalizace se nám jeví jako poslední možnost, jak mu pomoci, když selhala chemoterapie.
Prosím, pište na adresu: bimbi.j"post.cz.
Děkuji Julie Strejčková

reagovat 8.2.2001 22:49 - Doktorka

V Reflexu byl článek o tom, že tuto metodu provádí soukromé zdravotnické zařízení Medicentrum v Benešově.

reagovat 15.3.2001 09:22 - Hela

Asi před třemi týdny proběhla tiskem informace, že tuto metodu budou provádět v krátké době 4 zařízení v republice ( myslím , že to bylo dokonce ve všech denících). Pokusím se to najít, protože jsem si to stáhla z internetu. Strašně smutné je, že se s touto metodou začalo až po smrti doktora Fortýna, který je jejím objevitelem a měl prokazatelné výsledky. Přesto další zdroje z tisku uvádějí, že provedení této metody je NEZÁKONNÉ !!!! Připadá mi to jako ve středověku, kdy se za nové názory upalovalo a teprve po několika stoletích došli tito lidé uznání. Klasická medicína vám kromě chemoterapie a ozařování nabídne pak už jen morfium a čekání. Vím o čem mluvím, protože jsou to právě dva týdny a tři dny, co takto zemřel můj otec.
Hela

reagovat 15.3.2001 10:20 - XXXX

Pracovištěm, které schválilo Ministerstvo zdravotnictví ČR pro zahájení studie účinnosti devitalizace je Masarykův onkologického ústavu v Brně(www.mou.cz). Pak ještě asi dvě pracoviště v Praze. Zpráva o schválení těchto pracovišť proběhla tiskem asi poslední týden v únoru.

reagovat 16.3.2001 13:39 - Hela

Tak jsem to našla. Skutečně 27.2.2001 proběhla tiskem zpráva ( a byla i na úvodní stránce "Doktorky" ), že devitalizací se budou zabývat tyto nemocnice: v Praze Institut klinické a experimentální medicíny , Všeobecná fakultní nemocnice a Fakultní nemocnice Bulovka, v Brně Masarykův onkologický ústav. Snad Vám tyto informace nějak pomohou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2017 12:12 - Tak jsem si našla...

Najděte si mudr. Karel Erben...

mariesikulova
2016-07-15
Plně se ztotožňuji s paní Evou L. Neprofesionalita, dealer společnosti která dováží nebo vyrábí potravinové doplňky. Rozbor krve za 1300 Kč neměl u sebe a nemohl tudíž z něj nic vyčíst. Předepsal mi velké dávky všeho možného aniž by se zajímal, jestli je již neužívám a které léky kvůli kontraindikaci užívám. Na moje dotazy ohl. homocysteinu mě odkázal na internet ať si to tam přečtu, že nemá čas mi to vysvětlovat.Vřele nedoporučuji.

SA K.
2015-07-16
Neprofesionální. Čekala jsem přes 40 minut bez omluvy. Jde panu doktorovi prodat co nejvíce léků od firmy LR, jelikož je jejich dealerem. Nedoporučuji.


Eva L.
2013-05-11
Poradnu jsem navštívila z důvodu vyšetření hladiny homocysteinu v krvi a doporučení léčebného postupu k jeho případnému snížení. MUDr. Erben se nechoval tak, jak bych za vynaložené prostředky očekávala - nic nedostanete písemně (výsledek z laboře či návrh léčby) a pokud to budete vyžadovat uslyšíte, že pan doktor nestíhá, nepamatuje si a že v jeho věku po něm nemůžete nic chtít, navíc si během sezení stihne vyřídit několik telefonických hovorů. Jedná se o velice neprofesionální přístup. Výsledek vyšetření mi nakonec zaslala sama laboratoř za pomoci velice ochotné paní recepční z R.M.A. centra, pohled na normální hodnotu homocysteinu má pan doktor úplně jiný než laboratoř, dále to rozvádět nebudu. Nejsem spokojená ani s návrhem nadiktované léčby - dávky vitamínů jsou tak velké, že by mohly i uškodit. Druhou (kontrolní) návštěvu už absolvovat nebudu, ani kdyby byla zdarma.


reagovat 4.2.2017 12:23 - Aha...

On je doktor a nechává si platit...jasně.

Pokusili jste se zapojit rozum? Myslíte si, že na rakovinu by umírali celebrity, kdyby někdo našel lék na rakovinu? Že by se třeba Michael Douglas, Kylie Minogue šli dobrovolně na chemoterapii, ozařování, kdyby existoval lék na rakovinu? Opravdu si myslíte, že kdyby to bylo tak jednoduché, že by neexistovaly soukromé kliniky, které by bohaté zázračně vyléčily? Myslete...

S manželem jíme pravidelně 5 jadýrek meruněk denně, ale musíme to mít schované před vnoučaty, aby se neotrávila. Nevím jestli nám to před rakovinou pomůže, ale zvykli jsme si to brát jako doplněk stravy a uvidíme...

reagovat 4.2.2017 12:33 - Tak

On je doktor a nechává si...

ono praávě na celebritách se dá nejvíc vydělat, tak proč je neléčit že?...Skutečná alternativní léčba totiž není o tom, že někdo druhý vás vyléčí, ta je o tom že člověk přehodnotí svůj způsob života, který ho k rakovině dovedl - je to bohužel hodně těžká cesta, na kterou plno lidí nemá, nebo nemá patřičnou podporu v okolí . Často totiž právě rodinné či pracovní vytahy mohou k rakovině přispívat. Je inspirující si na youtube pustit videa lidí, co přežili i čtvrtá stádia rakoviny nebo vyhledat články o takových lidech- většinou to nebylo vůbec o penězích, ale o totální změně života - stravy, práce, psychického nastavení... To není vůbec lehká cesta a největší část na ní musí ujít člověk sám - různé přípravky, metody mohou být jen pomocníky. Klasická terapie a medicínký procedury dost často člověku tuto vnitřní přeměnu neumožní, protože člověka plně zaměstnají.

reagovat 4.2.2017 17:24 - uf...

ono praávě na celebritách...

Nežiješ doufám v domněnce, že i naše české celebritky platí víc, než obyčejný člověk?
Jinak je jasné, že vyčůranost lidí je příšerná, takže kdyby B 17 nebo MMS fungovalo, dáááávno by na tom lidi rejžovali prachy.

reagovat 4.2.2017 17:40 - Jasně.

Nežiješ doufám v...

Rakovina tu není od toho, aby ji vyřídil kdejaký laciný fígl. Rakovina je tu od toho, aby mnohé z nás zahubila. A ona hubí každý den. Je to kruté? Ano, je to kruté. Je to však nutnou daní za to, že menší procento lidí než dříve umírá na banální infekční nemoci, úrazy, hladem, zimou, či rukou vojáka, biřice, drába, lupiče nebo kata.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *