Dělnická strana! hrozba?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2009 22:55 - Dominik

Co říkáte na tuto stranu? Vidíte v ní nebezpečí jako v dělnické straně v německu v 1922 z které se později stala strana národního socialismu vedená, no víme kým!!!'

reagovat 4.5.2009 11:04 - Jistě,

je to obdobné. Stačí si toho vandase poslechnout'

reagovat 4.5.2009 11:07 - Bára

Ano, vidím v ní nebezpečí. Na druhou stranu, pokud se něco urychleně nezačne dělat s neúnosnou pozitivní diskriminací romských spoluobčanů, pak zcela logicky začnou podobné strany získavat na popularitě. Podle mě je to jen reakce na stávající situaci, využívající stoupajícího bezmocného vzteku lidí. To by si vláda měla uvědomit, začít bojovat proti příčině, ne následku a vykašlat se na mínění EU, či jiných přehnaně humanistických zemí, které ví prd.

Jinak ano, může dojít k něčemu, co už tu jednou bylo a to teprv bude průšvih...'

reagovat 4.5.2009 17:25 - Karel

Každý (a je jedno o jakou ideologii, hnutí či politickou stranu se jedná), kdo říká jinou pravdu, než je "úředně" povolená pravda, je společensky nebezpečný. Je zde akutní nebezpečí, že lidé začnou příliš přemýšlet nad oficiálně deklarovanou "pravdou" a dojde jim, že celá ta pravda je v podstatě Goebbelsovská lež.

Celá slavná politika totiž ze lži žije a na lži a lidské hlouposti stojí, ona ta slavná politika je jen náboženství převléknuté do přijatelnějšího kabátu. Staré apoštoly smyšlené víry nahradili noví apoštolové smyšlené demokracie.
'

reagovat 4.5.2009 20:00 - PetrDruhy

Takové strany jsou nebezbečné, protože v lidech hrají na strunu primitivní nevole. Demagogové těchto stran nabízejí hloupému davu frustrovanému nezaměstnaností a jinými společenskými neduhy jasné a zjednodušené odpovědi na to, kdo může za jeho trápení a podávají na pohled křišťálově čistá řešení různých tíživých problémů. Největší nebezbečí tedy vidím v sugestibilitě většiny lidí, kteří v tíživých ztrácí hlavu a hledají jednoduché odpovědi na své otázky například na mítincích Dělnické strany.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2013 07:23 - Ján

Dělnická strana říká to, co si většina lidí myslí a zbaběle čeká, jak za ně někdo něco vybojuje.Vzpomínáte na Sládka, to bylo opovržení, fuj, "slušných občanů",a je to tu.A neměl pravdu?

reagovat 29.9.2013 09:22 - Helena

Dělnická strana říká to,...

jojo, Sládka jsem měla tehdy ráda. Ale stejně jsem pak volila jinou stranu - z obavy že můj hlas "propadne", protože oni se do parlamentu stejně nedostanou. Letos myslím že by možná dělnická strana mohla mít šanci získat přes těch pět procent.

reagovat 30.5.2015 18:12 - Ovčan

Dělnická strana říká to,...

D.S. je naděje.

reagovat 31.5.2015 12:20 - Ríša

Takové strany jsou...

Nebezpeční jsou politici co nás prodávají cizím etnikum. Nebezpeční jsou migranti. Je to že strany EU a politiku genocida vlastních lidi. Pokud politici nebudou naslouchat přáním lidi, může vzniknout teprve extremismus.

reagovat 31.5.2015 12:22 - chemann

D.S. je naděje.

D.s by měla mít aspoň 20%

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *