Déja vu a další paměťová zkreslení - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.10.2006 12:03 - Kotrmanová

Ač se mi v životě výše zmíněné nepřihodilo, mám intenzivní pocit, že se nám tím opravdu otevírají epizody z předchozích životů- a jsou aktualizované právě tehdy, kdy nás mají upozornit na nějakou nevyřešenou a tudíž i znovuotevřenou věc, kterou bychom si měli uvědomit a pracovat s ní.

reagovat 17.11.2006 21:08 - Jna

jasně.. jednou se měl deja vu.. když se otvíral dveře od garáže!

reagovat 4.12.2006 19:58 - David

Nevím, zda DéjaVu je opravdu porucha paměti. Zažil jsem jej už několikrát a vím, že po tom, co jsem "předvídal" okolí, že se něco stane, tak se tak stalo. Okolní lidé mi řekli, že jsem měl pravdu, když jsem to předpověděl, aniž bych si to nějak připouštěl a chtěl tím být nějak významný. Nemyslím si, že jsem duševně poškozen, nemocen (doktor bude tvrdit, že nemám soudnost to posoudit), ale stejně... :-)

reagovat 5.12.2006 21:33 - Kovajs

S duševní poruchou na mě vůbec nechoďte. Deja vu zažívám velmi často.Ne vždycky si člověk svůj sen pamatuje,dlouho mi to ale vrtalo hlavou a udělal jsem si jednoduchý důkaz z toho co se mi zdálo, prostě jsem si to zapsal a pak když se to doopravdy stalo,měl jsem v ruce důkaz že jsem to ve snu viděl a pak se neni vůbec o čem bavit. Pokud máte někdo tak intenzivní vnímání a vidění,rád bych si o tom s někým popovídal jako na vážné téma,nikoli s někým kdo mi bude cpát nějaký duševní poruchy,fakt ne,vim svý.Mějte se

reagovat 6.12.2006 01:07 -

http://dejavu.movies.go.com/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2008 13:45 - NIKI

Píšou tady kraviny mě se sny nezdají a deja vu mívám,podle mě jde o okamžik vidění do budoucna.Jo a blázen fakt nejsem :-)!!!!!!

reagovat 20.1.2008 14:41 - Salinas

Sny se zdají každému, ale né všichni si je pamatují.

Jaké máte sny, vy ,kteří si je pamatujete. Lidé prý často nemívají barevné sny, ale ti, kterých jsem se ptala, je barevné mívají. Jak jste na tom vy?

reagovat 17.5.2010 09:52 - Teddy

Ahojj, ač se to zdá ulítlé tak musím docela souhlasit s názorem NIKI.Teda až na ty sny spíše si je někteří lidé nedokáží zapamatovat.Déjavu mívám docela často a nemyslím si že zde hrají roli jenom sny.Já si pamatuju sny většinou dobře a nepřipadá mi to že dejavu ,které občas zažívám pochází ze snů.Když se to stane začnete pátrat v paměti co se to vlastně stalo potom co bylo pak.Občas se mi stalo že sem věděl pár vteřin do předu co přijde.Mohlo se stat spoustu věcí nebo také nic ale bylo to zrovna to co sem si myslel že přijde.Je to zvláštní je to jako vzpomínky na budoucnost.Myslím že by se tomuto jevu měla dávat větší pozornost a ne ho hned zamést pod stůl s tím že to sou chyby paměti.

reagovat 27.4.2014 01:15 - Jana

Dejavu jsem zatim mela 3x ale nebylo to jen chvilkové vědela jsem co bude nasledovat,svuj prvni stav sem moc neprocitovala, zhruba po 5 mesicich druhy stav byl o dost intenzivnejsi ze jsem i brecela a po treti sem nemohla dychat cela sem se trasla ktomu trpim nizkym tlakem a rekneme ze sem byla na pokraji silenstvi.Jak je mozne ze jsem vedela co bude nasledovat.Mam podezreni na schizofrenii nebo epilepsii.Budu rada za kazdou pomoc.

reagovat 20.12.2017 22:57 - Lenca

Dobrý večer .Deja vu se miam poslední dobou dost často,ale jsou to takové krátké záblesky,,je pravda že je mám už dlouho, ale teď je to víckrát za týden.Dneska to bylo dost silnY .umývala jsem nádobí ,dělám klasický jídlo ,přemýšlím nad darkama na vánoce,co ještě koupit,a najednou se. ocitnu venku .to snad trvalo několik sec.a najednou fungují dál.akorat jsem venku říkala co tady dělám když jsem doma.Fakt někdy tyto záblesky vůbec nechápu.Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *