děti na krku až do smrti?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2005 09:37 - Keliška

Nevím jak vy,lidi,ale já si říkám,že se těch mejch dětí asi nikdy nezbavím.Jsou sice z domu,ale pořád škemrají o nějaké peníze,je jim už přes 30 a nejsou schopni si vydělat na živobytí.My s tátou máme už jen ty svý důchody a jim není hanba si nám říkat o peníze.S ničím nám nepomáhají,chtějí jen ty prachy.

reagovat 27.4.2005 09:56 - Smajlinka

Jojo, jak jste si je vychovali...

reagovat 27.4.2005 10:15 - Vendy

Keliško,není nic jednoduššího,než říct nemáme,nedáme.Ať se děti staví na hlavu a začnou přemýšlet,jak vydělat více peněz,aby mohli začít podporovat své rodiče.

reagovat 27.4.2005 10:49 - Jana

Jak sis je vychovala :o))) Mně je 25 let a nikdy by mě nenapadlo škemrat o prachy. Od 15 chodím na brigády a u nás platilo, na co si nevydělám, to nemám.

reagovat 27.4.2005 13:49 - Ne-mravní hlídka

V potu své tváře budeš jíst chléb, dokud se nevrátíš do zemské půdy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2005 14:09 - Mravní hlídka

Haleluja!
Tvé děti nechť se modlí ku sv.Horsvitě, patronce osob vedoucích zahálčivý způsob života.

reagovat 27.4.2005 16:20 - ZZ

Kelisko,
proste se nane vybodni> u nas to bylo jako u Jany, tata je businessman a ja jsem jedinacek. Nikdo to na me nepozna, protoze u nas se rozhodne netocilo vsechno kolem me. Prachy na blbosti nebyly a i kdyz jsem si vydelala sama utratila za hloupost, tata me sjel. V 18 letech hned po mature jsem vypadla z domu a uz jsem 6 let v zahranici...rodice ze me nevidej ani to dobry, ale ani to spatny. Mam li problem, vyresim si ho sama. Domu se vracim na navstevy a maximalne mi da mama par korun na autobus (jelikoz bych ztracela prachy menenim z cizich valut a pak zase zpatky.-

reagovat 27.4.2005 16:57 - Leník

Oba moji rodiče jsou ještě výdělečně činni.Mám dvě starší sestry,každá má svou rodinu s dětmi.Když už si půjčí sestry peníze,tak je splatí do poslední koruny v termínu.Ještě se nestalo,že by zůstaly viset peníze.A já?Já je mamce půjčuju,nikdy bych si od ní peníze nevzala.Ani by mě to nenapadlo.Jedině tehdy,když bych věděla,že je všechny splatím.

reagovat 28.4.2005 16:23 - Mirek

No, naše děti jsou mladší, ale taky si někdy říkám, aby nám nezůstaly na krku...jsou oba dost konzervativní, mají dost vysoké nároky na partnery a vzhledem k tomu, že bydlíme ve větším domě se zahradou ve městě, tak do budoucna by vlastně měli i kde bydlet. To my samozřejmě nechceme, ale zdá se, že jim by to nevadilo (nechápu je). Nejsou to jenom prachy, prostě nechtějí změnu.

reagovat 16.3.2006 20:33 - AB

Těžko se to říká, ale myslete na to, že tu taky věčně nebudete. A pokud si Vaše děti zvyknou být na Vás závislé i v dospělosti, co budou dělat potom? Zadluží se a budou z nich po exekuci bezdomovci? To byste jim na prvním místě měla říct, když si přijdou pro peníze, všichni jsme přece smrtelní... Vím, o čem mluvím, sama jsem byla takovým závislým dítětem, a pak jsem po osiření trpěla o to víc...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *