Deprex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2005 15:58 - radka

Paní doktorko, již přes 10 let užívám pravidelně Deprex 1x denně. Zajímalo by mně, jestli toto dlouhodobé užívání může mít nějaké jiné vedlejší´účinky než jsou v příbalovém letáku a jestli se mohou postupně vysazovat, v poslední době ( asi 3 měsíce) beru 1 obden. Děkuji.

reagovat 4.3.2005 05:26 - Eva

Paní doktorko, beru již 4 měsíce Deprex 1-0-0. Hodně jsem za poslení dobu přibrala. Zajímalo by mně, jestli při tomto léku mohu brát Adipex a pak jakým způsobem vysadit léky.Děkuji

reagovat 29.3.2008 22:04 - Hanka

Prosím, máte někdo nějaké zkušennosti s užíváním Deprexu při léčbě anorexie?Děkuji za případnou odpověď.

reagovat 16.8.2008 22:53 - Lenka

Můžete mi prosím napsat, zda mohu brát vitamín B (pantothenic, který by měl pomoci s akné, když beru 3 deprexy denně? Děkuji

reagovat 22.8.2008 23:46 - psycho

ahoj Lenko, promin, neznam odpoved na Tvou otazku, ale zajimalo by mne, jak na Tebe ten deprex pusobi? zitra ho zacinam brat kvuli poruse prijmu potravy a pridruzenym depresim a desim se ztloustnuti a neschopnosti se koncentrovat... diky za odpoved.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.10.2017 15:20 - Janka

Bulimie ve zralém věku mnoho let. (Ano stydím se a zároveň jsem zoufalá) Brala jsem Argofan, po tom se netloustne, ale chci na pár měsíců vysadit po dohodě s lékařem. Ztloustl jste někdo po Deprexu, prosím?

reagovat 21.10.2017 20:57 - Depresačka

Já se léčím pro těžké deprese už cca 25 let, za tu dobu na mě doktoři vystřídali hromadu AD, ale vždy jsem se nakonec vrátila ke starému dobrému Deprexu. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Pomohl mi od těžké bulimie, zabírá na deprese, netlumí, nemá vedlejší účinky, nepřibírá se po něm. Je to jedno z mála AD, po kterém se netloustne, naopak i lidé spíše hubnou. Brala jsem takové hrůzy jako Mirtazapin, Quentiapin, Esprital (šílená žravost, 15kg nahoře za dva měsíce), po vysazení absolutní nespavost, třes, nervozita. Venlafaxin - dobrý na uklidnění, trochu tlumí, vysazení těžké, taky nespavost, úzkosti, silná nervozita. Velbutrin mi způsoboval úzkosti, citalec, coaxil, triticco, novinka Brintelix, ty absolutně nezabíraly. Po triticcu mi bylo neustále na zvracení. Deprex byl vynalezen v Americe v padesátých letech minulého století pod názvem Prozac a používá se dodnes, to asi o něčem svědčí. Účinná látka je fluoxetin, AD se vyrábějí pod různými názvvy - Deprex, Fluoxetin, Fluzac, Magrilan atd.

reagovat 22.10.2017 20:42 - Janka

Já se léčím pro těžké...

Děkuji za podrobnou zkušenost

reagovat 16.3.2018 09:19 - Lada

Já se léčím pro těžké...

DEpresačka mohu se zeprtat ten deprex je i na uzkosti?napište mi prosím na email elikubi@seznam.cz

reagovat 16.3.2018 17:22 - Deprex

Ahoj Lado,
snad nevadí, že to odpovím také, Deprex je i na úzkosti, já ho na ně beru, chvíli lepší, ale teď se mi zas vrátily. Jinak jsem ale s Deprexem spokojená, nepřibrala jsem po něm (v minulosti jsem také měla bulimii a na tu se také dává), deprese už nemám. Ale komu co sedne za AD je samozřejmě individuální. Já jich vystřídala asi 11 druhů a s Deprexem jsem zatím nejvíce spokojená.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *