detsky plac

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2004 18:12 - jirka

Ahoj , mam dvouleteho chlapecka ja jako matka si myslim ze uz je dostatecne velky na to aby se vecer nebudil, ale on se neustale tak 3krat za noc zbudi.Cim to muze byt? A dalsi problem co delat kdyz se zacne dite stekat, ale opravdu stekat?

reagovat 9.4.2004 20:48 - Moni

Možná je inteligentní a zoufá si nad intelektem své matky. Proboha!!! Vzbudí a vztekat nikoli zbudí a stekat.

reagovat 10.4.2004 07:26 - rika

Připadá mi hloupé, když se místo odpovědi na svůj dotaz člověk dočká jen výtek za své chyby. / Můj syn je těžký dyslektik a tento problém se psaním má také a přesto je to dle vyšetření naprůměrně inteligentní kluk/
K dotazu- z mých čtyř dětí půlka v noci spala, půlka probděla celé noci.
Dítě je individualista a dříve či později si režim spaní upraví. Jde o to, co chceš. Být dobrou matkou- tak s ním buď vzhůru. Nebo se chceš vyspat a ignoruj ho. Dítě pláče. Je to jeho způsob vyjadřování, může mít sny, které ho děsí, může cítit /a na to jsou děti opravdu citlivé!!!!/ napětí a negativní emoce z matky, okolí. Vztek je projev prosazování se. Mě připadá úžasné, jak ten malý človíček si již uvědomuje svoji osobnost. Jeho snaha je tak bezelstná. Teď. Hned a tady. Dítě chce spoustu lásky a ještě větší spoustu času. Toho našeho. Je to ta nejlepší investice, kterou znám. Nejsem psycholog. "Jen" matka.

reagovat 10.4.2004 07:34 - rika

Jsem truhlík. Ještě ten vztek. Jak jej řešit. Nijak. Čím dítě bude starší, tím víc si bude prosazovat sám sebe, tím víc bude "svým způsobem" uplatňovat projev vzteku.U dětí jsem to řešila tak, že jsem zjistila proč se vzteká, jestli je jeho vztek oprávněný a když byl jen "malý vopruz", snažila jsem se odpoutat jeho pozornost k něčemu jinému. To funguje spolehlivě. Jenže je to zase o tom, kolik času mu chceš věnovat. A pořád mu vysvětlovat, že je krásné a milé dát ručičky k sobě, udělat "prosím".

reagovat 11.4.2004 01:59 - Konrad Henlein

Na malého vzteklouna HERODESE,
na jeho matku s.BERIJU!

:-))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.12.2004 08:43 - Niky

Uz jsem se kdysi nekde zminovala, ze napriklad v asijskych zemi se dite stale drzi kolem matsina tela aspon do tri let. A ty deti maji velmi milou, mirnou povahu proste tento styl ma velmi positivni ucinek.
V civilizovanych zemich odbornici zacali kdysi poucovat, aby dite nebylo rozmazlene, ze se ma nechat spat ve svem pokoji a nechat plakat nez se mu podat a mit prisny rezim.
Ja myslim, ze dite miluje se pritulit k rodici a citit se v bezpeci.
Oni take mohou plakat jelikoz se nesmirne boji ci maji spatne sny, nebo jine potize jako boleni bricha.
Ja bych si brala toho synka sebou na noc do postele a zkontrolovala jestli to pomuze. Dale je znamo ze i kdyz deti jsou dislecticke muzou mit vysokou inteligenci. Take se zjistilo, kdyz maji potize se ctenim, ze je nesmirne pomocne je dat do kursu se naucit zpusobu - speed reading. Rychlocteni. Dale bych mu pred spanim dala teplou uklidnujici koupel, masaz a usnuti s knizkou. Ja myslim ze by to melo pomahat. Laska a ne nasily vitezi. Lituji za ty ostatni se nechovali k tobe dobre.

reagovat 19.12.2004 13:28 - Lady

NENÍ férové znevažovat tento server, pokud dvouleté dítě v noci pláče, je tředá se´mu věnovat. - NÁZOR zkušené matky.

reagovat 29.1.2010 14:57 - maria

je mi pres 50 a nepřestavam se divit ,nahodou jsem se dostala az sem měla jsem 6 deti teda mam a všem se dostalo lasky a peče koli potřebovali .Neuražejte romy maji stejne problemy jako vy . chce to jen lasku a toleranci dámy ......

reagovat 29.1.2010 15:00 - jaaaaaaaaa

Na malého vzteklouna...

a tebe vyklestit ty nejsi clovek vaši te asi vyhrali v loteri...

reagovat 5.2.2010 12:28 - Lenka - lenkasaa.blog.cz

Ve 2 letech je toto normální. Znám i jednoho klučinu co mu je 4 roky vzteká se jak dlaždič a v noci se taky párkrát vzbudí a mnohdy i se vzbudí a vzteká se. Takže ve 2 letech je i na to věk.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *