Děložní myomy - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2007 07:17 - Anna Dzurejová

Dobrý den.Je mi 36 let a mám na děloze dva myomy, které mi dělají zatím psychické starosti. Nemám ještě deti, a tak bych se ráda těch myomů zbavila. Chodím k lékaři zatím jen na půlroční kontroly USG dělohy a měření myomů. Zdá se mi to málo. Když se občas zeptám na odebrání, nebo jestli se můžu pokoušet o tehotenství, dostane se mi odpoveď, že na operaci to ješte není a tehotenství není problém. Popravde mě takové odpovědi neuspokojují. Nechce se mi věřit, že můžu otěhotnět a nemít při tom problémy s myomy. Četla sem, že při myomech je i problém vůbec otehotnět. Ráda bych slyšela názor jiných lékařů na můj problém.Za odpovědi úpřimne děkuju.

reagovat 9.2.2007 08:58 - Vera

Lékař musí vědět víc o myomech, aby ti poskytl názor, takže tady asi není to pravé místo. Já můžu přispět pouze svou zkušeností. Ležela jsem v nemocnici s pacientkou, která i přes nepříznivou dg. (velký myom v děloze) udržovala těhotenství. Mně před 8 lety dělohu vyoperovali, naštěstí jsem již dítě měla. Ale i tak, jeden lékař mne odrazoval s tím, že to, co způsobuje myom, se pak může manifestovat jinde. Asi měl pravdu, dnes už nemám také jeden prs. Přeji ti dobré rozhodnutí.

reagovat 10.2.2007 15:28 - Anna Dzurejová

Ahoj Vero. Dík za tvůj názor. S mým lékařem si moc v tomhle nerozumím. Nechce si se mnou o tom povídat. Hledám lékaře, který by mi o tom řekl víc. Děkuju a hezký den.

reagovat 10.2.2007 17:34 - ostruzina

nevím odkud jsi, ale v nemocnici na Kladně operují myomy všemi možnými způsoby, mají i speciální www stránky o léčbě myomů, určitě by Ti lépe zodpověděli Tvé dotazy, nežli Tvůj doktor

reagovat 14.2.2007 23:13 - Lída

I já se připojuji s Kladnem.Měla jsem myom 8cm....byl mi úspěšně vyoperován a po roce jsem otěhotněla.Te´d mám doma 4 měsíční mimi...dělohu jsem nechtěla dát pryč a myslím,že jsem udělala dobře....L

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2018 18:01 - Iva

Zkopírováno také z Doktorky.cz
Integrativní intervence:
Zelený čaj a EGCG: Bylo zjištěno, že epigallocatechin galát (EGCG), polyfenol nacházející se v zeleném čaji, významně snižuje objem a symptomy fibroidů.
Vitamin D: U žen s nižšími hladinami vitamínu D v séru se pravděpodobněji vyskytují děložní fibroidy.
Curcumin: Ukázalo se, že kurkumin inhibuje růst fibroidních buněk.
Cimicifuga racemosa (Black Cohosh) Extrakt: Černá cohosh pomáhá snižovat velikost fibroidů u žen s menopauzálními symptomy a fibroidy.
reagovat
31.12.2017 13:26 - Jana
hysterectomylies.blogspot.com
reagovat
14.1.2018 08:02 - Jana
Jen informovanost Vám zaručí diskuzi s lékaři, jinak jste bohužel vyřízené. Oni mají znají jen pravěké metody na ostranění dělohy a po 40 letech jen jedinou léčbu??, a to vyřezávání ženských orgánů snad u všech gynekol. problémů.
The Uterus: A Necessary Loss? Part 1 of 2 - J Stensrude Writer
Pozor, udělejte vše možné, najděte si v angl. jazyce ,následkem HY - zvýšené riziko rakoviny plic, štítné žlázy, moč. měchýře, střev a konečníku.
Tyto vědecké výzkumy najdete na internetu v angl. jazyce. Studujte, studujte a vyhněte se problémům.

reagovat 10.2.2018 08:30 - Ivet

Naopak, děloha není jednorázový orgán, je potřebná po celý život. Vytvářejí se v nich prostaglandiny a prostacykliny, látky potřebné pro život. Někde jsem to našla na internetu. Kdyžtak vyhledejte.
Pokud jsou vaječníky ponechány, začínají fungovat jen na 50% , protože cévní zásobení s dělohou je přerušeno a do 2 let let 1/4 žen selžou úplně.
Při odebrání dělohy hrozí vyšší riziko ostatních rakovin z důvodu absence estrogenu. Všechny orgány jsou mezi sebou,,provázané".A kdo chce umělý estrogen? Tělo není složeno ze součástek a každý orgán má svoji funkci.
Kdy už nás ti mudři přestanou krmit těmi svými lživými kecy!!!!! A to si je platíme!!!!

reagovat 7.3.2018 17:01 - Maja

Lékař gynekolog je Vám v řešení myomů na nic, zná jen lék Esmya se spoustou vedl. účinků anebo pak zná jen drastické metody, znáte je. Ale řekne Vám třeba toto?
https://www.youtube.com/watch?v=fuSWgUZbS0c

reagovat 1.6.2018 14:46 - JORDAN SELENA

What a miracle i never believe there is cure because my doctor tested me Herpes positive and she told me there is no cure, i’m very happy today that i’m having a free life without this sickness, i can remember some months ago when i was crying all through the night and day that i can’t get cured from this sickness, i found this herbal man email on internet when i was doing research on cure for Herpes i contacted him to found out if i can get help from this sickness, i was so surprise when he told me that he have the herbs cure to it and he sent me the herbal in less down 2-3 days i was so happy when i get someone giving me hope that he can cured me i took the herbal for just 2 weeks, when i went for test after taking the herbal i found out that i am cured i was so happy and surprise, i want to use this opportunity to inform you that there is cured to Herpes you can also contact him for his help as soon as possible so that you can get rid of this sickness once and for all you can reach him through this email: chiefdrlucky@gmail.com or whatsApp him on +2348132777335 You can also contact him on any sickness in this he all have the herbal cure to it


reagovat 11.8.2018 19:30 - Janka

Pití octíku s kurkumou mi za půl roku zmenšilo myom o 1,8 mm!!! Není to moc, ale zaplať Pán Bůh :)), protože žádné chytré Mudřisko a že těch je, mi ho nezmenšilo ani o 1mm !
Na co studují, se ptám. :))
A klidně ať mi sem nějaký chytrý západní Mudřík napíše :))a pošle rady, hahaha :))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *