Dětská dívka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2008 10:24 - Roman

Zajímalo by mne, jestli jste se někdo také setkal s takovou dívkou jako já. Byla docela drobná, malá a štíhlá jak v 11 letech. Naprosto bez prsou.Měl jsem s ní pohlavní styk, podotýkám, že jí bylo 27 let.Ale dole byla zcela holá až na maličký trojůhelník asi 20 chloupků. Velké pysky poměrně dlouhé, vypouklé, výrazné, souměrné. Krásné. Nepatrnej klitoris. Při dotyku hned vlhká. Pochvu měla hodně krátkou, snad jen 5 cm. Chtěl jsem se dostat hlouběji, ale narážel jsem už na cosi tvrdého. Prostě dál sem se vůbec nedostal. Neříkala, že by ji moje snažení bolelo, naopak, snažila se o aktivitu, prý, aby to zkrátila. Co to bylo za holku? Pochopitelně bezdětná. Byla snad nedovyvinutá? Jak kdyby ustrnula na prahu puberty. Já nevím, nemluvila se mnou o tom.Je mi to záhadou dodnes.

reagovat 14.4.2008 12:26 -

naka nedomrla

reagovat 14.4.2008 12:31 - alexandr

jen jestli to nebyl chlapeček

reagovat 14.4.2008 12:37 -

A bylo jí opravdu 27???:-)

reagovat 14.4.2008 14:08 -

ASI SI NARAZIL NA PANENSKOU BLÁNU!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2008 16:44 -

Romane.Taky mám 150cm ale asi 55kg prsa mám sice 4 a penis se do mě vejde tak na nejvýš 20cm a to jsem nerodila přírozenou cestou tak že Johana má opravdu asi pravdu.Raději si najdi nějakou jinou a na ni se vykašli.Možná trpí komplexem

reagovat 7.12.2010 09:26 - Jarda

Tahle debata mi připomněla jednu drobounkou ženu. Ráda mi cumlávala ušní lalůčky, bradavky, krásně líbala.
Pak si klekla a chtěla, abych ji bral zezadu. Pěkně jsem ji chytil oběma rukama za tu malou a pevnou prdýlku a pomalu HO TAM zasunul. Kňučela slastí, byla to vášnivá divoška.....

reagovat 27.11.2014 14:55 - ROMAN

Ještě po letech dodávám, s touhle drobnou holkou jsem se nakonec znovu zkamarádil, po mnoha letech, co se ode mne odvracela.
Zjistil jsem, že je dávno vdaná a má dokonce už 1 dítě. Takže až tak nedovyvinutá asi nebyla.
Tehdy jsem ji bral jen jako kamarádku, která silně potřebovala kámoše pro své toulky na kole.
A já ji dělal vrného spolujezdce.
6e jsme se spolu nakonec i vyspali, to už vzešlo ze společně strávených několika dnů dovolené pospolu.
A ona byla ráda, když jsem ji hladil a povídal si s ní.
Žádnej kluk by v tajkové chvíli neodolal, ani já ne. Holka se mi moc nelíbila, ale byla smutná a já jinou dlouho před ní ani po ní neměl. Takže to bylo vzájemné.
Jen ta její drobná, mělká vagínka mi připadala neskutečná. A nemohl jsem se jí na nic ptát. To by bylo asi dost blbé.
Avšak, žádný kluk by takovou zvláštnost nevzal jen tak jistě.

reagovat 27.11.2014 15:38 - penis se do mě vejde tak na nejvýš 20cm

Romane.Taky mám 150cm ale...

To mě dostalo :) Co jako čekáš? Že pohltíš půlmetrovou kládu?

reagovat 30.11.2014 21:11 - Jan

Ještě po letech...

Náhodou, pokud tě to uklidní mám podobnou zkušenost. Už léta chodím nakupovat do stejného supermarketu. Když jsem si tam všiml za pokladnou nové prodavačky. Taková hubená obrýlená křehotinka, pěkná v obličeji, ale vypadala tak na 15 let. Bylo mi to divný a tak jsem se jiné prodavačky kterou jsem tak nějak znal nenápadně vyzpovídal. Byl tam nová a bylo ji už 21 let. Nevím, ale něčím zvláštním mě přitahovala, tak jsem se jednoho dne osmělil a požádal ji o číslo. Dala mi ho bez keců a jak byla šťastná. Začali jsme chodit ven jako kamarádi a sama mi vyprávěla, že z toho má celkem mindráky, protože ji balí pouze puberťáci a vrstevníci ji považují za čtrnáctku a tudíž ještě nepoužitelnou. Nakonec jsem s ni taky spal. A taky spíš proto, že mi ji bylo líto. Říkala mi, že než se vyspala semnou, tak před tím půl roku nikoho neměla. Chudinka. Takže ono ani nebylo moc těžký ji sbalit. Mě bylo tenkrát 25 takže už jen z toho ta holka byla celá unešená. A ten sex byl fakt skvělej. Ona mě doslova a do písmene znásilnila. Někdy si říkám víc takových. Vojela mě dvakrát na koníčku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *