Dcera chodí s cikánem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.11.2004 20:49 - Saša

Před týdnem jsem přišla na to, že moje dcera chdí s cikánem. Je to hezká a chytrá holka, dobře se učí a nikdy s ní nebyl žádný problém. snažila jsem se jí to rozmluvit, ale má ho ráda a nechce se ho vzdát. Moje argumenty se jí zdají zastaralé a rasistické. Poradte.

reagovat 20.11.2004 20:59 - pendrek

Upřímnou soustrast. Až Vás začne navštěvovat početná cikánská familie, není Vám co závidět. Hlavně všechno přibýt a zavřít do trezoru!!!!

reagovat 20.11.2004 21:09 - milka

Co na to říct. Vžycky jsem říkala že spíš snesu černocha než cikána. Nezbývá věřit že je mezi nimi vyjímka a že můe být dobrý člověk . Zkus ho pozvat domů a poznat ho. Třeba nebude tak zle. Přeju štěstí.

reagovat 20.11.2004 21:17 - Helin

Ahoj Sašo, znáš toho kluka ? Když mně bylo takových 18, taky jsem chodila s cikánem, byl to pěknej a vysokej kluk. Bylo mně jedno, co kdo říká, do takových věcí si kecat nenechám. Když to tak srovnám s ostatníma klukama, byl jeden z nejgalantnějších a nejhodnějších, udělal by pro mě cokoliv. Vadila mně jen jedna věc a to, že kamkoliv jsme šli, byla i jeho rodina. I když to byli inteligentní cikáni a všichni studovaní, rodina byla vždycky na prvním místě, myslím, že bych tam nikdy nezapadla a nemohla mít nějaký slovo. Nejsem rasista, ale jsou mezi náma velký rozdíly v mentalitě. Buď v klidu, určitě to není dceřin poslední kluk a když je chytrá, tak si na všechno přijde sama. Stejně by Tě neposlechla a bylo by to ještě horší. Snažila bych se o něm dozvědět co nejvíc, ale nezdůrazňovala bych, že je cikán, bude za ním stát a ještě se to mezi váma pokazí. Taky se těším na děti v pubertě ;)

reagovat 20.11.2004 21:32 - Saša

Nevím o něm zatím skoro nic, je mi jedno jaká je to rodina, podle mě cikán zůstane cikánem. Manžel o tom ještě neví, bojím se mu to říct, nevím jak bude reagovat. Je schopný jít k nim a udělat tam skandál, mohl by na to ještě doplatit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.6.2016 15:55 - Miluna

Koukam že je tady otevřená i tahle cikánská diskuze:-) No já bych mohla povídat měla sem cikánů ani nevim teď už kolik.

reagovat 23.6.2016 15:55 - Miluna

Je pravda, že Rómští...

A tohle je blbost nikdy mi nic žádnej neříkal.

reagovat 24.6.2016 07:11 - Miluno

Koukam že je tady otevřená...

to se teda máš čím chlubit-že ti není hanba!

reagovat 28.9.2017 09:24 - Veronika

Teda Saso Vy jste ,ale vazne...

Dobrý den paní Edito, chci se Vás zastat. Sama jsem se zamilovala do cigána. Znám už nějakou část jeho rodiny a ani jeden člen jeho rodiny není na dávkách. Vše co mají tak si na to pečlivě vydělali. To že teď lidi na ně hloupé koukají je kvůli tomu že je zde dost cigánských rodin které kašlou na výchovu svých dětí. Sama znám cigány jak pracovitý tak ty líný.

Ale aby jsem se dostala k tomu k čemu jsem se chtěla dostat. Můj táta je rasista a já jsem jeho jediná dcera takže se o mě bojí a bojím se jeho reakce když by jsem mu řekla že jsem se zamilovala do cigána a on do mě. Nebýt mého táty tak už spolu chodíme. Sám mi to už několikrát řekl do očí a já se mu vždycky rozbrecela... tak se Vás chci zeptat jestli by jste mi neporadila jak to tátovi říct aby to vzal. Robert (18) (ten do kterého jsem se zamilovala) je vyučený elektrikář, má slušné vychování, není zvyklý na to že by mu někdo něco furt kupoval (když něco chce tak si na to musí vydělat sám)...a když nás někdy viděl můj táta spolu venku tak mi řekl zase s negrem jo? .. já mám svého tátu fakt strašně moc ráda a nechci mu nějak ublížit ale potrebuju mu to říct protože vždycky když jsem s Robertem venku a zavolá mi táta tak mi řekne co dělám, s kým jsem a co dělám. A na to mu vždycky odpovím že jsem sama a procházím se po městě. Začínám z toho být pomalu v depresích protože každý večer kvůli tomu brečim... když jsem s ním tak se cítím jako s nikým jiným, nemusím se pretvarovat mám pocit že můžu všechno.

Kdyby jste se tohoto příspěvku všimla a byla mi tak ochotná nějak pomoc napiště mi prosím na email, byla by jsem vám strašně moc vděčná: fancyverr@seznam.cz
Dopředu děkuji

reagovat 28.9.2017 09:37 - Hanka

Možná by měl tvůj otec přehodnotit nazory a poznat tveho kluka osobně.Kdyz o nem nic nevi bude jen nadavat a to je ten začarovaný kruh.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *