dcera a venušiny kuličky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2009 17:18 - Pavla

Jsem matka třináctileté dcery. Už delší dobu pozoruji, když dávám dceřiny věci do pračky na vyprání, že její kalhotky jsou vlhké. Nevěnovala jsem tomu pozornost, myslela jsem si že je to vlivem dospívání. Jenomže nedávno, když jsem u dcery v pokoji uklízela našla jsem u ní v šuplíku venušiny kuličky. Ani si neumíte představit jak mi bylo. Zatím jsem nic neudělala, ale chtěla jsem se tady s válmi poradit, co byste na mém místě udělali vy? Jak mám řešit tuto situaci? Poraďte mi prosím.

reagovat 14.7.2009 19:19 - Zase další

debilní téma!

reagovat 14.7.2009 19:43 - Bára

Tak zrovna tohle teda není žádné debilní téma, anonyme...

Docela mě zajímá co kdo poradí, já opravdu nevím co bych poradila, u starší dcery by to nebylo nic nenormálního, ale u 13-leté nevím nevím... Nejde o samotné kuličky, dcera už ale nejspíš nebude panna :-/

reagovat 14.7.2009 20:08 - Křemílek

Nezáviď a kup si svoje!!

reagovat 14.7.2009 20:13 - Světoslav

Kromě snahy smířit se s (zdánlivě) předčasnou sexuální vyspělostí dcery bych tuto situaci nijak neřešil. Nevidím v ní totiž žádný problém. Snad ještě tak zvážit upřímný rozhovor o antikoncepci. Nejspíš půjde ovšem v případě dcery jen o sebeukájení.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2014 13:53 - Ota

Milé děti, šukání je krásná věc ale dejte pozor ať z vás není tatínek s maminkou.

reagovat 10.6.2014 17:08 - Je třeba dodržovat cudnost

ahoj nic proti vasim...

Kdo toho není schopen, měl by se bičovati. Pak ho pochybné choutky přejdou.

reagovat 10.6.2014 18:43 - Mirek

Kdo toho není schopen, měl...

Víš kdo se tak maximálně bičuje?Psychicky nemocný jedinec a nebo úchyl.Navíc to vypovídá o tom,že dotyčný nezvládl svoji sexualitu,a místo aby ji poznával,tak primitivním způsobem zničí všechno co se dá.Jedině ten,kdo není normální,může takhle nenormálně přistupovat k sexualitě.A co že si říkal o cudnosti?Ono je to nějaká cnost?A nebo spíše bigotní,pošahaný způsob uvažování,schovavající se zsa náboženskou přetvářku a fanatismus.Lidé si vždycky nějak odbývali svou sexualitu,a kdo si ji neodbývá přirozeně,pak má tak pošahané myšlenky na bičování,a myslí si tak ve své ubohé snaze,že se stane jakýmsi "cudným".Já vím,církev ve středověku měla dobře vymyšlené,jak ovládat masy hlupáků přes její "neomylnou" doktrínu.Smutné ovšem je,že když dneska někdo vyrukuje z něčím takovým,tak je nějak podvědomě ovlivněn zhoubným dědictvím autoritářské organizace,která vždy kázala vodu a sama pila víno.Kdo se o to opírá,tak je neuvěřitelný hlupák.A tebe se to taky týká,pokud si z nás ovšem neděláš srandu,vtipálků je tady mimochodem taky dost.

reagovat 10.6.2014 18:48 - No jo, Míro

Víš kdo se tak maximálně...

V tom případě musíš nástroj pořád někam strkat a vyprazdňovat gule....

reagovat 10.6.2014 18:52 - raubíř

Víš kdo se tak maximálně...

Mirku ono to s tou "cudností" dotyčného (dotyčné) nebude tak horký, když ví, na co jsou Venušiny kuličky...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *