Depo-Provera

Archiv příspěvků

reagovat 19.9.2001 20:47 - Veronika Macháčková

Užívám hormonální antikoncepsi Tri-regol a chtěla bych vyzkoušet injekční antikoncepsi Depo-Provera. Chtěla bych se zeptat, kolik tato antikoncepce přibližně stojí a kde ji v okolí Liberce aplikují. Velmi děkuji :-)

reagovat 20.9.2001 19:12 - Veronika Macháčková

Prosímvás poraďte mi některá, kdo s touto antikoncepsí máte zkušenosti. děkuji

reagovat 30.9.2001 12:04 - Pavlína

Po porodu mi byla vzhledem ke kojení doporučená Depo Provera. Bylo to fajn. Nemusela jsem se ničeho bát, menstruaci jsem neměla. Ale když bylo malýmu 4 měsíce, objevily se mu chloupky na genitáliích, okolo bradavek a trochu více než je obvyklé na miminko na ručičkách a nožičkách. Taže další dávku Provery jsem si už nenechala dát. Byli jsme na endokrinologii a takm doktorka konstatovala, že chloupky se objevily díky abnormální citlivosti malýho na tento preparát. Ty nejdelší už mu teď vypadaly, ale ¨ty menší mu zůstaly. Takže pokud kojíte, dejte si na tuto antikoncepci pozor. Pravděpodobně vám bude Váš gynekolog říkat, že je to nesmysl. Ale jak mi bylo řečeno, nikdo to nikde neslyšel ani neviděl. Ale můj synek je důkazem, že to tak je!!!!!

Full Spectrum kurkumin

reagovat 4.10.2001 13:40 - Véna

Tato antikoncepce je mi aplikována skoro 2 roky.Jsem spokojená,je mi dobře a nemám žádné problémy.Je to ovšem zřejmě dost individuální,protože kamarádce nevyhovovala.Měla problémy s menstruací(měla to častěji než předtím)přitom já od první injekce nemenstruuji.Doporučuji konzultaci s ošetřujícím lékařem

reagovat 5.10.2001 09:55 - Simča

Tuto antikoncepci jsem brala skoro rok.Bylo to celkem výhodné, protože jsem skoro nemenstruovala.Ale pak se mi začala dělat slabá celulitida a rozbolely mě nohy. Při důkladném vyšetření se zjistilo, že mám rozhozenou hormonální hladinu a problémy s cévami.Už půl roku neberu žádnou antikoncepci, ale hormonální hladinu a cévy si léčím dodnes bylinkami.

reagovat 5.10.2001 18:21 - Veronika Macháčková

Je mi teprve 18 let a doktorka mi nedoporučila tuto antikoncepci užívat, protože prý není přirozené nemenstruovat. A ze pry se potom nemusi dlouho otěhotnět. Co si o tom myslíte Vy které tuto antikoncepci berete? Dekuji

reagovat 10.10.2001 14:25 - Jitka

Ahoj, brala jsem asi 4 měsíce normální antikoncepční pilulky, ale díky všem těm hormonům v nich jsem onemocněla dosti těžký vnitřním zánětem lýtka, se kterým mám do teďka problémy. Doktorka mi poradila Depo-proveru, že v ní nejsou žádné škodlivé hormony. Podle mě má dost výhod. Už jen to, že je na lékařský předpis a nic se za ni neplatí. Je to injekce jednou za 2,5 měsíce a to je lepší než brát každý den prášek. (kterých já už beru za den 5) A ještě jednu výhodu, už to užívám skoro rok a za celou dobu jsem měla jen jednou menstruaci a to tak 2 dny. Vážně se mi to zdá lepší. Než pilulky!

reagovat 11.10.2001 12:49 - eva

veroniko - již několikrát jsem četla, že menstruace je pro ženu zbytečně vysilující a tělo by se bez ní obešlo - šla bych do DEPO PROVERY.

reagovat 16.10.2001 15:47 - Veronika Macháčková

Prosímvás ozvěte se mi ještě někdo, kdo má s Touto antikoncepsí nějaké ať už dobré či špatné zkušenosti. Moc Vám všem děkuji. Veronika Hezký den

reagovat 16.10.2001 16:52 - Lenka

Taky bych se chtěla zeptat: 1) kolik se platí za tuto antikoncepci a 2) je to normální nemít menstruaci???

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *