Délka ochlupení na přirození

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2005 06:27 - Drake

Zajímalo by mne, jak dlouhé mají dívky a ženy obvykle ochlupení na přirození a jaká je jeho délka. Některé dívky a ženy mají ochlupení opravdu poměrně dlouhé, jiné poměrně krátké. Dívky a ženy, uveďte zde, jak dlouhé je vaše ochlupení, aby se dalo posoudit, jaká bývá jeho průměrná délka a kolik asi procent žen má ochlupení nadprůměrně dlouhé. Samozřejmě v přírodním stavu bez zkracování.

reagovat 4.5.2005 07:20 - sal

Pokud si pamatuji, tak partnerky, co jsem poznal, měly obvykle chlupy dlouhé tak 6 - 8 cm.

reagovat 4.5.2005 14:57 - !!!

Jo tak to byl bobr!!!!!!!!!!

reagovat 1.6.2005 04:28 - Jituš

Pokud mohu mluvit za sebe, tak u mne to je tak těch 7, maximálně 9 cm, ale znám holky, které to mají podstatně kratší

reagovat 1.6.2005 09:03 - bolek

Nélepší jsou chlupyska až pokolena!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2017 16:43 - Ctitel KYLA COLE

holím se vlastně víc jak...

je nesmysl spajat chloupky s nečistotou. Když si prohledneme galerii Playboy playmates modelek, az do záři 2001 byla KAZDA playmate chlupatá, opakuji KAZDA. Modelky jako Kyla Cole, Cara Michelle, herecka Monica Bellucci pestovali sexy trojuhelnicek a prave to je delalo moc pritazlivymi. Opakuji, bez chloupku jsou jen MALE DETI.

Zenam se chloupky nelíbí, to je pochopitelné, ale strašne moc chlapum se chloupky strasne moc líbí, žena je s chloupkama desne moc pritažlivá

reagovat 19.10.2017 18:25 - mluv

je nesmysl spajat chloupky s...

Mluv jen za sebe

reagovat 20.10.2017 02:11 - prales

Taky jsem se jako malý kluk...

taky si pamatuju jednu příhodu,byli jsme v prváku s tělocvikem na plavání,do sprch přišla uklízečka a hned říkala,plavky dolů,sprchuje se bez plavek.Tak jsme se svlékli,nešlo si nevšimnout,jak se uklízečka podivila.Většina z nás již měla chlupaté a vyvinuté ptáky jako dospělí chlapi.Bylo vidět,jak ji to zaskočilo.Asi čekala pimpouse a holátka jak chlapečci.

reagovat 20.10.2017 08:45 - Mirka

taky si pamatuju jednu...

V prváku už přece mají normálně všichni kluci luliny velké a chlupaté... Nevím, co na tom uklízečka viděla zvláštního.

reagovat 20.10.2017 14:38 - Ajaakaa

Horší je když si myslíte že jste našli přítele/kyni a najednou se dozvíte jak dává vaše iniciály vaše přez.dívky. Rozesílá fotky vás i vašich dětí ba co upravuje emaily kde vás uráží zesměšní píše vaše pravá jména a jména vašich dětí kdo ke komu patří. O to je to horší že má doma nemocného vnuka dysle.ktika a sama kvůli nemoci musela odejít do důchodu.Sama má nicků nespočetně.Ty její oplzlé nadávky a psaní sama se sebou svědčí o její nemoci to už psal o ní i Křesťan.
Jenom se nesvěřujte bábě sm.dm :-))) s mnoha nicky oplzlé nadávce zákeřné falešné pokrytecké jednoduché povrchní ovíněné lživé mstivé podlé nedůvěryhodné bezpáteřní babě co má vnuka dyslektika sm.dm a vysmívá se mu veřejně jak si stěžuje matce jen aby seděla na netu a psala s chlapi.
A babě kop.řiva co má vnučku od svobodné dcery a tak hnusné nadávky vypisuje...upíchnutí z bezde.tákem za rohem Stydět se mohou obě a nezapomínat si zaméct před vlastním prahem by nebylo na škodu.
Stee.va berou jeho imaginární proti lidu jeho zase bojové akce.Vo.le blanka ti vzkazuje majíc tvůj ocas mezi tvým obočím kde si teprve otvíráš cestu k očistě na důchodkyni se radši vy.ser ta má jiné vedení než ty proto je s.m.d.m sama doma sam :-))) vyškeřácká a ráda ty pit.omá debi.lní upr.caná vši!

Křesťan
To je neštěstí! Někdo se pomátne na rozumu, píše nesrozumitelné nesmysly! Tohle vůbec nepatří na stránky:Ježíš, Kristus, Boží Syn! Tyhle slátaniny nepatří totiž na žádné stránky! Jirko, co si o té bábě, co má vnuka dyslektika, myslíš? Já si myslím , že jsou to oba chudáci, hlavně ta paní! Přijde mi, že je nešťastná a pomatená! Nevím sice, kdo to je, kolik je jí let, ale měla by se určitě jít léčit na psychiatrii, jako ten její vnuk! Přijde mi, že má nějakou demenci, schizofrenii, co já vím! Měli ychom se za ně hodně modlit! Jsou to hodně nešťastní lidé! A ten trest, ten necháme na Pánu Bohu! Nevíme, co jí k tomu všemu vede! Zabírá tady místo na diskuzích! Ale je třeba hodně modlit, i za toho jejího vnuka dyslektika! Je více takto nemocných lidí! Nechci zde dělat soudce, neboť nikdo není dokonalý! Ani já ne!
Paní zde píše dost zmateně, s gramatickými chybami, nadává! Je mi jí docela líto! Neměla by sem vůbec psát! Ale je třeba se i za takové lidi hodně modlit! Zřejm měla v životě velkou smůlu! Nevím, co se jí stalo. Je to opravdu hrozný příspěvek! Duševně je opravdu velký chudák!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *