Deník

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2007 16:12 - Kamélie

Emočně se vybít,vypsat,nápady,myšlenky...,cokoli co Vás napadne...,ráda si píši do deníku,nejen,že mi to pomáhá,ale divili by jste se,jak se Vaše názory časem mění.....

reagovat 19.1.2007 16:08 - Kamélie

"Můj milý deníčku...",když jsem si tě tu přidala jako další téma,slušelo by se toho zhostit jako první..."Očima Kamélie"

Předem bych chtěla poděkovat těmto stránkám...,ruku v ruce patří mé díky všem uživatelům stálým čii nestálým a v neposlední řadě sobě!

Mám přečteno pramálo příspěvků,což každým dnem napravuji,stále si říkám,nejdříve si vše přečti a pak se připoj k diskuzi,pevná vůle je "mrcha",kdyby to byl "mrch"..,bylo by to jednodušší...:))

příspěvky,které jsem zatím přečetla,mne posunulo o krůček dál.Opět jsem se něco dozvěděla o pocitech,myšlení pozitivním-neg.,víry,názorů,vlastností,ideálů,Vás...,ale i o sobě.Také o "věcech",které jsem neznala a neznám....,věru knížka života a budu se snažit ji pečlivě číst,protože vím,že ji čtu pouze jednou..!Navíc jsem PC koupila pro dva,syna a sese,a na to bych věru neměla zapomínat!

reagovat 19.1.2007 16:09 - Kamélie

OPRAVA: sebe

reagovat 19.1.2007 23:12 - Honza

Ahoj Kamelie,

bude to docela zjímavé, až se ti to podaří zaplnit novými názory a postoji lidí, potom si to pomalu pročítat a hodnotit jak člověk reagoval teď a potom za .. třeba rok :-)

reagovat 19.1.2007 23:20 - xxcd

Hezkou pozdní chvíly deníčku slečny, ženy Kamélie, pravým jménem tuším Alenky :-)V prvé řadě z mnoha zkušeností se chci zeptat, jestli Ti milá Kamélie nebude vadit, když třeba někdy, až nebudu mít poruce papír a tužku - deník, přidám nějaká písmenka, slova !? :) Pokud na mě bude mít deníček alergii, budu ho respektovat !!! Jinak jsem popravdě rád, že jsem Tě tady našel !!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.7.2008 00:43 - Hanča

Kanálie,kde na to psaní deníku bereš čas?Já to telepaticky odsílám někam rovnou asi do kosmu.

reagovat 4.7.2008 10:20 - Kamélie

Hančo, čas si najdu vždy, abych si připomněla vše, co mne kdy v minulosti potkalo a zapůsobilo, a jak to třeba uvidím později. A do kosmu nic neposílám, jelikož bych na spousty věcí mohla zapomenout a to fakt nechci!..:-))

reagovat 4.7.2008 16:35 - kuk

Já si nepíšu deník, ale občasník. Prostě když mně něco štve nebo jsem psychicky na dně tak se ze všeho vypíšu. To mi uleví. Pak, když si své zápisky s odstupem času přečtu, se kolikrát divím co mně to rozhodilo. Občas je to jen banalita, kterou jsem pod vlivem blbé nálady zbytečně zveličila. Prostě deník lepší psychoterapeuta.

reagovat 25.11.2008 14:05 - Mjr.Magor

Sbohem magoři, díky vám jsem pochopil, že musím jít. Sbohem navždy, Váš magor.

reagovat 31.1.2009 13:19 - Alena Anna alias Mjr. Magor

Ahoj Růženko,Jak se vám daří s poupátkem?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *