Dcera má problém s vyprazdňováním

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.6.2011 17:43 - Lenka

Dobrý den, mám manžela a 2x děti (kluk Honza 17 a holka Anetka 15), jsme podnikavá rodina a často vyrážíme na výlety po ČR i zahraničí. Jde o dceru, která má problémy s vykonáváním stolice.
Během turistiky není nic neobvyklého, že na někoho z nás přijde velká potřeba, nemáme problém s jejím vykonáním-všichni se k tomu stavíme, že to je normální tělesná potřeba a jdeme, když se ozve.
Jenže poslední roky Aneta začíná mít problém s jejím vykonáním, snaží se to vydržet co nejdéle, i když říká, že se jí chce hodně kadit. V lese „to“ tak nějak udělá, ale má velké obavy, že ji někdo uvidí. Horší to je s veřejnými záchody (v kempu, ve městech, u čerpací stanice) tam jde vždy až když není zbytí. Navíc jí nejde „to“ ze sebe dostat, ani když opravdu potřebuje. V zimě jsme byli na Vánočním trhu, kde byly pouze Toi Toi budky, kam odmítla jít, takže jsem s ní jela k pumpě za město, kde se vykakala. Nechodí prý ani ve škole a celý den to drží až domů, kde ihned po příchodu usedá na wc. Problémy se projevily s pubertou-má to nějakou souvislost ? Dříve ovšem šla kdekoliv bez problémů, jen si obložila prkénko nebo normálně v podřepu, zde by problém nevidím. Připadá mi to jako psychický problém související s věkem, ale syn nikdy takovéto problémy neměl. Je mi ji líto, že se takto trápí a chtěla bych ji pomoci, už protože 2x jsme stavěli neposlední chvíli u silnice (průjmy netrpí, má tuhou stolici).


Máte někdo podobné zkušenosti ? Stalo se Vám někdy, že by musela dcera během puberty kadit mimo domov a byl s tím problém ?

reagovat 15.6.2011 12:14 - .

už jsi to psala jinde a tam máš odpověď

reagovat 15.6.2011 13:27 - Báči

Holce už je 15, takže sexovat může. Ať si najde přítele, který má rád anální sex (včetně prstění prdelky) a bude si dávat sakra bacha na to, aby byla vyprázděná.

reagovat 15.6.2011 13:33 - pepik

informuj ji, ze kdyz bude casto a dlouho zadrzovat, ochabnou ji sverace a bude se jako starsi posravat

reagovat 21.8.2011 22:36 - nice

Zase nějaký úchyl má...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.8.2012 11:40 - vlasta

Dobrý den se zácpou mám vlastní zkušenosti, věřte bylo to velice nepříjemné. Pomohl mně přírodní produkt,, EMULIPS FORTE ,, Pokud chcete poradit pište Vlasta.Fucikova@seznam.cz www.zdravipokapkach.webnode.cz (03-000334)

reagovat 31.8.2012 12:45 - !

Dealerka Vlasta Fučíková je nezmar a snaží se (zřejmě marně) prodávat svoje zboží na všech diskusích).

reagovat 2.2.2013 17:23 - Alex

bych te cubke flakla pres...

Ty asi jedeš na fetu, že máš tak vylízaný mozek co? Tak jí to prostě nejde. Sama si Debilna či co si to tu vypustila za kravinu! ;)

reagovat 12.7.2015 13:50 -

Je to pro me celkem divné se na to tu ptat ale jak. Zabranit pri analnim sexu aby zena nevypustila stolici

reagovat 12.7.2015 16:30 - D

Je dobre si udelat klystyr.
Na zacpu jsou dobre Chia seminka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *