Dětské tábory

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2013 12:36 - Libuše

Ahojky ráda bych na prázdniny poslala děti na tábor, ale nevím s jakou společností. Prosím o radu, jaký tábor by jste mi doporučili. Mám dvě holčičky jedna má 8 a druhá 16. Obě dvě mají rádi tanec. Předem díky za nápady.

reagovat 27.5.2013 12:08 - Joli

Ahoj Libuše, moje děti jezdí každý rok do rekreačního střediska Růžená na tábor Centrum tance. Cena táboru je 4490 kč. Tancují tu zumbu, orientální tance, latinsko-americké tance, street dance a break dance, salsa, snad sem na nic nezapomněla. Holky jsou nadčené a chtějí každý rok jet znovu a znovu.

reagovat 25.6.2013 08:12 - Libuše

Ahoj opravdu tak to je skvělé ;) A mohla by jsi mi poslat na ně stránky? Že bych konečně sehnala to pravé pro ty moje zlatíčka. A cena je velice slušná.

reagovat 25.6.2013 09:00 - Iva

nevím sice odkud jste, ale starčí jezdí už 7 roků na tábor H+H, mladší byl loni poprvé a letos chtěl znova. Tábor je v Beskydech, ale odjezdy jsou i z Prahy, Olomouce a Brna. Děti jsou totálně nadšené, skoro celý den je tam program, 2x za turnus známá osobnost (většinou poslední léta někdo ze superstar) a mají tam animační tým. Každý rok je tábor na jiné téma. Loni to bylo Španělsko a don Pedro (rozdávali žvýkačky). A každý rok je nový táborový pozdrav a šátky (jaké to se dopředu nikdy neví). Prostě je toho hodně a děti se vracejí ubrečené, protože nechtějí domů. Když tak stránky jsou:
www.haha.cz
Ale tábor bývá hodně obsazený. Já už blokuju v lednu.

reagovat 25.6.2013 10:14 - Líbo,

Ahojky ráda bych na...

zkus hledat třeba tady:
www.tabory.cz
(Za mně ale třeba zrovna centrum tance rozhodně ne!)
nebo tyto:
http://www.agentura7.cz/index.php/letni-tabor-varvazov/tanecni-leto-varvazov
www.letnitanecniskola.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2016 21:07 - viktor1

Pokud ti muzu poradit tak...

Je to dobra agentura,moji kamaradi tam deti posilaji kazdej rok a vzdy spokojenost.Nase deti s nima jeli minulej rok a bomba

reagovat 2.12.2016 21:10 - ralf

Je to dobra agentura,moji...

jak to tady pročítám tak jsi tu psal že byli ve Varvažově.To neznám.Já jsem jako malej jezdil do Jedovnic a tam se mi líbilo,ale je to 2O let.Ta doba už je jinde.

reagovat 2.12.2016 21:12 - doba

idiota, co dělá dva lidi, ale ještě neskončila.
Takže závěr: Agenturu 7 NEBRAT! Když někdo potřebuje takhle ubohou reklamu, musí být na dně.

reagovat 2.12.2016 21:14 - viktor1

jak to tady pročítám tak...

Varvazov je sportovni tabor u Orliku.Zabavu si tam najde kazde dite.Jedovnice znam je tam krasne,ja jezdival se skautama na Sumavu.Dnes na to uz deti moic nejsou na skautske tabory,spat vlese atd.

reagovat 8.11.2017 00:03 - Petra

Už to pro vás asi aktuální nebude, ale třeba pro jiné maminky, které hledají dětské tábory. Naše dvě dcery jezdí již 3 roky na Malého tvůrce na Jižní Moravu, nádherné prostředí, ale hlavně holky si to nemůžou vynachválit. Ta starší přemýšlí nad kuchařským táborem, který tam taky pořádají. My můžeme jen doporučit. Stránky jsou myslím www.tabory-morava.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *