delsi cas bez sexu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.12.2000 23:08 - Klara

Rada bych se zeptala, zda muze na cloveka pusobit negativne, ci jinak dlouhodoba prestavka v sexu. Jsem mimo domov a muj pritel je odemne nekolik kilometru. Nechci mu byt neverna a tak se ptam, nemuze rok a dyl zpusobit nejake poruchy? Je mi 23, na nejakem serveru jsem cetla, ze pokud clovek prestane sexualne zit na delsi cas, je u neho mozna nachylnost k zanetum spoku? Zda se mi to nesmysl, ale budu rada pokyud by mi na to nekdo mohl odpovedet. Diky. A preji krasne Vanoce a Novy Rok a hodne vyresenych otazek na tomto skvelen serveru.

reagovat 11.12.2000 23:16 - Soňa

Ahoj Kláro, to by byla opravdu hloupost podvádět svého partnera kvůli tomu, aby jste zůstali po sexuální stránce fit. Máte se jistě rádi! Já ti budu formulovat slova pana doktora Radima Uzla (sexuologa), určitě ho znáš. Pan doktor Uzel říká, že abstinence v sexu je skutečně škodlivá, hlavně pro muže. Je to něco jako posilování, když bude muž dlouhou dobu abstinovat, může se stát impotentní. Ale nevěš hlavu, všechno napraví masturbace. Masturbace udrží váš sexuální život v kondici. Zkuste si třeba sex po telefonu, je to něco jiného a vzrušujícího. Třeba tím přítele příjemně překvapíš. Nemít sexuální uspokojení má negativní vliv na kvalitu sexuálního života, ale nemít přímo pohlavní styk, to škodlivé rozhodně není. Hodně zdaru, čau Soňa

reagovat 20.12.2000 21:06 - Giovanni

To by mě zajímalo, jestli Uzel do sexu počítá i masturbaci nebo ne? Nebo snad chtěl říct, že když nebudu mít dlouho "normální" partnerku, tak mám jít za kurvou?!

reagovat 25.12.2000 23:12 - Sára

Kláro nešil. Dlouhodobý serxuální půst může způsobovat problémy pohlavních orgánů, ale slovo dlouhodobý znamená několik let, resp. desetiletí. nějaký ten rok oloučení nemůže uškodit. Navíc existuje masturbace, takže kde je problém?!

reagovat 9.1.2001 21:05 - Klara

asi jsem se zeptala jako telatko. Myslim to tak, ze bych se kvuli sexualnimu chtici nechtela zaplest z nekym koho neznam, a hlavne v dnesni dobe je tolik nemoci, ze bych se moc bala. Jinak diky za odezvu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2015 10:24 - ano

já to vím ale neví to...

Nebo to Kalousek ví, ale schválně mluví nesmysly o údajně čilých 70letých tramvajácích, které vyvozuje právě ze statisticky delšího dožívání. Toto se ovšem netýká všech lidí (řada jich prostě nemá genetické předpoklady dožít se průměru) a navíc opakuji, hlavně to neznamená, že ti co jsou naživo jsou fit, o sexu u mužů ani nemluvě!! Tam jsou kolikrát už za zenitem 50 letí a teď to srovnejte s věkem dožití!

reagovat 17.4.2015 10:27 - Radek

já to vím ale neví to...

Kalousek kdyby měl trochu cti v těle, tak skočí z Bechynskeho mostu.

reagovat 17.4.2015 10:31 - Radek

Pokud se velmiiiii dlouhohrající zeď neoblozi madracemi, neprivedou tunelari a neozvou se pyrotechnicke efekty, nic se tu nezmění. Tvrdé ale je to bohužel tak.

reagovat 17.4.2015 10:32 - Radek

Dlouhouuuuu.

reagovat 17.4.2015 11:41 - ivanadamcova

Já si myslím že je to nesmysl.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *