Děti chtějí pláštěnky do deště na spaní

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2011 13:21 - Šárka

Jsem rozvedená, mám dvě dvojčata věkem 10 let. Míšu a Davida. Před 2 roky jsem zjistila, že si David na spaní obléká potajnu igelitovou pláštěnku do deště. Byla jsem z toho zděšená a on se také styděl. Brečel a říkal, že mu to poradili kluci ve škole. Takže jsem mu ji začala schovávat. Jenže, když jsem zjistila, že je večer David nápadně hodný, věděla jsem, že ji našel a má ji oblečenou. Prý je mu v ní dobře a sliboval hory-doly, jen aby ji mohl mít na sobě. Svolila jsem, spí v ní každou noc. Jenže po roce přišla jeho sestra Míša s tím, že David pláštěnku na spaní mít může a ona že ne. Svolila jsem to také ji a byl vyřešený problém a doma klid. Do té doby jsem tak hodné děcka fakt neměla. Jenže ony si na to zvykly a po nějaké době začaly pláštěnku nosit doma i přes den. Musela jsem koupit každému ještě druhou pláštěnku, aby nelítaly doma v tom, v čem chodí spát. Při jejich "výdobytcích" jsem ale na druhou stranu poznala, co to je mít čisté prádlo. Nemusíme tolik prát. Děcka si vymohly co mají rády, jsou podstatně hodnější a já si říkám, že ta pláštěnka je takové menší zlo, oblečení - jak oblečení. Zvykla jsem si. Ale, v poslední době jsem potkala sousedku která mě oslovila s tím, že její kluk se asi zhlédl v mých dětech a pláštěnku do deště si doma také vynucuje. Řekla jsem ji, že našemu Davidovi to poradili kluci ve škole a že jsem měla ten samý problém co má teď ona. Já nevím, jak celou situaci kolem pláštěn řešit, má někdo podobný problém? Třeba mě s tím a také sousedce někdo ze čtenářů poradí. Mockrát děkuji, Šárka.

reagovat 5.3.2011 11:38 - Míra

Ahoj Šárko, nic si s toho nělej - je to běžná záležitost. Koupili jsme děckám pláštěnky se zvířátkovými motivy a dopadlo to úplně stejně. Děcka s toho nejde vyzléct, líbí se jim to, hrají si v tom a spí v tom. Jisté je, že děcka se v pláštěnce nezapařují. Přece jen ze zkušenosti doporučuji dohlédnout na to, aby byly pod pláštěnkou suché - jak se u nás stalo, že si pláštěnku oblékly na holé tělo. Tak 2 liskance to vyřešily. Buďte si v pěkných pláštěnkách třeba pořád, ale pod tím musíte mít suché oblečení. Normálka, Míra.

reagovat 5.3.2011 12:29 - Filozof Petrman

To nic, já spím v holinkách a montérkách a pod peřinou mám kladivo a šroubovák a v kapsách matkové klíče. Vzrušuje mě to. Lidé mají úchylek, že se o tom mnohým ani nezdá...

reagovat 8.3.2011 20:14 - Martin

Chtel bych se s Tebou seznámit, jestli bys chtela, moc rád oblekám pláštěnku do deště na spaníé jsem sám a hrozne rád bych se chtel seznámit to s tema pláštěnkama u tvých deti je neco jako u me zvyknou si na ni a kdyz budou jednou dospeli budou chtit jen pláštěnku je to druh takoveho fetisiszmu u me trvá od mých 9 let.

reagovat 8.3.2011 20:29 - G.N.

Tak to kdyby vas vyhodili z bytu tak vam to vlastne ani vadit nebude,plastenky uz mate pripraveny tak se vam bude libit vsude.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2016 04:23 - v

Právě objevuji nádherné, fantastické PVC / VINYL pláštěnky od HUNTERu pro ženy i muže, děti ti dospělé, doporučuji Je to doprodej, takže kupujte http://www.hunterboots.co...ed-windcheater/black/1965 http://www.hunterboots.co...zip-front-coat/white/1960 http://www.hunterboots.co...zip-front-coat/green/1966 http://www.hunterboots.co...-zip-front-coat/grey/1971 http://www.hunterboots.co...yl-windcheater/green/1270 http://www.hunterboots.co...nyl-hooded-coat/blue/1405 !! http://www.hunterboots.co...yl-windcheater/white/1335

reagovat 16.1.2016 07:48 - .

jojo

reagovat 16.1.2016 13:56 - Luke

Děkuji za radu už jsem mu...

Kde se dají prosím koupit ty gumové plenkové kalhotky? Děkuji

reagovat 29.5.2016 09:57 - Anonym

Ja bych se mozna poradila s nejakym odbornikem (psycholog, nebo pres koho to je..). Jen muj nazor, ale trochu to zavani fetisismem. :) ackoliv deti si vymysli vsechno mozne, jenze jakmile kolem toho delaji takovy rozruch, tak uz je to podezrele. B.

reagovat 14.2.2017 19:03 - kecanaj

Ja bych se mozna poradila s...

Já bych to tak nedramatizoval,když se podíváte kolik a jakých druhů oblečení z igelitu je k dostání na internetu,tak z toho vidíte,že zájemců o podobné oblečení musí být hodně,jinak by se ty firmy neuživily.Je naopak otázka,proč to někdo považuje za úchylku a ne třeba roztrhané džíny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *