Co dělat, když chce být sama..

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2008 17:38 - em

Už po druhé po sobě se mi stalo, že mi slečna po kratší známosti oznámila, že chce být sama. Že se mnou nechce chodit, že můžeme být jen kamarádi. Co je špatně?

reagovat 18.2.2008 21:34 - iva

v dnešní době si nikdo nechce přidělávat starosti a tak raději volí život o samotě....taky pravděpodobně nebyla zamilovaná.....

reagovat 18.2.2008 23:03 - Hedvika

Nebo proste nejses dostatecne pritazlivy..a taky je asi moc obtezujes neustalou pritomnosti,nesamostatnosti...ja nevim..a pochybuju ze to tady nekdo vi kdyz te neznam,nic si blize nepopsal,nemohu ti poradit.

reagovat 18.2.2008 23:08 - Robert

Ale ja muzu! Ses impotentni? To muze byt jeden z duvodu..a nebo proste nejses schopnej zit s nekym ve vztahu..seber se hochu,to chce odvahu...

reagovat 19.2.2008 00:09 - Vanessa

Ale tak mu pomozte...

Ja sama obcas chci byt sama a skoro bych se kvuli tomu s pritelem rozesla, kdyz mi tu samotu neda. Neni to tim, ze by byl neschopny anebo ze bych ho nemilovala, je to tim ze nedokazu byt v jeho pritomnosti 24 hodin denne, potrebuju si obcas sednout, precist si knizku, dlouho se sprchovat, nevim, jit do kramu bez jeho doprovodu, flakat se, zajit za kamaradkou.

Tohle nekteri muzsky nechapou, hned si mysli ze za tim je nekdo jiny, neco jineho, ze je nechceme, ze nejsou dost dobry...

Pravdou podle me je, ze hodne muzu rado ma nas zeny pod neustalou kontrolou, a zduvodnuji to tim, ze "chteji byt prece s nami, protoze nas miluji". Pritom jde o neustaly dohled, ktery se zmeni v obtezovani. Proto mozna tve pritelkyne po nejake dobe chteji byt samy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.8.2017 18:07 - David

TAK KDYŽ JDEŠ TAK SRABÁCKÝ , TAK MI ŘEKNI PROČ MI KAŽDÝ DEN MĚNILA NÁZORY NA TO CO KE MĚ CÍTÍ KDYŽ UŽ JSEM JÍ PROSTĚ NEKONTAKTOVAL. Stěhuje si věci už asi 2 měsíce a postupně vždy když tu je tak se chová hrozně ani sama od sebe mi nic neřekne .. Jako bych jí něco udělal. Ptal jsem se jestli by změnilo něco to kdybych jí předtím nevolal nepsal a nekontaktoval a ona mi řekla že asi stejnak ne. Přitom ten den mi řekla že mě miluje že o mě nechce přijít a že chce bejt sama že to pro ní bude lepší. Tak mi řekni co si o tom myslet a jak reagovat když každou chvíli mluví jinak?.

reagovat 6.8.2017 18:20 - Tím,

jak se vnucuješ,tak to bude ještě horší.Nech to plavat a bud si to rozmyslí,nebo ne.Ty děláš to nejhorší,ona si tě nemůže ani vážit,bud trošku chlap.Jsi mladý,takových holek ještě bude.Jak se říká,pro jedno kvítí,slunce nesvítí.Za čas to všechno uvidíš jinak.

reagovat 6.8.2017 18:34 - David

Vím že nemám na výběr , jen čekat a doufat že si to rozmyslí přeháněl jsem to vím to proto to už nechci nikdy dělat. Udělal bych spoustu věcí uplně jinak, furt jí stále miluju a nechci o ní přijít. Sice se semnou rozešla ale naděje umírá poslední. Ani mi ten rozchod sama neřekla já jsem se zeptal a ona kejvla. Tak nevěřím ani tomu že to chce taky. Podle mě chce to jen čas jak říkáš :)

reagovat 7.8.2017 08:12 - Opravdu

Vím že nemám na výběr ,...

ti radím,nechat to být,naopak jí řekni,že ok,když to tak chce a uvidíš,jak najednou může obrátit.Nikdo nemá rád,když ho chce druhý vlastnit.

reagovat 7.8.2017 09:19 - David

Dobře udělám to dnes si jede pro poslední krabice věcí a tak. Stalo se mi v rodině spoustu věcí a proto jsem i tak momentálně citlivej nikdy jsem takovej nebyl. Dělám prostě MMA už 7 let ale i tak jsem brečel. A za to se nestydím musím to nechal plaval a budu dělat že mi to je vážně jedno a tak. Pokusím se o to nic jinýho mi nezbývá jinak to asi nejde. Děkuji za rady od všech lidí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *