Depo-Provera

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2001 20:47 - Veronika Macháčková

Užívám hormonální antikoncepsi Tri-regol a chtěla bych vyzkoušet injekční antikoncepsi Depo-Provera. Chtěla bych se zeptat, kolik tato antikoncepce přibližně stojí a kde ji v okolí Liberce aplikují. Velmi děkuji :-)

reagovat 20.9.2001 19:12 - Veronika Macháčková

Prosímvás poraďte mi některá, kdo s touto antikoncepsí máte zkušenosti. děkuji

reagovat 30.9.2001 12:04 - Pavlína

Po porodu mi byla vzhledem ke kojení doporučená Depo Provera. Bylo to fajn. Nemusela jsem se ničeho bát, menstruaci jsem neměla. Ale když bylo malýmu 4 měsíce, objevily se mu chloupky na genitáliích, okolo bradavek a trochu více než je obvyklé na miminko na ručičkách a nožičkách. Taže další dávku Provery jsem si už nenechala dát. Byli jsme na endokrinologii a takm doktorka konstatovala, že chloupky se objevily díky abnormální citlivosti malýho na tento preparát. Ty nejdelší už mu teď vypadaly, ale ¨ty menší mu zůstaly. Takže pokud kojíte, dejte si na tuto antikoncepci pozor. Pravděpodobně vám bude Váš gynekolog říkat, že je to nesmysl. Ale jak mi bylo řečeno, nikdo to nikde neslyšel ani neviděl. Ale můj synek je důkazem, že to tak je!!!!!

reagovat 4.10.2001 13:40 - Véna

Tato antikoncepce je mi aplikována skoro 2 roky.Jsem spokojená,je mi dobře a nemám žádné problémy.Je to ovšem zřejmě dost individuální,protože kamarádce nevyhovovala.Měla problémy s menstruací(měla to častěji než předtím)přitom já od první injekce nemenstruuji.Doporučuji konzultaci s ošetřujícím lékařem

reagovat 5.10.2001 09:55 - Simča

Tuto antikoncepci jsem brala skoro rok.Bylo to celkem výhodné, protože jsem skoro nemenstruovala.Ale pak se mi začala dělat slabá celulitida a rozbolely mě nohy. Při důkladném vyšetření se zjistilo, že mám rozhozenou hormonální hladinu a problémy s cévami.Už půl roku neberu žádnou antikoncepci, ale hormonální hladinu a cévy si léčím dodnes bylinkami.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2018 12:47 - Michaela

Dobrý den,
mám Depo Proveru a chceme s přítelem miminko.
Existuje nějaký lék, jak Depo Proveru zastavit, abych mohla otěhotnět?
Děkuji

reagovat 6.5.2018 10:46 - Lucie

depo-provera mi způsobila...

Bohuzel jsem na tom stejne,tri mesice vkuse spinim,do dalsi injekce nejdu.Jsem z toho nestastna

reagovat 6.7.2018 18:11 - Martina

Dobrý den chtěla bych se zeptat beru od ledna 2018 injekci depo provera a neustále mám krev v moči a bolesti v podbřišku srogoncikov@seznam.cz

reagovat 12.8.2018 21:07 - Irýsek

Asi jsem vynechala jednu injekci.
A začala jsem silně krvávet

reagovat 17.8.2018 12:23 - Hanka

Zdravím, děvčata!

Dobrý den, také jsem měla problémy,beru také Cyklo 3 forte,krvácení přestalo a jsem tomu moc ráda,po narození dcery jsem měla problémy skoro celých těch osm měsíců. Mám prosbu,kdy asi začnu menstruovat,po jeho dobrání.Pojedeme na dovolenou a bylo by to s tím nepříjemné.Děkuji moc.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *