Děti by měly spát v posteli s rodiči do pěti let - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.6.2006 00:19 - Lucie Jindrová

Jsem matkou dvou dětí a velice vítám způsob myšlení této ženy. Mám dvouměsíční mimi,které s námi spinká a je velice spokojené.Ve chvíli,kdy je vzhůru, tak se k němu přitulím a v tu ránu spí.Nosím jej i v šátku a vím, že kontakt je pro něj to nejlepší,co může zatím mít.V kočárku je neklidné,takže nejvíce jej držím v náruči a celou noc spíme spolu.Díky.

reagovat 15.6.2006 10:38 - Jana

Já teda nevím,ale právě jednou z příčin SIDS je uváděno společné spaní dětí s rodiči, což souvisí se zvýšenou tělesnou teplotou, které dítě přejímá od rodičů v posteli a to je opět dalším rizikovým faktorem SIDS. Mám půlroční dceru a děláme to tak, že ji necháme usnout u nás v posteli , ale pak ji přenášíme do postýlky..pravda v noci se naběhám,ale pak tvrdě usnu, takže bych měla strach, že ji zalehnu.

reagovat 15.6.2006 10:49 -

co je SIDS

reagovat 15.6.2006 15:43 - Lea

Tento článek mě donutil k zamyšlení. Ráda bych s ním souhlasila, ale jelikož jsem maminka tří dětí, můžu říct, že pro každé dítě platí něco jiného.Přestože se všechny tři děti v noci hodně budily- někdy i desetkrát, ne vždy jim pomohlo společné spaní. První a třetí syn to nevyžadovali-i když po probuzení usínali znovu většinou chováním, ale prostřední syn k nám cestoval pravidelně až do 4 let, teprve nyní se s mladším bráškou učí spát sám.

reagovat 15.6.2006 16:48 -

A kdy a kde šukáte, když máte haranta v posteli?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2016 15:17 - Jozef

Ahoj mam pritele kteremu uz...

Pridat sa k nim, radim

reagovat 6.9.2016 10:36 - Lenka

At si to každý rozhodne...

Taky mám takovou zkušenost, že kolem 4-6 měsíce se dramaticky zhoršil malé spánek a tak s nám spala do tří let.

reagovat 17.10.2016 00:51 - Cris

Je to trošku jiné téma, ale prosím o radu. Přítel má skoro už 7 letou dceru. Bere si jí každý druhy víkend. Když je u nás, tak spí s náma v ložnici. Mě to vadí a řekla jsem příteli, ať spí malá v obýváku na rozkládací sedačce. Ale mu se to nelíbí, že se tam nevyspí a že má strach. Řekla jsem mu, že už není tak mala, že ji nemůže furt uspavat a musime mít soukromý. Myslíte, že je to normální?aby spala s náma ? Vždyť u svojí mamky spí taky sama v pokoji.

reagovat 17.10.2016 09:12 - Vanda

Je to trošku jiné téma,...

Malé děti to mají pro rozvodu rodičů těžké. Je možné, že chce spát u tatínka s vámi, právě kvůli tomu, že jste tam i vy. Tak snad každý druhý víkend by se to dalo vydržet, ne? Ostatní dny máte soukromí dost. vemte to jako příliežitost sblížit se s dcerou přítele - to může být velmi významné i pro budoucí vývoj vytahu s přítelem. V jeho dceřři můžete nalézt spojence nebo také nepřítele.

reagovat 9.6.2018 21:52 - Anonymní

Myslím, že už je to dost...

Můj přítel má 10 letou dceru a nechává ji spát mezi námi my se furt kvůli tomu hádáme je to dost na hraně k rozchodu. Nenechá si říct. Chodí k němu jen na víkendy a každý víkend spím u jeho dcery v pokoji protože 3 se na posteli nevyspíme protože kope a macha rukama..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *