Detoxikace organismu před početím

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2002 11:36 - Ingeborg

Prosím o radu ohledně nějaké literatury na téma před-těhotenství, početí, těhotenství. Hlavně detoxikace organismu - hlavně proč, jak a jak dlouho před početím. Taky něco málo o genetice, vlivu různých faktorů na kvalitu spermií/vajíčka a následky na plod, posléze zdraví miminka. Jestli teda nemam moc vysoké nároky na obsáhlost tématu. Děkuji.

reagovat 26.2.2002 10:42 - Jana

Mam podobny dotaz tykajici se detoxikace organismu pred pocetim. Je vhodne pouzit universalni cistici caj? Jak je to s uzivanim kyseliny listovou a vitaminem E pred planovanym pocetim?
Predem dekuji za odpoved.

reagovat 24.3.2002 14:49 - Doktorka

Kyselina listova je vhodnou prevenci proti vrozenym vyvojovym vadam. Vitamin E zase podporuje cinnost pohlavnich organu a je prevenci potratu.
Detoxikace organismu muze probihat ruzne - za pomoci univerzalnich cisticich caju, ruznych procistujicich prostredku (jucca, regenerace v pentagramu od firmy Energy...)
Tez je moznost navstivit ordinaci celostniho lekare a nechat si promerit zatez organismu mikroby, plisnemi, tezkymi kovy... Lekar muze navrhnout specialni postupy pro ocistu. Tez si muzete precist clanek Opatření, která v těhotenství pomohou zabránit vzniku vrozených vývojových vad

reagovat 24.3.2002 14:49 - Doktorka

Dalsi moznosti je konstitučni homeopatie.

reagovat 23.4.2002 09:23 - |Lucie

Asi před čtyřmi roky jsem si přivezla z Indie "hezky" dárek v podobě zlatého stafilokoka. Lékaři to však pouze konstatovali, ale nic mi o tom neřekli. Teprve před nedávnem jsem se dozvěděla, že se na to dá i zemřít. Zajímalo by mě, zda při nechtěném otěhotnění může být tato bakterie nebezpečná i pro mé dítě. Předem děkuji za odpověď.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2009 13:27 -

Bože, tak mám pocit, že budete za chvíli mít skleníkové květinky a rodit budete skleníkové poupata:-) Je mi 40, za mě se noc podobného nedělalo, děti se rodily zdravé jak na výrobním pásu. Dnes máte všechno tak naplánované, přesně půl roku detoxikovat a pak na to vlítneme....:-) A hele ono to zrovna nejde. Bože "šukejte" z lásky a dělejte při tom děti a ne podle očisty, úplňku a povětrnostních situací.To slovo jsem použila záměrně, nic jiného mi v dané situaci nenapadlo:-)))

reagovat 9.7.2010 20:15 - bobina

Ja uzivala prave zminovanou kyselinu listovou a DHA obsazene ve FolGravidu nejake cca 2 mesice pred otehotnenim, podarilo se to celkem drzo, pak i po celou dobu tehu a i behem kojeni. Byla jsem spokojena... Vetsi procedury si opravdu myslim ze nejsou pro bezneho zdraveho clovek zapotrebi:o)

reagovat 2.9.2010 19:14 - ameli

Bože, tak mám pocit, že...

Pokud jste rodila před dvaceti lety, situace se skutečně změnila, je všeobecně známo, že výsledkem znečišťování planety je snížená reprodukční schopnost, ať již "zpomalením" spermií u mužů, nebo rozličnými "civilizačními" komplikacemi u žen... doporučuji - buďte ráda, že nemusíte podstupovat úmorná lékařská vyšetření a neraďte :)

reagovat 3.9.2010 21:43 - dnešní mládí

Pokud jste rodila před...

má opravdu velké problémy s početím a detoxikací organismu pomohlo již mnoha mladým párům k dítěti,jen najít dobrého terapeuta.

reagovat 10.10.2014 14:06 - Monika

Hezký článek o skladbě potravin, která ovlivňuje početí http://www.medicin.cz/organismus/skladba-potravy-ovlivnuje-uspesnost-poceti

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *