Depilace pulsním světlem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2010 12:14 - mulva

Máte někdo zkušenost s depilací pulsním světlem, potřebuji provést bradu, mám už fleky jak je kůže podrážděná a citlivá, vypadá to jako modřiny, takže už to musím řešit. Našla jsem na netu tyto stránky http://www.studiog.cz/studio_G/Sluzby.html,ale nějak nechápu cenu za jedno sezení.Je to za bradu 390,-Kč při počtu 10 pulzů?

reagovat 12.3.2010 14:39 - Gabina

Máte někdo zkušenost s...

Mam bohate zkusenosti,ted jsem prisla domu po 5. zakroku! Dokonce jsme si o problemu jako ten tvuj povidaly, maji takovych pacientek hafo. Priprav si ale balik penez. Jsou ale natolik solidni, ze pokud by ti to nezabralo (na kazdeho to totiz funguje jinak), tak te poslou do Prahy na zakrok zdarma, kde ti zdarma vse odstrani laserem. Pro vice info jukni na web DERMIC. Personal je velice sympaticky, do niceho te nenuti a reknout ti, jake mas sance, jelikoz maji bohate zkusenosti s podobnymi pripady. Drzim palce!

reagovat 14.12.2010 14:48 - samanka169

Máte někdo zkušenost s...

ahoj, já osobně mám zkušenost se salonem Slim and go. Intenzivní Pulzní světlo (IPL) se kterým tam pracují je bezpečný a vhodný na tvůj problém. Bradu pochopitelně dělají.není to bolestivé. Osobně také nechápu 390,- za 10 impulzů. Tam mají ceny za výkon a část ořetřovaného těla. Ted tam mají do konce roku 50% slevy, tak se zkus na jejich stránky podívat a sama uvidíš.
www.slimngo.cz
pa sami

reagovat 10.8.2011 20:07 - Hanka

Byla jsem na trvalé depilaci pulzním světlem. Zaplatila jsem si 5 ošetření na podpaží a třísla. Samotná depilace není tak bezbolestná, jak je inzerováno. Pár vteřin to pálí, jako když rukou přejedete těsně nad svíčkou, což v oblasti třísel není zrovna příjemné, ale dá se to vydržet. Chloupky mám tmavě hnědé, pokožku světlou, přesto žádný výsledek. Vyhodila jsem zbytečně několik tisíc. Moje kamarádka s tím má úplně stejné zkušenosti. Byla tam 5x za jedno ošetření zaplatila 4.500,- a výsledek žádný. Chloupky nepřestanou růst, neroste jich méně, nerostou slabší ani světlejší. Obyčejný podvod a nic jiného. Další kamarádka abslvovala přes 25 ošetření laserem na trvalé odstranění chloupků, které je mnohem dražší než pulsní světlo. Zákroky absolvovala ve Švýcarsku, zaplatila za to neuvěřitelné peníze a výsledek také žádný, vůbec jí to nepomohlo. Raději vyzkouším depilaci cukrovou pastou.

reagovat 30.9.2012 10:42 - Petra

Byla jsem na trvalé depilaci...

Ahoj, a v jakém salonu si byla a kde, že ti to nepomohlo? Děkuji

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2014 16:31 - honza

Nechal jsem si to dělat 5 a nic moc .Naprosto nespokojen .Nechal jsem si dělat penis i se zadkem .Varlata ze zdravotních důvodů nedělají vůbec a kolem penisu a v oblasti třísel mám chlupy pořad ,ale řidší ted to vypadá nepěkně a musím to steně holit peníze jsem vyhodil zbytečně a žena má podobnou zkušenost a zadek v oblasti konečníku měla ještě jakoby popálenej nedoporučuji

reagovat 2.6.2015 08:50 - Linda

prosim, mate zkusenost s...

na diodovém laseru jsem byla v Praze. Byla jsem na 5ti sezení po cca měsíci, a je to bomba, a mám hlavně klid od žiletky

reagovat 2.6.2015 10:43 - Manka

v jakým centru? a cena?

reagovat 2.6.2015 10:50 - terminka

Můj názor - zbytečné vyhození peněz..

reagovat 2.6.2015 16:49 - Pája

Můj názor - zbytečné...

Můj názor a praktická zkušenost je stejná, depilace pulsním světlem je podvod a nefunguje to.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *