Depilace u kosmetičky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.8.2004 14:01 - ...

....že se tak ptám...prosim zkušenější o přiblížení jak depilace u kosmetičky probíhá....chtěla bych to vyzkoušet, ale asi bych se styděla (musí se do naha?)...depiluje se jen v okolí třísel???
Díky :-)

reagovat 24.11.2004 20:32 - alexis

Mám jen jednu jedinou zkušenost a to velmi špatnou! asi před 3 roky jsem si nechala depilovat u kosmetičky horní ret. Nad rtem jsem měla po zákroku podrážděnou kůži - což je logické. Na druhý den ráno, když jsem se probudila mě čekal šok! kosmetička mi totiž strhla chloupky i s kůží! nemohla jsem ani vyjít ven a hojilo se mi to tak týden.
Od té doby jsem zanevřela na depilaci horního rtu!

reagovat 1.6.2005 16:37 - Kiara

depilaci kosmetička neprovádí-ale vyse asi bavíte o epilaci :-)voskem.Jako budoucí kosmetička můžu doporučit,sama jsem ji podstoupila málokrát(1*nohy,1*popaží a několikrát horní ret).Musí se to prostě udělat správně-nikdy se mě ani mým "koleginím"nic podobného nestalo!!! byla to chyba kosmetičky!! Do naha nemusíš-podle toho co chceš epilovat,ale maximálně do spodního prádla-pokud nechceš epilaci klína!!

reagovat 6.9.2005 00:08 - ata

depilace je odstranění chloupků voskem, nebo krémem, epilace je odstranění chloupků např. pinzetou, laserem nebo el. jehlou

reagovat 31.10.2006 18:44 - Gabča

pro ata: tak to je chyba!epilace-to jsou všechny metody odstraňování chloupků i S KOŘÍNKEM!tzn.:pinzeta, vosk, epilátor a depilace je jen odstranění chloupku z povrchu kůže tzn.:žiletka, depilační krémy apod. a s tím horním rtem...kosmetička těžko mohla voskem strhnout i kůži:)))u některých jedinců s citlivou pletí se stane, že pokožka zarudne a vytvoří se na ní pupínky..tomu lze předejít natřením olejíčkem hned po stržení. V salónu kosmetička epiluje většinou jen třísla, používají se jednorázové kalhotky aby se ti neznečistilo prádlo a voskem se odtraní chloupky kolem kalhotek klidně až k zadečku..nahé nebudete:))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2009 10:06 -

To, že kosmetička nemůže voskem strhnout kůži, je blábol - může!!!Mám spoustu klientek, které právě z tohoto důvodu přišli ke mě na depilaci cukrovou pastou.A nejen to.Některé si z těchto experimentů odnesly pigmentové skvrny, kterých se budou jen velmi obtížně a nikdy úplně zbavovat.Vosk bych neměla odvahu dát na jemnou kůži obličeje žádné klientce - ani sobě ne.Tam patří pouze šetrné ošetření, třeba již zmiňovaná cukrová pasta.

reagovat 9.8.2010 06:36 - Marcela

Depilace je dočasné...

Prosím o informaci, kdo dělá epilaci elektrickou jehlou. Teplice a okolí. Děkuji

reagovat 13.2.2011 04:03 - :-)

Depilace hor.rtu krémem je...

...a můžu se zeptat, jak vypadají chloupky, když rostou? Jsou vidět? A "mizí", nebo se aspoň ztenčují trochu po častějším opakování? Nepřemýšlela jste o laseru, zbavit se jich navždy? - Díky:)

reagovat 13.2.2011 04:05 - Milena

Mám jen jednu jedinou...

A nevyrostly vám ještě tmavší chloupky, nebo to bylo úplně stejně jako před epilací?

reagovat 20.7.2015 20:17 - Pavel

....že se tak ptám...prosim...

Ahoj neni to nic strasneho, jses sice naha ale pres klin mas rucnik, ktery kosmeticka odstrani pouze kdyz depiluje intimni partie, je zvykem ze se jednomu klientovi venuje kdyz chodi pravidelne vzdy stejna kosmeticka, takze casem to vubec o studu neni. A boli to pri kazde depilaci min a min protoze ty chloupky postupne slabnou a je jich min a min. Rozhodne nedoporucuju holit to se casem udela strasny strniste...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *