Deprese - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.10.2001 17:08 - Lenka

Je tedy hlavnim smyslem KTB zmenit postoj cloveka hodnoticiho sama sebe? Snazit se videt sama sebe v lepsim svetle? A nebo take ukazat cloveku samemu hodnoty, kterych by si mel vice vsimat, jako treba jeho talent?

reagovat 24.10.2001 07:53 - J.K.

KBT je způsob práce, sám o sobě nemá předem vymezené použití. Určitě je možné obojí - snažit se o změnu pohledu na sebe smého a také společně hledat své pozitivní stránky (třeba i talent), které nám pomohou prožívat svůj život smysluplněji a vidět se v lepším světle než dosud.
KBT je nástroj psychoterapeuta stejně tak jako hudební nástroj muzikanta - co na něj zahraje záleží v případě psychoterapie na potřebě klienta.

reagovat 14.9.2006 18:41 - olga

Mohl by my prosim nekdo,rict jake nasledky mužou bejt po uživani CIPRALEXu 10mg.Dekuji.

reagovat 24.10.2006 18:37 - Demonia

Neuvádím svoje jméno, chci být v anonymitě. Téměř rok se léčím s depresemi- beru Cipralex 10 mg. Jako zdravotní sestra vím, na co lék účinkuje. Pracovala jsem na psychiatrii,ale musím odejít-těžké přijímací oddělení mi nedělá dobře na duši. Dnes se pohádali moji rodiče kvůli prachmizerné hlouposti.Já jsem si pořezala zápěstí a předloktí střepy od pivní lahve, kterou maminka rozbila. Přineslo mi to docela úlevu po duši. Jsem metalistka (jestli víte, co je to za lidi) a melancholička. Občas se napiju - ne moc, notorické alkoholiky nesnáším. Život mi příjde jako film a mám pocit, že mě někdo sleduje. Někdo za mě dělá věci běžného života. Léky beru pravidelně, ale příjde mi, že po ránu se cítím špatně. Svádím to na podzim, ale problém bude asi ve mně. Prosím, poraďte mi, co mám dělat? Napište mi prosím na e-mail Demonia"centrum.cz.Budu ráda.Nemám snad schizofrenii, nebo jsou to nevyléčitelné deprese?Moc ráda bych se dostala do dalšího zaměstnání.

reagovat 6.11.2006 21:06 - lenka 2

Máte prosím zkušenosti s antidepresivem Zoloft ?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2017 22:07 - Zlatka

Zdravím,
má dcera studuje Psychologii na VŠ, a říká, že jsem zralá na psychijatra, jelikož pro mne je má práce víc, jak můj osobní život.
Zdá se, že asi na tom bude kousek pravdy?!?
Jsem v situaci, kdy neznám nic jiného než co, a jak, je potřeba udělat, a v jakém čase to zvládnout.
Je to ještě ŽIVOT???

reagovat 27.4.2017 22:18 - zlato

Zdravím,
má dcera studuje...

Je to nemoc.

reagovat 28.4.2017 18:50 - Luboš

Zdravím,
má dcera studuje...

Dcera má pravdu,vypni,taky jsem si myslel,že všechno urvu a dneska jsem na tom,jak na tom jsem a mám času přemýšlet a už od sebe nic nečekám a pochop dceru,jseš její nejbližší pacientkou.

reagovat 3.5.2017 13:31 - Milan

Chci se zeptat jestli dělá někomu problémy cvičení při ad

reagovat 3.5.2017 20:51 - Pampeliška

Chci se zeptat jestli dělá...

Jaké problémy ti dělají léky při cvičení?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *