deprese a alt. medicina

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2003 15:24 - Pavel Telicka

Jake mate zkusenosti s pouzitim alternativni mediciny k lecbe a prevenci deprese?

reagovat 6.2.2003 21:47 - Jiri

Mam zkusenosti s prevenci psychickych poruch vhodnou stravou. Prazsky Institut celostni mediciny doktora Jonase mi doporucil "dietu pro pacienty se strevni disbiosou" (hodne vlakniny, mene masa), kterou kdyz dodrzuji, jsem ok a to pomaha mi to rovnez i s pylovou alergii.
Jirka

reagovat 7.2.2003 10:16 - Ivo

Z výzkumu MUDr. Jonáše pochází i metoda zjišťování zátěží v organismu (EAM) a preparáty k jejich odstraňování (Informační medicína). Velmi dobře zabírají na deprese, neurozy, psychický stres a podobné záležitosti.
Dále mohu doporučit i Bachovu květovou terapii a homeopatii, ale tu ve své praxi nepoužívám.

reagovat 7.2.2003 13:05 - Angela

Mate niekto skusenosti s pripravkami L-Tryptofan a DL-PA - Dextro-Levo-Phenylalanin, ktore sa daju kupit aj v 001.shop?

reagovat 8.2.2003 16:16 - Jirka

Navstivil jsem v Praze MUDr. Hrusovskeho, ktery se zabyva kvantovou homeopatii. Aplikace homeopatickych leku je zde jednorazova primo v ordinaci. Predmetem patrani jsou primo priciny psychickych problemu, na ktere je pak aplikovan "protilek" ... velmi zjednodusene receno. Takze vlastne nejde ani tak o prevenci. Zlepseni se zacalo projevovat az tak v horizontu jednoho az dvou mesicu, takze do te doby jsem byl nucen uzivat antidepresiva.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2009 17:46 - Jiri

A jeste anonym sprosty, kery se ani neobtezuje si vymyslet nick, ale vesele tu lidi oslovuje...tuto sprostotu a neuctivost mas zrejme z tech svych prasku...

reagovat 25.11.2009 19:45 - Klára L

Ahoj, alternativní z dnešního pohledu je světlo léčba. Ale zároveň má řadu v odborných časopisech publikovaných (narozdíl od spousty zázraků a bylin) studií. Něco je na www.svetlo-lecba.cz. Ale to víš, jeden nákup má na furt, peníze jako ze zázraků z toho nejsou, tak se moc nepropaguje. K

reagovat 12.2.2013 17:29 - Turková

Deprese má často příčinu v neurotoxinu acetaldehydu, který vzniká ve střevech přemnoženou kvasinkou candida albicans. To je taky důvod, proč proti depresím a úzkostem velmi pomáhá klystýr s fungicidní (protiplísňovou) látkou. Já například používám 2 litry vody s přídavkem dvou polévkových lžic jablečného octu. Výborně proti kvasinkám ve střevech taky pomáhá přidat do vody na klystýr jednu polévkovou lžíci grepových kapek, ale to je o hodně dražší, než ocet.

reagovat 28.12.2014 20:02 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

reagovat 17.1.2017 11:39 - -monika-

Lidi, nejezte tu chemii jako tzv. "léčbu deprese". Není to vlastně léčba, která by člověka uzdravila, ale jen jakási stabilizace stavu, formou utlumování emočních center v mozku se spoustou vedlejších účinků. Jsou i jiné cesty - také mám svoji zkušenost a už ani náhodou !! ....Kdo je ochotný zkusit přírodní medicínu, napište mi na e-mail : posp.moni@seznam.cz
PS : není nutné vysadit antidepresiva okamžitě, člověk se prostě bojí, ale postupně nahrazovat dávky přírodní látkou

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *