3 denní ovocná dieta

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.8.2008 15:56 - any

Ahoj, co říkáte na tohle?na očištění asi dobré - taky mě láká, že člověk jí ovoce -je mňam...no zítra jdu na to, tak pak napíšu, jaké to bylo:-)Den první

Snídaně: 250 g čerstvého ananasu

Svačina: 250 g čerstvého ananasu

Oběd: 1 banán

Svačina: 250 g čerstvého ananasu

Večeře: 1 banánDen druhý

Snídaně: 3 kiwi

Svačina: 100 g hroznového vína

Oběd: 4 kiwi

Svačina: 100 g hroznového vína

Večeře: 3 kiwi

Den třetí

Snídaně: 200 g hroznového vína

Svačina: 200 g ananasu

Oběd: 4 kiwi

Svačina: 100 g ananasu

Večeře: 2 kiwi a 100 g hroznového vína

reagovat 12.12.2008 21:23 - halamka

a to sem se chtěla zeptat, když zkusím tuhle dietu 3 denní, tak pak když začnu zase normálně jíst, tak neztloustnu?

(jojo efekt)

reagovat 12.12.2008 21:30 - Bee

Teda Any, nevím nevím, mám pocit, že touhle super kyselou dietou si pěkně poškádlíš játra a žaludek. Nechceš radši zkusit klasický staletími ověřený půst o vodě?

reagovat 12.12.2008 21:34 - Bee

Apropo, proč to nezkusíš s méně agresivním netropickým ovocem? Co třeba jablka, hrušky?

reagovat 23.1.2009 12:42 - fnuk

tak jak to dopadlo?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.8.2015 21:53 - Helena

Já nevěřím.Jednodenní...

Rito, v něčem máš pravdu. Ale pohyb je někdy vyloučený. Já strašně přibrala před lety po operaci. Kdy jsem rok byla nechodící a musela kvalitně jíst, kvůli uzdravování. Dalších pár let jsem sice chodila, ale kratší vzdálenosti a cvičila jen zdravotně podle rehabilitační. Nadváha a mé potíže se naprosto nesnášely, měla jsem poškozenou dost těžce páteř. takže hladovka byla jediné řešení, následně jsem jedla několikrát denně jen co se na dlaň vešlo..Zhubla jsem za pár měsíců, ale další 3 roky jsem pomalu přidávala běžná jídla. Samozřejmě už nikdy smažené, a jím dávno jen zdravě a lehce. Váhu držím asi 9 let v pohodě. jen se stále hlídám. Ale dnes se hrdě hlásím k pohybu, po zhubnutí a veliké snaze se mi podařilo to, co doktoři nečekali. Každé ráno /mimo jiného pohybu / začínám hodně rychlou chůzí asi 4-6km. Tělo si zvyklo, pokud neujdu mnohem víc, vůbec to na hubnutí nemá vliv. strava a to mi nikdo nevymluví, je hlavní. Pohyb pak dává tělu krásu a tvar.

reagovat 1.8.2015 21:59 - Rita

Kolik vážíš a měříš?...

Měřím 171 a váha 85kg.Je to stále ještě hodně,ale byla jsem silnější,dnes si tohle aspon udržuji a jsem za to ráda.Jak jsem psala každý den se vážím.Heleno,já jím všechno,i to smažené,neomezuji se vůbec.A o tom pohybu nepochybuji zase já.Měla jsem totiž dříve takové zaměstnání,že jsem se opravdu nezastavila a byla jsem jako tyčka.Ovšem potom,co jsem přešla na jinou pozici to už semnou šlo z kopce.Neříkám,ještě 10 kg bych chtěla dát dolů,ale nijak se zase víc nesnažím.Jsem takto spokojená.

reagovat 1.8.2015 23:27 - Helena

Měřím 171 a váha 85kg.Je...

Rito, já chodila na jinou diskuzi a jinam. Několik let jsme si psaly a podporovaly se, takže vím dobře, že na každého působí něco jiného. Ale píšeš, že jíš všechno a máš tu nadváhu...I když pevně v rukách. Kdybys přestala být spokojená, zkus něco jiného. A po počátečním šoku přejít na zdravou stravu není těžké. Po hladu ti chutná cokoli:-)
Já mám navíc asi 5 kilo. Mám 170/68 kg, ale vidím kolem pasu lehkou pneumatiku. Když zhubnu, hubne mi to jinde. Cvičila jsem hodně, svaly narostly a tuk v pase moc nezmizel. U mně to je především o jídle. Nevím, kolik ti je roků. Jenže já měla vysoký tlak, cukr vyšší, arytmie a dnes neberu nic, tlak a vše mám v pohodě. proto nejím smažené, to časem třeba pocítíš také. Nechci ti mluvit do života. Jen případně radím, ostatní je věcí každého. Já mám takovu radost, že se mi zadařilo, že upřímně radím všem. Proto to neber jako š´tourání, nebo kritiku ! Ať se všem daří dobře a jsme spokojené.

reagovat 2.8.2015 09:50 - Rita

Rito, já chodila na jinou...

Máš krásnou váhu,nechápu vůbec,že chceš hubnout.Hele,ted nekecám,já jsem měla 59-60 kg,hubenoučká a opravdu to už bylo moc.Sice minisukně jsem nosila,ale také se mi stalo,že jsem šla a paní mi povídá,vy jste jak holčička,druhá a kde máte pas? Už to nebylo moc hezké,dnes bych tak vážit nechtěla.Ano,ono záleží na věku,ve 20 ti letech bych si připadala s tvojí váhou silná,ale dnes je mi jednou tolik a po úplné štíhlosti opravdu netoužím.Pak ta ženská ztratí prsa a ty třeba já beru za přednost.Je pravda a vím to,že 85 kg je na ženskou opravdu hodně,spokojená bych byla ještě mít o 10 méně.Jinak ti rozumím,oo,jak začneš určité věci dodržovat,myslím tím tu zdravou stravu,pak si zvykneš a ani netoužíš po smaženém jídle.My jsme jedlíci,řízečky,krkovička,to je mnamka,takže já se ani omezovat totiž nechci,za to mi to nestojí,až tolik se dnes váhou netrápím.Vím,že u mě by ted zabral ten pohyb,protože s váhou už dolů nepůjdu,jak jsem psala jím méně a po 16 hod.už nic.Proto se ta váha drží.Ty máš krásnou váhu,nechápu,co chceš hubnout,ale tak každá máme jiné priority,jak chceme vypadat.Můžu se zeptat na váš věk?

reagovat 9.10.2016 21:33 - ce

www.sibutramin20mg.webnode.cz - vyzkoušej

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *