DEMONSTRACE,POLICIE A MY???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.9.2011 05:06 - Jaroslav Kvasnička

Jaké máte pocity a názory na bývalé,jsoucí i budoucí demonstrace?Jsou dle Vás policejní zásahy přiměřené?Je normální,aby nutil president Č.R. Václav Klaus státní policii,kterou on se svou vládou Č.R. okradli nejen na platech,ale i o více jak 100 milionů CZK,k mnohem větší brutální agresivitě vůči demonstrantům,kteří jsou v právu a prakticky vždy z rozkazu presidenta Č.R. Václava Klause má Policie za svůj úkol šarvátky vyvolávat,aby ti co v klidu demonstrují dle páva a jsou v právu,tak aby před národem vypadali jako ti špatní a policie jako hrdinové co vlastně kryjí zvěrstva a nikoli hájí naše práva,aby bylo jejich heslo ,,pomáhat a chránit" naopak ,,okrádat a vraždit"?

reagovat 13.9.2011 12:23 - Jerk

Konkrétně na Šluknovsku bych demonstranty nechal být, ať si s romy sami vyřídí své účty a ty domy jim klidně zbourají.. přičmoudlíci by konečně také na vlastní kůži poznali, co je to "cikánská férovka". Slušní romové to mají bohužel blbé. Ale tak ať si ve své velké cikánské famílii udělají pořádek a sami své neukázněné bratry usměrní, když gadže neposlechnou, nebo ať se od nich naprosto distancují.

reagovat 13.9.2011 12:51 - Tvrdě a nekompromisně

Minulý režim také proti nepokojům při tzv. Palachově týdnu a na Národní třídě zasahoval tvrdě a nekompromisně a jak to s ním dopadlo. Jediný rozdíl je v tom, že tehdy měli ti bijci helmy a pendreky bílé, dnes je mají černé. Výročí 17. listopadu se blíží a je potřeba, aby se už konečně pořádně na...li dělníci. Tak jen do toho.

reagovat 13.9.2011 20:55 - Jaroslav Kvasnička

Je to již dlouho,co tu byli stávky železničářů a vidíte.Místo aby si vystávkovali své požadavky vůči vládě Č.R..Tak si museli ještě sami uhradit škody vzniklé stávkou.Pan president Č.R. Václav Klaus takticky mlčel a kradl propisky.Vláda Č.R. se smála do očí těm,kteří přišli prosit o dotaci pro ČSD.Nyní se bratříčkuje pan president Č.R. Václav Klaus s cikány (romy),aby nedošlo k tomu,že na následky právě jeho nevalné politiky jsou tito všichni cikáni na něj nabroušení.Dovolím si tvrdit,že by dokázali presidenta Klause dříve či později zabít a tak Klaus je v presu dvou stran,cikánům zlým nadržuje a z poctivých Čechů dělá vyvrhely s tím,že je klidně neváhá terorizovat s policií k záchraně života vlastního,která toto nemá zapotřebí a musí pro Klause občany Č.R. okrádat na tržnicích a vraždit se zámečníky a nájemnými vrahy presidenta Č.R. Václava Klause exekutory opět nás.Kdo to může změnit?Kdy se to změní,když 23 let jen slibují?Má občan Č.R. nějaké právo na něco?

reagovat 13.9.2011 23:00 - ?

Co chcete po bývalém spolupracovníku STB? Je ostuda Čech! Máme u moci modré huby ale dobře nám tak, nic jiného si nezasloužíme!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2015 06:24 - Bohužel

právě mi přišel mail,že...

Dluhy mají všechny země a nikdy je nikdo nezaplatí.

reagovat 7.7.2015 07:35 - tak si

Otazníku,my si zasloužíme...

měl jít volit Kvasnička, pak tu řveš a sám si za to můžeš.

reagovat 7.7.2015 08:20 - !

Tvého otce velmi dobře znám, chlapče. Vedl u nás stávky. Ty však budeš muset pracovat.

reagovat 7.7.2015 12:34 - 1234

>Politická elita se chová úplně jinak než běžní lidé, nevidí jejich problémy

Spolu s obavou z nezvládnutého přílivu masy uprchlíků je radikalismus podle Jana Kubáčka také symbolem určité frustrace. „Mnozí Češi, a po právu, upozorňují, že už nemají šanci prosadit svůj pohled na svět. Elita uvažuje a chová se úplně jinak než my, vůbec nevidí naše problémy. Tváří se, že tady není problém s vymahatelností práva, že sociální legislativa je ideální a měří všem stejně, že tady nejsou ghetta, že důchod není problematické období, speciálně ve velkých městech, že vychovávat děti je ze strany státu zvýhodněno a motivováno, že podnikání malých a středních firem je bezproblémové a že se nemohou dostat pod tlak vydírání nebo nějakého právního omezování,“ vyjmenovává politolog, co všechno lidem dnes vadí.<

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Lide-jsou-frustrovani-Elity-je-nechapou-i-ten-Babis-zklamal-Sibenice-z-Vaclavaku-pry-ohlasuji-zasadni-a-hluboke-zmeny-382662


reagovat 7.7.2015 21:04 - Pojmy

"politická" a "elita" se vzájemně vylučují, tudíž "politická elita" je nesmysl.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *