Děsím se, že zůstanu na ocet

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2010 23:23 - Free

Ahoj. Je mi 31 let jsem svobodná, bezdětná a děsím se, že zůstanu na ocet. Nechci nic lámat přes koleno, sama dokážu být, ale čas je neuprosný. Ráda bych zůstala nad věcí, ale bohužel se mi to až tak nedaří. Snažím se v sobě živit naději, ale jde mi to čím dál tím méně. Nechci dojít do fáze, že budu jen s někým, hlavně abych nebyla sama. Největší problém je asi nedostatek příležitostí, není kde a s kým se seznámit. Většina lidí mého věku už je usazená. Bohužel jsem byla několik let indisponována a mezitím se většina lidí zadala. Internetovým seznamkám nevěřím, neukážou osobní kouzlo, jestli přeskočí jiskra a taky je to živná půda pro různý lidi, co ani neví co by rádi. Tak nevím, vím, že jsou horší potíže, sama jsem je zažila.

reagovat 3.1.2010 14:24 - johan

Možná by to chtělo víc chodit mezi lidi a možná i trošku na sobě zapracovat, ono být pro ženu v 31 letech sám, musím říci z mého pohledu je trošku neobvyklé, spíše je to problém mužů než žen. Jako chlap ti můžu poradit jen jedno, nečekej že ti někdo sám spadne z nebe, jistě máš určitou představu o svém potencionálním partnerovi, snaž se takového najít a až ho najdeš, nečekej, že tě sám bude lovit, to se totiž rozhodně nestane! Musíš sama v tomto převzít iniciativu a metodou pokus omyl se můžeš dopracovat svého cíle.

reagovat 3.1.2010 14:27 - petr

No ja resim neco podobneho. Jak byste resili situaci, kdy na pracovisti se seznamovat moc nemuzete a volneho casu taky moc nemate. To mam jit pres internetove seznamky? Cekani na osud se mi moc nechce :-)

reagovat 3.1.2010 14:32 - xy

Zkusit se má všechno v tomto případě, já bych využil i internetovou seznamku, problém je, že ony potenciální partnerky, které se mi na první pohled líbí, jsou většinou z druhého konce republiky a za druhé nepochybuji o tom, že bych byl nějaký 150 tý muž, co jí na ten inzerát odpoví, takže tak asi.

reagovat 3.1.2010 15:01 - jana

Proč tu seznamku nezkusit? Seznámila jsem se tak já ve dvaceti i spousta mých známých. V této době je počítač součástí života a popravdě nevím, jak nejrychleji bych se jinak seznámila. Jen tak čekat několik let by se mi nechtělo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2016 23:25 - David

Nasaď běžecké boty, běž se proběhnout po okolí a kdo se ti bude líbit, na toho se usměj. Ostatní půjde samo :)

reagovat 1.2.2016 23:45 - Hrůza!

Seznamky jsou dost zoufalý, někteří jedinci obojího pohlaví jsou tam pečení vaření, pořád dokola hledají a nikdo jim není dost dobrý.
Pak jsou tam zoufalci, kteří by zase brali každýho, ale nikdo nechce je.
Spousta dalších se tam jenom baví, jsou už ženatí nebo ve vztahu a hledají buď sex nebo jenom tlachání po internetu.

reagovat 29.4.2016 19:22 - Zdenka

Je mi padesát,mám vymodleného desetiletého syna,špatnou práci,bydlím v malém bytě mezi černýma,jsem sama devět let,neberu na syna ani korunu,jeho táta se ho vzdal a nežije,hlupák,prostě otec neuveden,na inzerát se dá jedině sex zdarma a hned,mužům nevěřím

reagovat 29.4.2016 19:36 - Vašek

Je mi padesát,mám...

Nevěř tomu, já bych na inzerát hledal normální hodnou pohodovou ženskou pro vážný vztah a jen o sex mi teda rozhodně nejde. Neházej všechny do jednoho pytle.

reagovat 29.4.2016 23:55 - H

Já to mám podobné. Je mi...

Možná bys se divila, kolik tvých přátel naopak závidí tobě. Ono mít rodinu je hodně složité. Ostatně být sám..Samota je naše podstata. Sama se rodíš , sama si vysereš svoji hromadu hovínek a odžiješ všechny problémy a bolesti a samotnou tě šoupnou do pece. To je jen iluzorní realita , že někdo , z opačného pólu (protože chlap a ženská jsou dost znepřátelené entity a nebýt sexu , žili by od sebe na hony vzdáleny) ti má udělat výbornou společnost. Jasně . Pohlaví jsou si schopna pomáhat , to ano. Ale není pravda , že ani blázen nechce být sám. Protože většina lidí , kteří civilizaci někam výrazně posunuli , ať už v tvorbě krásna nebo vědy , výzkumu povětšinou samotáři jsou.


A mnohdy šťastní samotáři.¨
Jestli někoho najdeš, asi budeš časem litovat:-) Sama jsem to poznala.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *