Detoxikační náplasti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2008 16:05 - Denisa

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s detoxikačními náplastmi. Mělo by se jednat o polštářky, které se přes noc nalepí na chodidla nebo místo, se kterým máte zdravotní potíže. Během spánku prý z těla odvedou škodlivé látky. Poradila mi to kolegyně z práce, která je kdysi zakoupila svému synovi, prý se po nich cítil svěží a odpočatý. Ráda bych využila nějakou formu detoxikace, ale zatím váhám.

reagovat 7.8.2008 13:05 - bebkok

Našla jsem zde tento příspěvek,ale odpověď žádná, opravdu s tím nemá nikdo zkušenosti? Taky jsem na to slyšela chválu,ale nevyzkoušela.

reagovat 7.8.2008 13:21 - Rita

Mně to připadá nesmysl, asi jako hubnoucí náplastě a spol...

reagovat 17.11.2008 15:36 -

Nabízíme i spolehlivou detoxikační kúru !!!VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍNaší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.

Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

reagovat 17.11.2008 20:11 -

Harmonie: Blbečku, bež se svou reklamou do řiti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2016 15:42 - Petr

Detoxikační náplasti jsou samozřejmě naprostý nesmysl. A je jedno jak jsou drahé a jaké mají složení. V prvé řadě je třeba znát biochemické a biologické principy fungování procesů v lidském těle. Pak zjistíte, že detoxikační náplasti je jen způsob jak z lidí vytáhnout peníze..za placebo efekt. Lidi nebuďte naivní !

reagovat 19.1.2017 15:51 - ...

To je dobré http://tinyurl.com/untoxincz

reagovat 19.4.2017 15:28 - ..

...

reagovat 19.4.2017 15:28 - ...

..

reagovat 28.5.2017 21:48 - Klára S.

tady je docela dobře rozebrána recenze na detoxikační náplasti http://pedimanie.cz/detoxikacni-naplasti-na-nohy/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *