Dětská naivita

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2008 19:54 - Martin

Ahoj lidi, k tomuto tématu mě napadlo. O víkendu jsme byli na jedné akci, kde jsme přespávali na základní škole. Po společenských hrách jsme se procházeli po místnostech. V jedné místnosti se mi líbily ty hračky z mateřské školy. Po minutách procházení hraček jsem se rozbrečel, a to když je mi dvacet jedna roků. Napadlo mi vzít si kostky a trochu si s tím pohrát, nálada už byla lepší a rozehřálo mě to. Každý máme svoji povahu, ale je fakt, že jiní lidé nerespektují. To mi říkají pořád naši, že jsem už velký a že nejsem dítě.Taky jste něco podobného zažili?

reagovat 20.4.2008 22:35 - Marta

No tak mně je 44, ještě v pětatřiceti jsem si hrála se synovým Legem a nemohla jsem se toho nabažit. Taky jsem lepila letadýlka a domečky. S panenkama jsem si znovu začala hrát asi před pěti lety, když jsem dostala první sběratelskou s porcelánovou hlavičkou. Dneska už jich mám pět, dělám jim různé účesy a převlíkám šatičky. Autíčko na dálkové ovládání mě taky na chvilku zabaví. Občas si kupuju omalovánky - takové ty velké s mandalami. Nepohrdnu ani vystřihovánkami nebo Merkurem. Syn už vyrostl a má jiné zájmy, takže všechny hračky, které už nechce,a které jsou ještě co k čemu, mám v krabici pod postelí.

reagovat 21.4.2008 11:41 - Martin

Ahoj Marto, tak to jsi mě potěšila, že jsi napsala aspoň nějaký příspěvek, ale taky stejně delší jak já. Jinak se hlásím na pedagogickou školu v oboru volného času. Na základní škole jsem spal, tak jsem si přistěhoval spacák tam, kde jsem hrál s těmi kostkami, tak kluci tam šli taky, a taky se jim líbí.

reagovat 21.4.2008 13:46 - Martin

Jen škoda, že těch je málo. Ostatní lidé jsou jiní a hledí na sebe.

reagovat 22.4.2008 12:21 - Martin

To tu nikdo nepíše? :(

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2008 19:37 - Martin

Marta: Máš pravdu, jen někdy mívám takové období.

reagovat 22.4.2008 19:38 - Martin

Ještě ti napíšu zítra večer.

reagovat 24.4.2008 01:45 - marek

Ahoj,

No je pravda, ze takhle clovek nezapomina jake to bylo, kdyz byl ditetem, ja si s chuti obcas rad pustim pohadku. Jde o to, ze se clovek vraci do obdobi, kdy nic neresil, byl vesely.

Jinak proc ne, je to roztomiloucke, nevim jak by teda vypadalo, kdyby si kamaradka hrala s pistoli, ale :D.

reagovat 24.4.2008 12:18 - Zuzka

Tak takové nálady mám taky..Jem 28, nemám dítě a chtěla bych ho moc, jen abych si s ním právě mohla hračičkovat..Stavět kostky, lego, malovat atd..Takové nostalgické nálady jak píšeš Martine mívám taky..Jsem duší asi stále dítě :-)..Pořád ráda navštěvuji hračkářství a papírnictví..Hlavně když mám něco nakupovat pro mého kmotřence..To bych si nejradši hrála sama se vším..Akorát dněšní děti to mají pěkně těžké, když je tolik hraček..Za nás byla Seva stavebnice, merkur, pár panenek a autíček akostek...

reagovat 30.4.2008 15:41 - Martin

Kdyby nás bylo více.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *