Delam si to sama

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2005 14:24 - Karolina

Ahoj ,chtela bych se zeptat muzu i zen. Mam problemy s vaginalnim orgasmem,a tak si to musim vzdy delat rukou pri sexu sama.Partneri nemaji takovy cit v ruce,takze me malokdo v tomhle pomohl.Uz to moc neresim,presto by me zajimalo,kdyz se nekdo vyspi se zenou,a ona si musi takhle sama se sebou hrat,jaky to na chlapa udela dojem? stalo se mi,ze se tvarili vselijak,az na par vyjimek.
A co vy zeny,jak casto si takto musite pomahat? Vsude se pise jak neni problem dosahnout orgasmu,skoro jsme z toho zacala mit komplexy,obzvlast,kdyz se me pak nekdo zepta- A byla jsi?

reagovat 26.4.2005 14:30 - A

Ja si to delam sama porad. Partner me neuspokoji vubec, spis cejtim bolest. Uz ani nemam zajem o vztah svatbu, sex...sama lepsi!

reagovat 26.4.2005 14:33 - Jarka

Já se taky skoro nikdy při sexu neudělám, vaginální orgasmus mám pouze při poloze "já dole, on nahoře a musí k tomu na mě těsně ležet, potom je ten orgasmus bomba :-), ale bohužel je to pro parnera poloha velmi nepohodlná, takže ji provádíme tak jednou za půl roku.:-/ Musím se potom uspokojit sama, někdy před partnerem, ale většinou ne..
Při orálním sexu mám ale orgasmus vždycky, třeba třikrát za sebou.:-)

reagovat 26.4.2005 14:34 - Janinka

Ahoj, já při milování orgasmus taky nemám a přítel mi to vždycky udělá pak rukou nebo orálně. Při sexu si to nedělám. A vaginální ne a ne přijít!!! Toho se asi nedočkám.

reagovat 26.4.2005 15:35 - Marie

Momentálně nemám přítele a tak jsem si koupila robertka.Je naprosto úžasnej,ten pocit ti žádnej chlap ani není schopen poskytnout.Když pustíš to brnění,to je nádhera,orgasmus mám během chvilky.A to jsem měla s partnery taky problém,málokdy mě udělali.Ale robertek-to je jiná.Chlapa už nehledám.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.10.2014 16:14 - Ota

Moje žena už je zvyklá že si mě ošuká sama Když ležím na zádech tak si ho postaví a naskočí na koníčka a jede dokud se neudělá.To je dvakrát tydně už kolik let Někdy na mě i usne..

reagovat 10.10.2014 17:58 - Dan

Ahoj ,chtela bych se zeptat...

moje žena při sexu pravidelně má ruku na číče a stupnńuje vzrušení až začne šíleně řvát a je hotová a já s ní.

reagovat 17.7.2017 18:02 - Jirka

Křížovka: Orgasmus v...

Na Hané: "Oź so!"

reagovat 17.7.2017 18:15 - Radek

Moje žena když má chuť, pořádně ji rozdivočím orálem a pak by chtěla i 10 chlapů naráz.Při sexu si tře poštěváka rukou,ve druhé ruce robertek, já v ní a to je křiku...sousedi pak bouchají na zeď, nám to neva ,jedeme jak o život a žena jede na max. jak orgasmem tak i křikem!

reagovat 17.7.2017 18:20 - Petr

Mě strašně rajcuje když si to manželka dělá sama přede mnou!
To mě pak stojí pero jak tyčka (běžně nic moc) a ona to ví.
Když mě chce dostat do sebe, začne se dělat sama mastrubátorem.Za chvíli už ječí jak Viktorka. To mě pak vezme na max! Péro mě stojí a můžu mrdat dlouho s pořádným mackem.Jinak vez jejího dráždění noc moc!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *