Co dělám špatně ve vztahu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2007 09:00 - meda

Co jsem udělal špatně? Asi pře 5 lety jsem poznal vdanou bezdětnou ženu. Moc jsme spolu kamarádili a trávili spoustu času. Psali si básničky, povídali, 1000sms měsíčně apod. Já se zamiloval a cítil jsem, že i z její strany je to podobné. Měl jsem strach, abych jí neublížil. Její manžel je bohatý, mají peníze a já nic.Vztah jsem se moc neptal. Jen se mnou trávila moc času. Chodili jsme po praze, přírody apod. První rok byl nekrásnější mého života. Měl jsem strach, že řekne že jsem v životě špatný chlap. Říkala to máma tátovi. Kočička brečela, že mě ztratí, že si najdu lásku. Já jinou nechtěl. Věděl jsem, že chce dítě.Měli jsme spolu orální sex a hodně jsme se líbali a hladili. Já jí do sexu netlačil. Psala mi, jak mi to sluší a moc. Moc jsem se zamiloval. Jezdili jsme spolu vlakem. Pak si koupili s manželem dům. Míň se scházela. Když jsem byl v místě, kde bylo hodně žen a mohl nikoho potkat. Psala mi moře krásných sms a já měl srdce jen pro ní. Pak už na mě zapomínala a byla vzláštní. Pořád jsem se cítil , že jsem zlý. Nikdy jsem vybuchl a byl zlý, ale pak se omluvil a řekl jak mě to mrzí a moc. Mrzelo mě, když jsem byl zlí. Nechci takový být. Chci se vždy domluvit.Cítil jsem, že hledá důvody naštvání. Potom jsem dělal i já naštvanýho. Řekl jsem, že jí dělám vola. Před Vánoci se mnou skončila a pak mi napsala sms blahopřaní k svátku. Na její svátek jsem nenapsal. Cítil jsem se divně. Mrzí mě to.Ted se jí narodilo miminko. Napsal jsem jí několik sms a na mail. Chci být kamarád? Měli jsme čísla Oskara vedle sebe. Změnila si ho. Zavolal jsem jí na pevnou. Řeklas ježiš.. nenechala mě mluvit, řekla, nechci tě nikdy slyšet a popložila. Nikdy jsem jí neubližoval. Psala mi medvídku, jak jsi hodný a hezký kluk. Ted nevím, jestli jsem jí ničím neublížil. Chci být jen kamarád a přeji jí vždy to nejlepší a ona to ví. Byl jsem první kluk, který o ní stál. Neměla nikdy dobrý vztah. Většinou ty tvrdáci na všem vidělají. Nejsem ošklivý. Ted je mi 32 a jí 34. Nelituji potkání, jen hledám, co jsem udělal špatně. Ted jsem byl vážně nemocen a začal si psát s kamarádkou, která před 10 lety se ke mě chovala hezky. Pak to dopadlo, jako s touhle láskou. Ted jsem jí asi dobrý, má špatný vztah. Taky o penězích. Nechci jí dělat přítele na telefonu, i když jí mám moc rád.

reagovat 24.8.2007 13:43 - Izabela

zalezi jen na tobe a tvych hodnotach stesti a predstavy o zivote. Pokud ti opravdu vyhovuje hrat vecne druhe housle, myslim, ze jsi na nejlepsi ceste si zivot opravdu uzit. Nepredpokladam ale, ze opravdu chces zustat v tomhle sadomasochistickem pojeti sam sebe:) Z me perspektivy ciziho cloveka mi pripada, ze zena cislo 1 potrebovala jen jednu vec, kterou postradala, a to neznost, romantiku, pocit delat zakazane veci. kde je poptavka, tam je nabidka, a ty jsi ten chybejici clanek beze zbytku pokryl. Opravdu ale veris na pohadky a americke sladkobolne filmy, ve kterych laska hory prenasi? Opravdu sis myslel, ze opusti svuj zivot, manzela a v neposledni rade penize a pohodlny zivot a vrhne se ti do naruci? Nechapu, proc jeste vinu beres na sebe otazkou, zda jsi ji neublizil...protoze jedina vec, kterou jsi udelal spatne, byla ta, ze jsi s ni vubec zacal a ze jsi sel do zcela neperspektivniho pseudovztahu, ktery ucelove pokryval jen jeji potrebu zamilovanosti. Asi to u tebe bude problem vevnitr, pokud se scenar opakoval i s kamaradkou. Byt tebou, tak zapracuji na svem sebevedomi a realnem odhadu moznosti. Nechces snad delat do konce zivota jen posluhovace zenam, ze ne?

reagovat 24.8.2007 15:40 - Ali

Naprostý souhlas s Izabelou! Myslím, že jsi takový hodný trdlo, až to ženský odpuzuje.

reagovat 26.8.2007 22:01 - meda

Děkuji, ona se chovala i v mnoha věcech moc hezky a já cítil, že mě má ráda.... psala mi jestli se mi něco nestalo, že na Vánoce bude dělat cukroví, aby mi mohla dát, vymýšlela co se mi líbí, začátek byl moc hezký.... teď jsem potkal po 10 letech přítelkyni a mohlo by to dopadnout stejně... nechci ublížit.

reagovat 26.8.2007 23:04 - meda

Já prostě hodně věřím... Nenapadne mě a je mi proti srsti, že by se nikdo zachoval zle a vypočítavě

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2007 12:34 - prcekbi

ja vam reknu chlapy co delate spatne nevazite si toho co mate u sebe delate si to samy nedivym se holkam ze jsou vetsinou samy ja jsem taky sama a vztahu se bojim ze se zas spalim to mi za to nestoji!

reagovat 12.11.2007 12:39 -

U tebe precebi, se tomu že jsi sama vůbec nedivím. Jsi blbá a sama nadosmrti zůstaneš.

reagovat 12.11.2007 17:11 - prcekbi

nezustanu proto ze ten pravy nekde je

reagovat 21.9.2008 20:40 - tvrdak

jezis ty si magor!byl jsem zlý nechtel jsem být zlý jsem moc moc zlý

reagovat 22.9.2008 11:24 - viona

haha.tvrdak ma rechta a úrcekbi se uz zlepsil tak ji nchte!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *